LAF Folkreisa Vasaras kauss 2016

Folkreisa Vasaras kausa 2016 4. posms,
SK 333, 16.-17.07
.2016.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
8
6
9
15
38/11.
1.
7 apļi
20
2.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
15
15
15
10
55/1.
7
17
3.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
15
10
8
10
43/9.
2.
7
15
4.
140
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
15
15
6
15
51/4.
7
13
5.
108
Raivis Liepiņš
Nereta
VW Golf II
15
15
15
6
51/3.
7
12
6.
28
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
10
15
15
12
52/2.
7
11
7.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
12
12
12
0
36/14.
1.
7
10
8.
3
Ritvars Zobens
Ogre
Opel Astra
12
12
15
8
47/6.
7
9
9.
26
Aigars Darmakovičs
Rīga
Mazda 323
10
12
10
12
44/8.
3.
7
8
10.
22
Jānis Gustāns
Cēsis
Toyota MR2
12
5
15
15
47/5.
7
7
11.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
6
8
12
10
36/15.
3.
3/motors
6
12.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
Nissan Sunny
8
0
12
12
32/20.
2.
0/avārija
5
13.
20
Armands Aseriņš
Rīga
Volvo S60
8
12
8
5
33/19.
4.
4
14.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
-3
15
12
0
24/8.
4.
3
15.
24
Jānis Āboliņš
Baldone
VW Golf II
12
10
15
0
37/13.
5.
2
16.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
Audi 80
6
12
5
10
33/18.
5.
1
17.
62
Guntis Jākobsons
Rīga
VW Golf II
5
8
6
6
25/27.
6.
0
18.
95
Andrejs Freimanis
Rīga
VW Golf II
12
10
8
8
38/12.
6.
0
19.
141 J
Miks Gabrāns
Sigulda
VW Golf II
6
0
10
12
28/25.
7.
0
20.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
6
10
12
12
40/10.
7.
0
21.
77
Māris Plūme
Rīga
Opel Kadett
10
5
6
8
29/23.
8.
0
22.
9
Raivis Riekstiņš
Turkalne
Mazda MX3
10
8
4
8
30/22.
8.
0
23.
86 R
Kaspars Zuģickis
Rīga
BMW 318
5
15
10
15
45/7.
9./motors
0
24.
8 J
Adrians Pūga
Ķekava
Mazda 323
6
6
8
8
28/26.
9.
0
25.
21
Andris Krivenkovs
Jelgava
VW Golf II
10
5
6
12
33/17.
10./kārba
0
26.
776
Edgars Traščenko
Rīga
Opel Kadett
5
10
6
8
29/24.
10.
0
27.
107 J
Ivas Stonys
Lietuva
Honda Civic
10
5
8
0
23/29.
11./tehnika
0
28.
616
Pauls Sakovičs
Upesciems
Mazda 323
8
5
4
6
23/30.
11./avārija
0
29.
555
Ģirts Zelmenis
Lielvārde
VW Golf II
3
10
12
6
31/21.
12./motors
0
30.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
15
8
6
6
35/16.
12./tehnika
0
31.
60
Intars Spīķis
Rīga
Opel Astr
15
12
0
-5
(-1)21/31.
0
32.
10 R
Ritvars Bendziks
Bērze
BMW 316
8
0
8
5
21/32.
0
33.
66
Andris Batars
Rīga
Mazda 323
6
6
5
4
21/33.
0
34.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
Opel Corsa
8
0
-3
15
20/34.
0
35.
666
Kalvis Buģis
Sidgunda
VW Golf II
0
0
10
10
20/35.
0
36.
19 J
Mairis Vigulis
Ogre
VW Golf II
4
8
3
5
20/36.
0
37.
43 R
Ģirts Ķilpe
Rīga
BMW 318
5
6
5
4
20/37.
0
38.
192
Raitis Cīrulis
Tukums
VW Golf II
0
4
5
10
19/38.
0
39.
88
Raivis Anops
Rīga
VW Golf II
12
0
5
0
17/39.
0
40.
115
Raimonds Berķis
Bauska
VW Golf II
4
4
4
3
15/40.
0
41.
162
Raitis Virsnitis
Ķeipene
Ford Fiesta
0
6
4
3
13/41.
0
42.
420
Andris Čunčulis
Ogre
VW Golf III
0
4
3
5
12/42.
0
43.
171
Gvido Saulītis
Ķeipene
Peugeot
0
0
0
6
6/43.
0
44.
73
Jānis Saulīte
Rīga
Audi 100
-3
8
-3
-3
(-1)-2/44.
0
45.
161
Andrejs Špels
Ogre
Opel Kadett
-3
0
-5
5
-4/45.
0
46.
39 R
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
-3
0
-3
-3
-9/46.
0
47.
1
Mārtiņš Spīķis
Rīga
VW Golf II
-3
0
-3
-3
(-1)-10/47.
0

JUNIORU KAUSS
1. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
2. Matīss Pelēnis (Jelgava)
3. Ivo Gabrāns (Sigulda)
4. Adrians Pūga (Ķekava)
5. Ivas Stonys (Lietuva)
6. Mairis Vigulis (Ogre)

KLASIKA KAUSS
1. Kaspars Zuģickis (Rīga)
2. Ritvars Bendziks (Bērze)
3. Ģirts Ķilpe (Rīga)
4. Ivars Kerns (Rīga)

KOMANDU KAUSS

1. Rewel Racing 35
(Orbidāns 20, Ūdris 15)

2. Autocross.lv Folkreisa komanda 17
(Plētiens 11, Saukāns 6)

3. Kavita V 13
(I.Gabrāns 13, M.Gabrāns 0)

4. Autocross.lv Juniors 10
(Pūga 0, M.Pelēnis 10)

5. Crazy Racing 0
(Buģis 0, Špels 0)

-- SK Garkalne Racing 0
(A.Biezais 0, Sakovičs 0)

-- Cikoptika.lv 0
(Cikmačs 0, Berķis 0)

-- Autocross.lv RWD 0
(Kerns 0, Bendziks 0)

-- Carlife Autosport Team 0
(I.Spīķis 0, M. Spīķis 0)

-- BASSE Racing 0
(Zuģickis 0)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
A grupa: Cīrulis, Virsnitis, I.Gabrāns, M.Pelēnis, Starks, Cikmačs, Saulīte, Krivenkovs
B grupa: M.Vigulis, Bendziks, E.Baltaiskalns, Anops, Darmakovičs, M.Gabrāns, Traščenko, Kerns
C grupa: Buģis, Ūdris, Sakovičs, Pūga, Riekstiņš, Zobens, Ēķis
D grupa: Vansovičs, I.Spīķis, Berķis, Gustāns, Ķilpe, Saukāns, Plētiens, Zelmenis
E grupa: Orbidāns, Čunčulis, A.Biezais, M.Spīķis, Stonys, J.Āboliņš, R.Āboliņš, Zuģickis
F grupa: Jākobsons, A.Batars, Špels, Aseriņš, Saulītis, A.Freimanis, Liepiņš, Plūme

3./4. kval.
A grupa: Cikmačs, Virsnitis, Liepiņš, Špels, Cīrulis, Starks, Traščenko, Aseriņš
B grupa: A.Freimanis, Saukāns, Gustāns, M.Spīķis, Jākobsons, Kerns, M.Gabrāns
C grupa: Zobens, Bendziks, A.Batars, Berķis, I.Spīķis, A.Biezais, Buģis, Vansovičs
D grupa: Stonys, Ķilpe, Zelmenis, Čunčulis, E.Baltaiskalns, I.Gabrāns, Riekstiņš, Darmakovičs
E grupa: Krivenkovs, Pūga, Saulītis, J.Āboliņš, Zuģickis, Saulīte, M.Pelēnis, R.Āboliņš
E grupa: M.Vigulis, Plētiens, Orbidāns, Ēķis, Anops, Plūme, Ūdris, Sakovičs

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam