LAF Folkreisa Vasaras kauss 2016

Folkreisa Vasaras kausa 2016 6. posms,
Valmiera, Brenguļu autotrase, 24.09
.2016.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1
92
Jānis Orbidāns Tukums VW Golf II
15
15
12
15
57/1.
7 apļi
20
2
44
Renārs Ēķis Jelgava Opel Astra
15
15
10
12
52/5.
7
17
3
12 J
Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
12
15
15
12
54/2.
7
15
4
31
Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
15
15
10
12
52/4.
7
13
5
60
Intars Spīķis Rīga Opel Astra
10
10
15
0
35/20.
1.
7
12
6
666
Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
12
6
10
15
43/8.
3.
7
11
7
28
Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
15
8
-3
15
35/19.
2.
7
10
8
22
Jānis Gustāns Cēsis Toyota MR2
15
10
10
8
43/9.
1.
7
9
9
86 R
Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
15
12
15
10
52/3.
5/tehnika
8
10
7
Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
10
15
15
11
51/6.
3/tehnika
7
11
161
Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
12
8
8
10
38/14.
2.
0/tehnika
6
12
140
Ivo Gabrāns Sigulda Opel Astra
12
-3
12
15
36/17.
3.
0/tehnika
5
13
14 J
Matīss Pelēnis Jelgava Opel Astra
12
10
12
15
49/7.
4.
4
14
3
Edmunds Kozlovskis Rīga Honda Prelude
8
10
12
12
42/10.
4.
3
15
39 R
Ivars Kerns Rīga BMW 318
0
10
10
12
(-1)31/23.
5.
2
16
99
Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
8
8
12
0
28/24.
5.
1
17
83
Raivis Anops Rīga VW Golf II
10
5
15
8
38/13.
6.
0
18
776
Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
5
5
6
6
22/30.
6.
0
19
15
Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
12
6
0
4
22/29.
7.
0
20
2
Nauris Ločmelis Rīga Opel Astra
10
12
8
6
36/18.
7.
0
21
71
Juris Sirko Jūdaži VW Golf II
6
12
15
8
41/11.
8.
0
22
201
Juris Eklons Babīte Opel Astra
8
12
12
0
32/22.
8.
0
23
162
Raitis Virsnitis Ķeipene Ford Fiesta
6
6
12
10
34/21.
9.
0
24
89
Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
8
12
5
15
40/12.
9./tehnika
0
25
10 R
Ritvars Bendziks Bērze BMW 316 
6
8
5
4
23/27.
10.
0
26
33
Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic
8
15
6
8
37/16.
10./tehnika
0
27
96
Māris Lūkins Turkalne Mazda MX3
0
10
8
8
26/25.
11.
0
28
141 J
Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
6
8
4
5
23/28.
11./tehnika
0
29
555
Ģirts Zelmenis Lielvārde VW Golf III
8
12
8
10
38/15.
12.
0
30
62
Guntis Jākobsons Rīga VW Golf II
6
6
3
10
25/26.
12./tehnika
0
31
115
Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
6
5
0
10
21/31.
0
32
8 J
Adrians Pūga Ķekava Mazda 323
4
3
6
8
21/32.
0
33
202 R
Olivier Villeneuve Francija BMW 318
0
6
8
6
20/33.
0
34
25
Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
4
5
4
6
19/34.
0
35
19 J
Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
5
0
6
6
17/35.
0
36
21
Andris Krivenkovs Jelgava VW Golf II
5
6
5
0
16/36.
0
37
9
Raivis Riekstiņš Turkalne Ford Puma
10
-3
8
0
15/37.
0
38
5
Jānis Batars Rīga Mazda MX3
10
4
0
-3
(-1)10/38.
0
39
17
Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
-3
5
5
0
7/39.
0
40
74
Kaspars Šmits Rīga Nissan Sunny
5
0
-3
5
7/40
0
41
18
Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
0
8
0
-3
5/41.
0
42
98
Andris Stulpiņš Sigulda Audi 100
0
5
0
0
5/42.
0
43
77
Māris Plūme Rīga Opel Kadett
5
4
-9
0
0/43.
0
44
1
Igors Lapkovs Rīga Opel Astra 
0
-3
-3
-3
-9/44.
0
45
420
Andris Čunčulis Ogre VW Golf III
0
-3
-3
-3
-9/45.
0
46
13
Jānis Olle Ropaži Peugeot 106
-3
-3
-3
-3
-12/46.
0
47
20
Armands Aseriņš Rīga Volvo S60
-3
-3
-3
-3
-12/47.
0
48
200 R
Oļegs Malorodovs Ogre BMW 316 Compact
-3
-3
-3
-3
-12/48.
0

JUNIORU KAUSS

1. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava)
2. Matīss Pelēnis (Jelgava)
3. Miks Gabrāns (Sigulda)
4. Adrians Pūga (Ķekava)
5. Mairis Vigulis (Ogre)

KLASIKA KAUSS
1. Kaspars Zuģickis (Rīga)
2. Ivars Kerns (Rīga)
3. Ritvars Bendziks (Bērze)
4. Olivier Villeneuve (Francija)
5. Oļegs Malorodovs (Ogre)

KOMANDU KAUSS

1. Rewel Racing 35
(Orbidāns 20, Ūdris 15)

2. Autocross.lv Folkreisa komanda 27
(Plētiens 10, Ēķis 17)

3. Crazy Racing 17
(Buģis 11, Špels 6)

4. Carlife Autosport Team 15
(I.Spīķis 12, Kozlovskis 3)

5. BASSE Racing 8
(Zuģickis 8, Eklons 0)

6. Kavita V 5
(I.Gabrāns 5, M. Gabrāns 0)

7. Autocross.lv Juniors 4
(Pelēnis 4, Pūga 0)

8. Autocross.lv RWD 2
(Bendziks 0, Kerns 2)

9. Cikoptika.lv 0
(Cikmačs 0, Berķis 0)

ns SK Garkalne Racing 0
(-)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
A grupa: Lapkovs, Cikmačs, M.Gabrāns, Zuģickis, A,Dreimanis, Traščenko, Riekstiņš, Kerns
B grupa: Bendziks, Bikavs, Gustāns, Zelmenis, Krivenkovs, I.Gabrāns, Aseriņš, Vansovičs
C grupa: S.Vigulis, Plūme, Anops, M.Pelēnis, Jākobsons, Pūga, Orbidāns, Eklons
D grupa: J.Batars, Čunčulis, Lūkins, Stulpiņš, Ēķis, Sirko, V.Freimanis, Buģis
E grupa: Olle, Villeneuve, Šmits, Plētiens, I.Spīķis, Berķis, Krūmiņš, Ūdris
F grupa: Ločmelis, Virsnitis, Kozlovskis, R.Āboliņš, Malorodovs, Špels, E.Baltaiskalns, M.Vigulis

3./4. kval.
A grupa: Plūme, M.Pelēnis, Olle, Berķis, Gustāns, S.Vigulis, Vansovičs, Villeneuve
B grupa: Orbidāns, Čunčulis, I.Spīķis, Kerns, Aseriņš, Pūga, R.Āboliņš, Špels
C grupa: Ūdris, Jākobsons, Buģis, Eklons, Riekstiņš, Dreimanis, Bikavs, Krivenkovs
D grupa: Cikmačs, Ločmelis, Sirko, Šmits, Virsnitis, Plētiens, Lapkovs, Kozlovskis
E grupa: Stulpiņš, M.Vigulis, Anops, J.Batars, Ēķis, V.Freimanis, Zelmenis, Krūmiņš
F grupa: Zuģickis, Bendziks, M.Gabrāns, I.Gabrāns, E.Baltaiskalns, Malorodovs, Traščeno, Lūkins

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam