LAF Folkreisa Ziemas kauss 2017

Folkreisa Ziemas kausa 2017 2. posms,
Valmiera, Brenguļu autotrase, 28.01
.2017.


Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
1
Emīls Baltaiskalns
Aizpute
VW Golf II
15
10
0
12
37/9.
1.
7 apļi
20
2.
666
Kalvis Buģis
Sidgunda
VW Golf II
8
12
12
15
47/5.
7
17
3.
61
Artis Biezais
Langstiņi
Mazda 323
10
15
15
8
48/4.
7
15
4.
99
Viktors Freimanis
Rīga
VW Golf II
15
15
15
10
55/2.
7
13
5.
140
Ivo Gabrāns
Sigulda
Opel Astra
12
6
15
15
48/3.
7
12
6.
11
Māris Zālītis
Valka
Audi 100
6
8
10
8
32/13.
2.
7
11
7.
74
Edvīns Vansovičs
Rīga
Nisan Sunny
0
10
12
8
30/14.
2.
7
10
8.
161
Andrejs Špels
Ogre
Opel Kadett
-3
6
8
10
21/20.
3.
7
9
9.
15
Kaspars Cikmačs
Jelgava
VW Golf II
12
8
6
6
32/12.
1.
7
8
10.
89
Dainis Krūmiņš
Rīga
VW Golf II
-10
15
12
8
25/17.
3.
4/tehnika
7
11.
44
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
8
12
12
15
47/6.
3/tehnika
6
12.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris
Jelgava
VW Golf III
15
15
15
12
57/1.
0/avārija
5
13.
28
Viesturs Plētiens
Rīga
VW Golf II
-3
-3
10
10
14/23.
4.
4
14.
616
Pauls Sakovičs
Upesciems
Mazda 323
5
5
0
6
16/22.
4.
3
15.
776
Edgars Traščenko
Rīga
Mazda MX3
6
5
5
6
22/19.
5.
2
16.
83
Raivis Anops
Rīga
VW Golf II
10
12
6
10
38/8.
ns atk.st./avārija
1
17.
77
Māris Plūme
Rīga
Opel Kadett
8
12
8
5
33/11.
6.
0
18.
18
Sandris Vigulis
Ogre
VW Golf III
15
0
10
12
37/10.
ns atk.st.
0
19.
101
Mārtiņš Spīķis
Rīga
Opel Astra
8
10
10
0
28/15.
7.
0
20.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
12
0
0
15
27/16.
ns atk.st./avārija
0
21.
76
Mārtiņš Starks
Rīga
Opel Corsa
12
8
8
12
40/7.
8./tehnika
0
22.
13
Andis Brikmanis
Ogre
Peugeot 106
6
10
8
0
24/18.
ns atk.st./avārija
0
23.
115
Raimonds Berķis
Bauska
VW Golf II
10
0
0
6
16/21.
9./tehnika
0
24.
38
Juris Mesters
Lielvārde
Opel Astra
10
-3
-3
-3
1/24.
ns/tehnika
0
25.
111
Jānis Lielķikuts
Cesvaine
VW Golf I
-3
-3
0
5
-1/25.
10./tehnika
0
26.
7
Jānis Jakimenko
Ogre
VW Golf II
4
-3
0
-3
-2/26.
ns/tehnika
0
27.
70 D
Vairis Ozoliņš
Sidgunda
VW Golf II
-3
0
0
0
-3/27.
ns/tehnika
0

JUNIORU KAUSS
1. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava) 20

KOMANDU KAUSS

1. Cikoptika.lv 28
(Baltaiskalns 20, Cikmačs 8)

2. Crazy Racing 26
(Buģis 17, Špels 9)

3. Streamline Racing 25
(A. Biezais 15, Vansovičs 10)

4. Kavita V 23
(I.Gabrāns 12, Zālītis 11)

5. Autocross.lv Folkreisa komanda 10
(Ēķis 6, Plētiens 4)

6. Autocross.lv Juniors 5
(Ūdris 5)

7. Carlife Autosport Team 0
(M.Spīķis 0, Mesters 0)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
A grupa: A.Brikmanis, Plūme, Saukāns, Lielķikuts, Berķis, Ūdris
B grupa: J.Jakimenko, Sakovičs, E.Baltaiskalns, I.Gabrāns, Zālītis, A.Biezais, Buģis
C grupa: Cikmačs, Traščenko, Ozoliņš, V.Freimanis, Anops, M.Spīķis, Špels
D grupa: Ēķis, S.Vigulis, Starks, Plētiens, Vansovičs, Mesters, Krūmiņš

3./4. kval.
A grupa: Ūdris, Berķis, Lielķikuts, Saukāns, Plūme, A.Brikmanis
B grupa: Buģis, Biezais, Zālītis, I.Gabrāns, E.Baltaiskalns, Sakovičs, J.Jakimenko
C grupa: Špels, M.Spīķis, Anops, V.Freimanis, Ozoliņš, Traščenko, Cikmačs
D grupa: Krūmiņš, Mesters, Vansovičs, Plētiens, Starks, S.Vigulis, Ēķis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam