LAF Folkreisa Vasaras kauss 2017

Folkreisa Vasaras kausa 2017 1. posms,
Bauska, Mūsa Raceland, 14.05
.2017.


Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
11 D
Māris Zālītis Valka Audi 100
15
15
15
12
57/3.
7 apļi
20
2.
666
Kalvis Buģis Sidgunda SEAT Ibiza
10
15
15
6
46/4.
7
17
3.
140 J
Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
15
15
15
15
60/1.
7
15
4.
89
Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
0
15
15
15
45/5.
7
13
5.
55
Edmunds Kozlovskis Rīga Honda Pr
12
10
10
10
42/9.
1.
7
12
6.
76
Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
12
15
6
12
45/6.
7
11
7.
71
Juris Sirko Jūdaži VW Golf II
12
15
6
0
33/20.
2.
7
10
8.(6.)
24
Jānis Āboliņš Baldone VW Golf II
15
12
15
15
57/2.
7/gt lēmums/dz.k.zona
9
9.
61
Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
8
10
12
10
40/12.
1.
3/pusass
8
10.
72
Dzintars Filipsons Ogre VW Golf II
10
8
12
10
40/13.
2.
2/tehnika
7
11.
83
Raivis Anops Rīga VW Golf II
8
12
6
15
41/10.
3.
2/tehnika
6
12.
312 R
Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
12
12
8
12
44/7.
3.
ns/elektrība
5
13.
22
Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
8
5
8
12
33/21.
4.
4
14.
50
Artūrs Mūrnieks Ķekava Ford Puma
0
10
12
12
34/18.
4.
3
15.
86 R
Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
15
0
12
8
35/17.
5.
2
16.
222
Juris Radvils Bērze Opel Astra
10
8
5
5
28/30.
5.
1
17.
15
Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
10
3
12
12
37/15.
6.
0
18.
77
Māris Plūme Rīga Opel Kadett
6
6
10
10
32/24.
6.
0
19.
20
Armands Pārupe Rīga Volvo S60
12
6
8
8
34/19.
7.
0
20.
43 R
Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
6
6
10
8
30/28.
7.
0
21.
777 D R
Andis Neikšāns Bauska Volvo MR
5
5
10
8
28/29.
8.
0
22.
74
Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
15
15
12
0
42/8.
8./tehnika
0
23.
122 D
Gundars Kļava Durbe VW Golf II
10
6
10
6
32/23.
9.
0
24.
18
Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
4
12
8
12
36/16.
9./motors
0
25.
27 D
Jānis Krivišs Jūrmala Opel Astra
5
4
6
15
30/25.
10.
0
26.
39 R
Ivars Kerns Rīga BMW 318
15
10
-3
10
32/22.
10./riepa
0
27.
28
Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
12
8
15
6
41/11.
ns/sajūgs
0
28.
13
Jānis Olle Ropaži Opel Kadett
6
8
10
15
39/14.
ns atk.st./tehnika
0
29.
19 J
Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
8
10
12
0
30/27.
ns/avārija
0
30.
616
Pauls Sakovičs Upesciems Mazda 323
8
12
0
10
30/26.
ns atk.st./avārija
0
31.
158 D
Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
6
6
8
8
28/31.
0
32.
161
Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
0
12
15
0
27/32.
0
33.
555
Ģirts Zelmenis Lielvārde VW Golf III
10
4
6
5
25/33.
0
34.
888 D R
Ralfs Sirmacis Rīga Volvo MR
8
10
6
0
24/34.
0
35.
162
Raitis Virsnītis Ķeipene Ford Fiesta
6
6
5
6
23/35.
0
36.
26
Aigars Darmakovičs Rīga Mazda 323F 
15
10
0
-3
22/36.
0
37.
23 J R
Klāvs Elgars Benefelds Skrunda VAZ 21061
3
8
5
5
21/37.
0
38.
189
Artis Pudovs Ropaži Opel Astra
2
4
8
6
20/38.
0
39.
1
Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf III
6
5
8
0
19/39.
0
40.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
12
12
-3
-3
18/40.
0
41.
776
Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
10
8
0
0
18/41.
0
42.
68
Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
4
3
0
10
17/42.
0
43.
38
Juris Mesters Lielvārde Opel Astra
4
5
0
8
17/43.
0
44.
420
Andris Čunčulis Ogre VW Golf III
4
5
4
3
16/44.
0
45.
16
Raivis Grigorovičs Lielvārde VW Golf II
5
6
6
-3
14/45.
0
46.
187 D
Aigars Valukevics Rīga Peugeot 106
5
4
5
0
14/46.
0
47.
97 R
Kārlis Kupčs Garkalne BMW 525
5
0
3
4
12/47.
0
48.
62
Guntis Jākobsons Rīga VW Golf II
3
3
5
0
11/48.
0
49.
33
Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic
0
0
10
0
10/49.
0
50.
87 D
Viesturs Valters Naudīte Peugeot 106
5
4
4
-3
10/50.
0
51.
999
Roberts Bāriņš Jelgava VW Golf II
-3
-3
0
15
9/51.
0
52.
115
Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
6
8
-3
-3
8/52.
0
53.
200 R
Oļegs Malorodovs Ogre BMW 316 C
8
5
-3
-3
7/53.
0
54.
197 R
Artis Lieljuris Rīga BMW 525
4
-3
0
6
7/54.
0
55.
99
Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
5
4
0
-3
6/55.
0
56.
17
Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
0
-3
-3
8
2/56.
0
57.
171 D
Andris Petračuks Ķeipene Peugeot 205
3
-3
-3
5
2/57.
0
58.
113 D
Jānis Gisičs Suntaži VW Golf II
0
0
0
-3
-3/58.
0
59.
101
Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra
-3
5
-3
-3
-4/59.
0
60.
25
Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
-3
-3
-3
-3
-12/60.
0

JUNIORU KAUSS
1. Miks Gabrāns (Sigulda) 20
2. Mairis Vigulis (Ogre) 17
3. Klāvs Elgars Benefelds 15
4. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava) 13

KLASIKA KAUSS
1. Kaspars Zuģickis (Rīga, BMW 318) 5 apļi
2. Ivars Kerns (Rīga, BMW) 5
3. Ralfs Sirmacis (Rīga, Volvo Mūsa Raceland) 5
4. Andis Neikšāns (Bauska, Volvo Mūsa Raceland) 5
5. Ģirts Ķilpe (Rīga, BMW 318) 5
6. Klāvs Elgars Benefelds (Skrunda, VAZ 21061) 5
7. Kārlis Kupčs (Garkalne, BMW 525) 4
8. Andrejs Lajevskis (Ropaži, Ford Scorpio) ns/elektrība
9. Oļegs Malorodovs (Ogre, BMW 316 Compact) ns/tehnika
10. Artis Lieljuris (Rīga, BMW 525) ns/auto

KOMANDU KAUSS

1. KAVITA V 35
11. Māris Zālītis (Valka, Audi 100) 20
86. Kaspars Zuģickis (Rīga, BMW) (2)
140. Miks Gabrāns (Sigulda, VW Golf II) 15

2. CRAZY RACING 30
89. Dainis Krūmiņš (Rīga, VW Golf II) 13
161. Andrejs Špels (Ogre, Opel Kadett) (0)
666. Kalvis Buģis (Sidgunda, SEAT Ibiza) 17

3. STREAMLINE RACING 19
61. Artis Biezais (Langstiņi, Mazda 323) 8
74. Edvīns Vansovičs (Rīga, Nissan Sunny) (0)
76. Mārtiņš Starks (Rīga, Opel Corsa) 11

4. CARLIFE AUTOSPORT TEAM 12
55. Edmunds Kozlovskis (Rīga, Honda Prelude) 12
60. Intars Spīķis (Rīga, Opel Astra) (ns)
68. Jānis Saulīte (Rīga, Opel Astra) (0)

5. AUTOCROSS.LV FOLKREISA KOMANDA 9
24. Jānis Āboliņš (Baldone, VW Golf II) 9
28. Viesturs Plētiens (Rīga, VW Golf II) 0
44. Renārs Ēķis (Jelgava, x) (ns)

6. SK RODENPOIS 5
13. Jānis Olle (Ropaži, Opel Kadett) 0
412. Andrejs Lajevskis (Ropaži, Ford Scorpio) 5

7. PETRO RACING TEAM 0
171. Andris Petračuks (Ķeipene, Peugeot 205) (0)
162. Raitis Virsnītis (Ķeipene, Ford Fiesta) 0
420. Andris Čunčulis (Ogre, VW Golf III) 0

8. CARLIFE AUTOSPORT TEAM II 0
6. Mārtiņš Spīķis (Rīga, Opel Astra) 0
38. Juris Mesters (Lielvārde, Opel Astra) 0

9. CIKOPTIKA.LV 0
1. Emīls Baltaiskalns (Aizpute, VW Golf II) 0
15. Kaspars Cikmačs (Rīga, VW Golf II) 0
115. Raimonds Berķis (Bauska, VW Golf II) (0)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
(starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 162 Raitis Virsnītis Ķeipene Ford Fiesta
2 200 R Oļegs Malorodovs Ogre BMW 316 C
3 161 Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
4 97 R Kārlis Kupčs Garkalne BMW 525
5 776 Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
6 25 Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
7 55 Edmunds Kozlovskis Rīga Honda Pr
8 140 J Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 26 Aigars Darmakovičs Rīga Mazda 323F 
2 27 D Jānis Krivišs Jūrmala Opel Astra
3 420 Andris Čunčulis Ogre VW Golf III
4 115 Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
5 122 D Gundars Kļava Durbe VW Golf II
6 17 Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
7 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
8 71 Juris Sirko Jūdaži VW Golf II
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 39 R Ivars Kerns Rīga BMW 318
2 101 Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra
3 68 Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
4 76 Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
5 171 D Andris Petračuks Ķeipene Peugeot 205
6 222 Juris Radvils Bērze Opel Astra
7 43 R Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
8 616 Pauls Sakovičs Upesciems Mazda 323
9 87 D Viesturs Valters Naudīte Peugeot 106
4.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 86 R Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
2 189 Artis Pudovs Ropaži Opel Astra
3 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
4 13 Jānis Olle Ropaži Opel Kadett
5 20 Armands Pārupe Rīga Volvo S60
6 62 Guntis Jākobsons Rīga VW Golf II
7 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
8 777 D R Andis Neikšāns Bauska Volvo MR
9 666 Kalvis Buģis Sidgunda SEAT Ibiza
5.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 555 Ģirts Zelmenis Lielvārde VW Golf III
2 1 Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf III
3 312 R Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
4 197 R Artis Lieljuris Rīga BMW 525
5 999 Roberts Bāriņš Jelgava VW Golf II
6 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
7 23 J R Klāvs Elgars Benefelds Skrunda VAZ 21061
8 888 D R Ralfs Sirmacis Rīga Volvo MR
9 16 Raivis Grigorovičs Lielvārde VW Golf II
6.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 24 Jānis Āboliņš Baldone VW Golf II
2 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
3 33 Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic
4 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
5 158 D Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
6 15 Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
7 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
8 38 Juris Mesters Lielvārde Opel Astra
9 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
7.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 11 D Māris Zālītis Valka Audi 100
2 113 D Jānis Gisičs Suntaži VW Golf II
3 50 Artūrs Mūrnieks Ķekava Ford Puma
4 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
5 72 Dzintars Filipsons Ogre VW Golf II
6 22 Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
7 12 J Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
8 187 D Aigars Valukevics Rīga Peugeot 106

3./4. kval. (starta vietas norādītas 3.kvalifikācijā. 4. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 197 R Artis Lieljuris Rīga BMW 525
2 161 Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
3 55 Edmunds Kozlovskis Rīga Honda Pr
4 26 Aigars Darmakovičs Rīga Mazda 323F 
5 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
6 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
7 17 Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
8 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 24 Jānis Āboliņš Baldone VW Golf II
2 200 R Oļegs Malorodovs Ogre BMW 316 C
3 50 Artūrs Mūrnieks Ķekava Ford Puma
4 189 Artis Pudovs Ropaži Opel Astra
5 777 D R Andis Neikšāns Bauska Volvo MR
6 16 Raivis Grigorovičs Lielvārde VW Golf II
7 616 Pauls Sakovičs Upesciems Mazda 323
8 25 Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
9 187 D Aigars Valukevics Rīga Peugeot 106
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 38 Juris Mesters Lielvārde Opel Astra
2 62 Guntis Jākobsons Rīga VW Golf II
3 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
4 171 D Andris Petračuks Ķeipene Peugeot 205
5 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
6 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
7 22 Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
8 71 Juris Sirko Jūdaži VW Golf II
9 13 Jānis Olle Ropaži Opel Kadett
4.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
2 888 D R Ralfs Sirmacis Rīga Volvo MR
3 999 Roberts Bāriņš Jelgava VW Golf II
4 666 Kalvis Buģis Sidgunda SEAT Ibiza
5 312 R Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
6 222 Juris Radvils Bērze Opel Astra
7 86 R Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
8 12 J Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
5.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 420 Andris Čunčulis Ogre VW Golf III
2 122 D Gundars Kļava Durbe VW Golf II
3 23 J R Klāvs Elgars Benefelds Skrunda VAZ 21061
4 72 Dzintars Filipsons Ogre VW Golf II
5 76 Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
6 113 D Jānis Gisičs Suntaži VW Golf II
7 20 Armands Pārupe Rīga Volvo S60
8 97 R Kārlis Kupčs Garkalne BMW 525
9 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
6.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 11 D Māris Zālītis Valka Audi 100
2 43 R Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
3 68 Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
4 776 Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
5 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
6 1 Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf III
7 27 D Jānis Krivišs Jūrmala Opel Astra
8 115 Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
7.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 158 D Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
2 140 J Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
3 39 R Ivars Kerns Rīga BMW 318
4 162 Raitis Virsnītis Ķeipene Ford Fiesta
5 87 D Viesturs Valters Naudīte Peugeot 106
6 555 Ģirts Zelmenis Lielvārde VW Golf III
7 15 Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
8 33 Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic
9 101 Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra

 

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam