LAF Folkreisa Vasaras kauss 2016

Folkreisa Vasaras kausa 2016 5. posms,
Vecpils, Vecpils autotrase, 07.08
.2016.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
140
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
15
15
15
15
60/1.
7 apļi
20
2.
28
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
15
15
15
12
57/2.
7
17
3.
86 R
Kaspars Zuģickis
Rīga
BMW 318
6
8
15
15
44/5.
7
15
4.
10 R
Ritvars Bendziks
Bērze
BMW 316
8
10
10
5
33/17.
2.
7
13
5.
161
Andrejs Špels
Ogre
Opel Kadett
10
10
15
10
45/4.
7
12
6.
89
Dainis Krūmiņš
Rīga
VW Golf II
12
8
12
12
44/6.
7
11
7.
17
Raimonds Āboliņš
Babīte
VW Golf II
12
12
10
10
44/7.
3.
7
10
8.
55
Reinis Lankups
Vecpils
Opel Astra
12
12
8
8
40/10.
2.
7
9
9.
333
Matīss Šadris
Aizpute
VW Golf II
15
8
10
8
33/16.
3.
1/tehnika
8
10.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
Nissan Sunny
10
15
12
-3
34/14.
1.
0/avārija
7
11.
8 J
Adrians Pūga
Ķekava
Mazda 323
10
15
15
10
50/3.
0/avārija
6
12.
60
Intars Spīķis
Rīga
Opel Astra
15
10
0
15
40/9.
1.
0/izslēgts
5
13.
31
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
10
12
0
12
34/15.
4.
4
14.
62
Guntis Jākobsons
Rīga
VW Golf II
8
12
12
10
42/8.
4./tehnika
3
15.
162
Raitis Virsnītis
Ķeipene
Ford Fiesta
0
4
4
15
23/27.
5.
2
16.
18
Sandris Vigulis
Ogre
VW Golf III
15
0
8
8
31/20.
5./tehnika
1
17.
84 R
Edgars Brēde
Rīga
BMW 316
6
8
6
6
26/25.
6.
0
18.
92
Jānis Orbidāns
Tukums
VW Golf II
12
12
15
-3
36/12.
6./pusass
0
19.
201
Juris Eklons
Babīte
Opel Astra
0
0
12
15
27/23.
7./dzesēšana
0
20.
303
Aiga Spāģe
Aizpute
VW Golf II
6
6
10
10
32/18.
7./tehnika
0
21.
666
Kalvis Buģis
Sidgunda
VW Golf II
15
10
0
12
37/11.
8.(2.)/izslēgts
0
22.
141 J
Miks Gabrāns
Sigulda
VW Golf II
0
8
12
8
28/22.
8./tehnika
0
23.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
4
15
0
15
34/13.
9.(3.)/izslēgts
0
24.
39 R
Ivars Kerns
Rīga
BMW 318
-3
10
6
12
25/26.
9.(4.)/izslēgts
0
25.
171
Gvido Saulītis
Ķeipene
Peugeot
6
15
10
0
31/19.
10./tehnika
0
26.
88
Raivis Anops
Rīga
VW Golf II
8
6
5
8
27/24.
10./tehnika
0
27.
99
Viktors Freimanis
Rīga
VW Golf II
10
10
5
6
31/21.
11./tehnika
0
28.
14 J
Matīss Pelēnis
Jelgava
Opel Astra
12
12
0
-3
21/28.
11./tehnika
0
29.
192
Raitis Cīrulis
Tukums
VW Golf II
0
8
12
0
20/29.
ns
0
30.
19 J
Mairis Vigulis
Ogre
VW Golf II
0
6
8
6
20/30.
12./tehnika
0
31.
43 R
Ģirts Ķilpe
Rīga
BMW 318
0
0
6
12
18/31.
0
32.
66
Andris Batars
Rīga
Mazda 323F
8
4
8
-3
17/32.
0
33.
20
Armands Aseriņš
Rīga
Volvo S60
5
6
0
6
17/33.
0
34.
25
Māris Bikavs
Tušķi
VW Golf II
8
0
0
4
12/34.
0
35.
33
Andis Dreimanis
Vecpils
Honda Civic
12
0
-3
0
9/35.
0
36.
222
Juris Radvils
Bērze
Opel Astra
10
0
-3
-3
4/36.
0
37.
41
Guntars Gabrāns
Sigulda
VW Golf II
5
5
-3
-3
4/37.
0
38.
115
Raimonds Berķis
Bauska
Opel Corsa
8
0
-3
-3
2/38.
0
39.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
Opel Corsa
0
0
0
0
0/39.
0
40.
13
Jānis Olle
Ropaži
Peugeot 106
0
-3
4
-3
-2/40.
0
41.
555
Ģirts Zelmenis
Lielvārde
VW Golf II
6
-3
-3
-3
-3/41.
0
42.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
-3
5
-3
-3
-4/42.
0
43.
77
Māris Plūme
Rīga
Opel Kadett
0
-3
-3
-3
-9/43.
0
44.
15
Kaspars Cikmačs
Rīga
VW Golf II
-3
-3
-3
-3
-12/44.
0
45.
50
Artūrs Mūrnieks
Ķekava
Ford Puma
-9
0
-3
-3
-15/45.
0

JUNIORU KAUSS

1. Adrians Pūga (Ķekava)
2. Miks Gabrāns (Sigulda)
3. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
4. Matīss Pelēnis (Jelgava)
5. Mairis Vigulis (Ogre)

KLASIKA KAUSS
1. Kaspars Zuģickis (Rīga)
2. Ritvars Bendziks (Bērze)
3. Edgars Brēde (Rīga)
4. Ivars Kerns (Rīga)
5. Ģirts Ķilpe (Rīga)

KOMANDU KAUSS

1Crazy Racing 23
(Špels 12, Krūmiņš 11)

2. Kavita V 20
(I.Gabrāns 20, M. Gabrāns 0)

3. Autocross.lv Folkreisa komanda 17
(Plētiens 17, Ēķis 0)

4. BASSE Racing 15
(Zuģickis 15, Eklons 0)

5. Autocross.lv RWD 13
(Bendziks 13, Kerns 0)

6. Autocross.lv Juniors 6
(Pūga 6, M.Vigulis 0)

7. Carlife Autosport Team 5
(I.Spīķis 5)

8. Rewel Racing 0
(Orbidāns 0, Ūdris 0)

9. Cikoptika.lv 0
(Cikmačs 0, Berķis 0)

ns SK Garkalne Racing 0
(-)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
A grupa: Anops, Virsnitis, Buģis, Ēķis, E.Baltaiskalns, Krūmiņš, Saulītis
B grupa: V.Freimanis, Starks, Lankups, G.Gabrāns, Ūdris, Spāģe, Šadris, A.Batars
C grupa: I.Spīķis, Zuģickis, Berķis, Aseriņš, Orbidāns, Mūrnieks, Vansovičs
D grupa: Kerns, S.Vigulis, Pūga, R.Āboliņš, Plūme, Cikmačs, Bikavs, Brēde
E grupa: A.Dreimanis, M.Gabrāns, Ķilpe, Špels, Zelmenis, Plētiens, Jākobsons
F grupa: Bendziks, Radvils, Cīrulis, M.Vigulis, Olle, I.Gabrāns, Eklons, M.Pelēnis

3./4. kval.
A grupa: Brēde, M.Pelēnis, Lankups, I.Gabrāns, Buģis, Jākobsons, Saulītis
B grupa: Ēķis, Aseriņš, Starks, E.Baltaiskalns, A.Batars, Zuģickis, M.Gabrāns, R.Āboliņš
C grupa: Pūga, Cīrulis, Ķilpe, M.Vigulis, Anops, Šadris, Virsnitis
D grupa: Plētiens, Radvils, Spāģe, Zelmenis, Vansovičs, I.Spīķis, A.Dreimanis
E grupa: Bendziks, Kerns, V.Freimanis, Špels, Bikavs, Eklons, S.Vigulis, Olle
F grupa: Mūrnieks, Cikmačs, Ūdris, Plūme, Krūmiņš, Orbidāns, G.Gabrāns, Berķis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam