LAF Krosa komisijas autokrosa kauss 2016

LAF Krosa komisijas autokrosa kauss 2016, 11. posms,
Valmiera, Brenguļu autotrase, 24.09
.2016.

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pusf.
2. pusf.
Fināls
Pt.
1
6
Ints Jeršovs Rīga Audi 90 
15
10
15
15
55/1.
7 apļi
20
2
4
Raimonds Jerāns Salacgrīva Talbot Matra
10
12
12
12
46/4.
7
17
3
48
Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
12
8
15
15
50/3.
7
15
4
7
Nils Bernāns Ogre Audi Coupe 
4
-9
10
12
17/21.
3.
7
13
5
1
Uldis Andersons Saldus VW Golf III
6
6
10
10
32/11.
2.
7
12
6
12
Andis Ūtēns Koknese VAZ 2108
5
8
4
6
23/14.
2.
7
11
7
421
Arnis Odiņš Naukšēni VAZ 2108
10
8
15
0
33/10.
1.
4/motors
10
8
9
Ritvars Kārkliņš Cēsis Opel Astra
12
15
10
15
52/2.
1/tehnika
9
9
8
Raimonds Tiltiņš Smiltene VAZ 2108
10
10
12
12
44/5.
0/avārija
8
10
5
Jānis Veģeris Valmiera Audi Coupe
15
12
12
0
39/6.
0/tehnika
7
11
10
Juris Zembergs Ogre VW Golf III
8
12
8
10
38/7.
1.
0/tehnika
6
12
43
Armands Pārupe Rīga Volvo S60
5
4
4
5
18/20.
3.
0/avārija
5
13
15 J
Monta Beierbaha Brocēni VW Golf II
6
5
6
8
25/13.
4.
4
14
2
Edijs Zimza Valmiera VAZ 2101
6
5
5
5
21/16.
4.
3
15
20
Juris Kuļikovskis Baloži VAZ 2105
5
6
5
6
22/15.
5.
2
16
14
Arno Upenieks Sabile Volvo S60
3
5
3
8
19/18.
5./tehnika
1
17
70
Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
4
4
4
6
18/19.
6.
0
18
19
Aivars Kreijers Liepa VW Golf II
8
10
8
8
34/8.
6./tehnika
0
19
107
Aivars Galbāliņš Grobiņa Opel Kadett
0
-3
6
0
3/23.
7./kārba
0
20
3
Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101
8
6
8
4
26/12.
7./tehnika
0
21
91
Edgars Elsts Skrīveri VAZ 2107
0
4
5
10
19/17.
8./tehnika
0
22
88
Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
15
0
-3
-3
9/22.
8./motors
0
23
221
Jānis Ikers Kuldīga Renault Clio
12
15
6
0
33/9.
9./zobsiksna
0
24
31
Didzis Mirošņiks Koknese VW Golf II
3
3
0
-3
3/24.
9./tehnika
0

JUNIORU KAUSS
1. Monta Beierbaha (Brocēni)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
A grupa: Bogens, Ašmanis, Ikers, Andersons, Tiltiņš, Zembergs, Ūtēns, Upenieks
B grupa: Tēts, Mirošņiks, Pārupe, Jeršovs, Zimza, Bernāns, Jerāns, Kozlovskis
C grupa: Galbāliņš, Elsts, Veģeris, Odiņš, Kreijers, Kuļikovskis, Beierbaha, Kārkliņš

3./4. kval.
A grupa:
Kreijers, Ašmanis, Jeršovs, Veģeris, Ikers, Bogens, Elsts, Bernāns
B grupa: Tēts, Pārupe, Kuļikovskis, Tiltiņš, Kozlovskis, Mirošņiks, Andersons, Beierbaha
C grupa: Upenieks, Odiņš, Ūtēns, Jerāns, Galbāliņš, Zimza, Zembergs, Kārkliņš

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 6 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
-1* - kavēts pieteikums
^ = nekvalificējas punktu gūšanai, nav 5 apļu
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam