LAF Folkreisa Ziemas kauss 2017

Folkreisa Ziemas kausa 2017 3. posms,
Vidsala, Pilskalnu autotrase, 11.02
.2017.


Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1
140
Ivo Gabrāns Sigulda Opel Astra
15
10
15
15
55/1.
7
20
2
89
Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
12
12
15
12
51/4.
7
17
3
61
Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
10
15
12
6
43/9.
2.
7
15
4
18
Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
12
8
12
15
47/5.
7
13
5
99
Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
15
12
12
15
54/2.
7
12
6
28
Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
15
12
15
12
54/3.
7
11
7
74
Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
10
15
8
12
45/6.
7
10
8
1
Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
0
6
8
15
29/14.
2.
7
9
9
161
Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
8
8
10
10
36/11.
3.
7
8
10
11 D
Māris Zālītis Valka Audi 100
8
8
10
8
34/12.
1.
7
7
11
15
Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
5
4
8
10
27/18.
3.
7
6
12
118
Jānis Kļava Ogre VW Golf III
12
15
10
8
45/7.
1.
ns/auto
5
13
616
Pauls Sakovičs Upesciems Mazda 323
6
0
6
8
20/23.
4.
4
14
7
Jānis Jakimenko Ogre VW Golf II
5
8
15
-5
23/20.
4.
3
15
666
Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
-10
15
6
12
23/19.
5.
2
16
76
Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
15
12
10
8
45/8.
5.
1
17
38
Juris Mesters Lielvārde Opel Astra
6
5
5
0
16/25.
6.
0
18
19 J
Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
5
0
4
4
13/26.
6.
0
19
12 J
Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
12
5
5
5
27/17.
7.
0
20
333 D
Krists Kalniņš Rīga VW Golf II
10
10
12
10
42/10.
7.
0
21
24
Jānis Āboliņš Baldone VW Golf II
6
10
0
5
21/21.
8.
0
22
77
Māris Plūme Rīga Opel Kadett
4
6
5
6
21/22.
8.
0
23
83
Raivis Anops Rīga VW Golf II
8
4
8
10
30/13.
9.
0
24
101
Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra
10
6
6
6
28/16.
9./tehnika
0
25
62
Guntis Jākobsons Rīga VW Golf II
8
10
5
5
28/15.
10./tehnika
0
26
776
Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
4
5
6
5
20/24.
dq/Džokeris
0
27
115
Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
6
6
0
-3
9/27.
ns/motors
0
28
202
Jānis Spīķis Rīga Opel Astra C
-3
-3
-3
-3
-12/28.
ns/motors
 

JUNIORU KAUSS
1. Mairis Vigulis (Ogre) 20
2. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava) 17

KOMANDU KAUSS

1. Kavita V 27
(I.Gabrāns 20, Zālītis 7)

2. Crazy Racing 25
(Krūmiņš 17, Špels 8)

3. Streamline Racing 25
(A. Biezais 15, Vansovičs 10)

4. Cikoptika.lv 15
(Baltaiskalns 9, Cikmačs 6)

5. Autocross.lv Folkreisa komanda 11
(Plētiens 11, Āboliņš 0)

6. Autocross.lv Juniors 0
(Ūdris 0)

7. Carlife Autosport Team 0
(M.Spīķis 0, Mesters 0)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
A grupa: Jākobsons, J.Spīķis, S.Vigulis, E.Baltaiskalns, Mesters, Starks, Vansovičs
B grupa: Berķis, Krūmiņš, I.Gabrāns, Zālītis, A.Biezais, Cikmačs, Traščenko
C grupa: J.Jakimenko, Anops, Plētiens, J.Āboliņš, Ūdris, Buģis, M.Spīķis
D grupa: Plūme, Sakovičs, Špels, Kalniņš, M.Vigulis, Kļava, V.Freimanis

3./4. kval.
A grupa: Plūme, S.Vigulis, Plētiens, J.Spīķis, Cikmačs, Traščenko, Zālītis
B grupa: M.Vigulis, Vansovičs, Sakovičs, A.Biezais, Špels, I.Gabrāns, Ūdris
C grupa: E.Baltaiskalns, J.Āboliņš, Kalniņš, Mesters, Krūmiņš, Starks, M.Spīķis
D grupa: Anops, Berķis, Jākobsons, J.Jakimenko, Buģis, V.Freimanis, Kļava

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
(+pf) = pusfinālos gūtie punkti 4. līdz 12. vietai, kas tiek summēti pie kvalifikācijas rezultātiem
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam