Latvijas autokrosa čempionāts un kausa izcīņa 2017

1. posms - Smiltene, Tepera trase, 30.04.2017.

1600

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Laurynas Petraška Lietuva VAZ 2108
7:37.705
7
15+1
2.
Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
+22.062
7
12
3.
Uldis Valters Kuldīga Suzuki Ignis
+27.511
7
10
4.
Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
+53.908
7
8
5.
Andis Ūtēns Koknese VAZ 2108
+1 aplis/dzesēšana
6
6
6.
Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
+2/avārija
5
5
7.
Andis Skolmeistars Pope VW Golf II
+2/avārija
5
4
8.
Kaspars Silenieks Kuldīga VW Golf II
+2/tehnika
5
3

2000 Super

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Ritvars Kārkliņš Cēsis Opel Astra
7:36.158
7
15
2.
Juris Zembergs Ogre VW Golf II
+31.836
7
12
3.(2.)
Mārtiņš Starks** Rīga Ford Puma
(+7.011)/GT lēmums
7
10
4.
Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
+41.738
7
8
5.
Juris Smilga Laubere Ford Fiesta
+44.574
7
6
6.
Aivars Kreijers Liepa VW Golf II
+46.160
7
5
7.
Jānis Ikers Kuldīga Renault Clio
+1/tehnika
6
4
8.
Toomas Soe Igaunija VW Golf II
+1
6
3
9.
Indrek Ilves Igunija VW Golf II
+1
6
2
10.
Intars Spīķis Rīga Peugeot 206
+3/dzesēšana
4
1
11.
Edijs Ošs Kuldīga VW Golf III
+3/tehnika
4
0
12.(2.)
Raimonds Mūrnieks* Pope VW Golf III
(+26,827)/GT lēmums
(7)
0+1
13.
Didzis Mirošņiks Koknese VW Golf II
3.v. B fin.
0
14.
Juris Narubins Ozolnieki VW Golf II
4.v. B fin.
0
15.
Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
ns B fin./tehnika
0
16.
Oskars Troika Embūte VW Golf III
ns B fin./tehnika
0
17.
Ģirts Kuzmanis Rīga VW Golf II
ns B fin./pusass
0

* - R.Mūrnieks izslēgts no finālbrauciena divu sagriešanu dēļ
** - M.Starks aizlikts aiz J.Zemberga stumšanas-apdzīšanas dēļ

Open 2500

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
7:29.566
7
15
2.
Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
+0.665
7
12+1
3.
Jānis Dreimanis Jūrmala Talbot Matra Murena
+59.071
7
10
4.
Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
+3/tehnika
4
8
5.
Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
+5/tehnika
2
6
6.
Gvido Saulītis Ķeipene Toyota MR2
+5/tehnika
2
5
7.
Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
+7/avārija
0
4
8.
Harijs Līgotnis Rīga BMW 318
+7/avārija
0
3
nc
Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
izst.2.kv./tehnika
0

VAZ Klasika

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
7:54.558
7
15+1
2.
Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101
+5.878
7
12
3.
Heinar Lehtsaar Igaunija VAZ 2105
+7.953
7
10
4.
Armands Ķēniņš Saldus VAZ 2101
+28.075
7
8
5.
Edijs Zimza Valmiera VAZ 2101
+37.897
7
6
6.
Hannes Tisler Igaunija VAZ 21053
+1:20.403
7
5
7.
Edgars Elsts Koknese VAZ 2107
+1 aplis/tehnika
6
4
8.
Gatis Lībis Liepāja VAZ 2106
+1
6
3
9.
Jānis Linde Ķeipene VAZ 21011
+4/ātrumkārba
3
2

B600

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Renārs Vinokurovs Liepāja Semog
6:20.127
7
15+1
2.
Gatis Geisters Zaube Semog
+4.015
7
12
3.
Jānis Geisters Zaube Semog
+4.731
7
10
4.
Kaspars Meņģelis Tukums Semog
+5.258
7
8
5.
Edgars Zīverts Priekule Semog
+6.597
7
6
6.
Jānis Baumanis Džūkste Semog
+10.182
7
5
7.
Monta Beierbaha Brocēni Semog
ns A fin./tehnika
0
4

LK Open 4500

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Jānis Borševskis Mārupe Mitsubishi Lancer Evo IX
3:48.135
4
0
2.
Jānis Veģeris Valmiera Audi Coupe Quattro
+2 apļi/elektrība
2
0
3.
Armands Plūme Cēsis Audi 90 TDI
ns A fin./tehnika
0
0

JUNIORU KAUSS
1. Gatis Geisters (Zaube) 6
-- Armands Ķēniņš (Saldus) 6
3. Jānis Geisters (Zaube) 5
4. Edgars Zīverts (Priekule) 3
5. Monta Beierbaha (Brocēni) 1

KOMANDU KAUSS

1. SK Brenguļu autotrase/Steeltech 26
(Krieviņš 16, Dreimanis 10 (Baumanis 5))

2. SK Ogre 21
(J.Kozlovskis sr. 15, Smilga 6 (J.Kozlovskis jr. 3))

3. Mexa/Melatlux Racing Team 20
(R.Dainis 12, Bogens 8 (Rusmanis 8))

4. SK Vecpils 16
(Lehtsārs 10, Zīverts 6 (Silenieks 3))

5. SK SB Koknesis 11
(A.Ūtēns 6, M.Ūtēns 5 (Elsts 4))

6. EVE Autosports 8
(Skolmeistars 4, Beierbaha 4 (Mūrnieks 0))