LAF Folkreisa Ziemas kauss 2017

LAF Folkreisa Ziemas kausa 2017 1. posms
Vecpils, Vecpils autotrase, 14.01
.2015.


Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
101
Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra
15
12
15
12
54/3.
7 apļi
20
2.
140
Ivo Gabrāns Sigulda Opel Astra
15
15
12
15
57/1.
7
17
3.
28
Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
12
10
15
12
49/4.
7
15
4.
61
Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
15
5
15
10
45/6.
7
13
5.
1
Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
10
8
8
15
41/9.
1.
7
12
6.
11 D
Māris Zālītis Valka Audi 100
12
10
10
0
32/12.
1.
7
11
7.
55
Reinis Lankups Vecpils Opel Astra
8
6
8
10
32/14.
2.
7
10
8.
115
Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
5
6
6
8
25/18.
3.
7
9
9.
89
Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
12
15
12
8
47/5.
6/tehnika
8
10.
161
Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
10
8
12
15
45/6.
2.
5/tehnika
7
11.
18
Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
6
10
12
8
36/11.
3.
4/tehnika
6
12.
76
Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
15
15
10
15
55/2.
1/tehnika
5
13.
99
Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
8
8
6
10
32/13.
4.
4
14.
77
Māris Plūme Rīga Opel Kadett
10
8
6
5
29/16.
4.
3
15.
100
Viesturs Saukāns Nākotne VW Golf II
0
6
5
10
21/21.
5.
2
16.
83
Raivis Anops Rīga VW Golf II
0
-3
5
6
8/26.
5.
1
17.
776
Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
6
5
8
5
24/19.
6.
0
18.
8
Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
6
5
4
4
19/22.
6.
0
19.
14 J
Matīss Pelēnis Jelgava Opel Astra
12
12
0
6
30/15.
7/pusass
0
20.
19 J
Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
0
4
8
0
12/24.
7/avārija
0
21.
24
Jānis Āboliņš Baldone VW Golf II
8
0
10
0
18/23.
8/tehnika
0
22.
666
Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
10
12
10
12
44/8.
8./tehnika
0
23.
38
Juris Mesters Lielvārde Opel Astra
8
6
5
6
25/17.
9/tehnika
0
24.
771
Edvīns Vansovičs Rīga Opel Kadett
0
12
15
12
39/10.
ns/auto
0
25.
44
Renārs Ēķis Jelgava Opel Astra
0
15
-3
-3
9/25.
ns/motors
0
26.
15
Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
6
10
6
0
22/20.
ns/tehnika
0
27.
616
Pauls Sakovičs Upesciems Mazda 323
-3
-3
-3
-3
-12/27.
ns/avārija
0

JUNIORU KAUSS
1. Matīss Pelēnis (Jelgava)
2. Mairis Vigulis (Ogre)

KOMANDU KAUSS

1. Kavita V 28
(I.Gabrāns 17, Zālītis 11)

2. Cikoptika.lv 21
(Baltaiskalns 12, Berķis 9)

3. Carlife Autosport Team 20
(M.Spīķis 20, Saulīte 0)

4. Streamline Racing 18
(A. Biezais 13, Starks 5)

5. Autocross.lv Folkreisa komanda 17
(Plētiens 15, Saukāns 2)

6. Crazy Racing 15
(Krūmiņš 8, Špels 7)

7. Autocross.lv Juniors 0
(M.Pelēnis 0, M.Vigulis 0)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
A grupa: M. Vigulis, Saukāns, S.Vigulis, A.Biezais, V.Freimanis, Krūmiņš, Buģis
B grupa: Plētiens, Špels, Saulīte, Starks, Lankups, Vansovičs
C grupa: Traščenko, M.Spīķis, Ēķis, E.Baltaiskalns, Berķis, Zālītis, J.Āboliņš
D grupa: Mesters, I.Gabrāns, Sakovičs, Plūme, Pelēnis, Anops, Cikmačs

3./4. kval.
A grupa: Plētiens, Saukāns, Špels, Cikmačs, Zālītis, M.Vigulis
B grupa: Anops, M.Spīķis, Lankups, S.Vigulis, Starks, Saulīte, Plūme
C grupa: Pelēnis, Traščenko, Berķis, Sakovičs, A.Biezais, I.Gabrāns, Buģis
D grupa: Vansovičs, E.Baltaiskalns, Mesters, Krūmiņš, Ēķis, V.Freimanis, J.Āboliņš

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam