Latvijas autokrosa čempionāts un kausa izcīņa 2017

2. posms - Vecpils, Vecpils autotrase, 27.05.2017.

1600

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
5:16.103
7
15+1
2.
Jānis Lideris Jaunmārupe VAZ 2108
+4.386
7
12
3.
Kaspars Silenieks Kuldīga VW Golf II
+4.781
7
10
4.
Andis Kļava Lapmežciems VW Golf III
+8.859
7
8
5.
Krists Valters Kuldīga Suzuki Ignis
+10.045
7
6
6.
Andis Ūtēns Koknese VAZ 2108
+10.831
7
5
7.
Jānis Grīnvalds Kuldīga VW Golf II
+27.051
7
4
8.
Tomas Skrodenis Lietuva Honda Civic
+7 apļi/avārija
0
3

2000 Super

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Rūdolfs Bogens Cēsis VW Golf III
5:15.049
7
15+1
2.(1.)
Edijs Ošs* Kuldīga VW Golf III
(5:13.645)
7
12
3.
Raimonds Mūrnieks Pope VW Golf III
+5.549
7
10
4.
Juris Smilga Laubere Ford Fiesta
+18.115
7
8
5.
Aivars Kreijers Liepa VW Golf II
+19.124
7
6
6.
Juris Zembergs Ogre VW Golf II
+1 aplis/pusass
6
5
7.
Juris Narubins Ozolnieki VW Golf II
+3/motors
4
4
8.
Jānis Ikers Kuldīga Renault Clio
+6/sadursme
1
3
9.
Oskars Troika Embūte VW Golf III
+7/tehnika
0
2
10.
Ritvars Kārkliņš Cēsis Opel Astra
ns A fin./pusass
0
1
nc
Didzis Mirošņiks Koknese VW Golf II
izst.1.kv./aizdegšanās
0
nc
Ainārs Kenigsbergs Saldus VW Golf III
izst.laika k./motors
0

* - E.Ošs aizlikts aiz R.Daiņa - apdzīšana dzelteno karogu zonā

Open 2500

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Ints Jeršovs Rīga Subaru Impreza
5:21.425
7
15+1
2.
Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
+0.468
7
12
3.
Lauris Unāms Salaspils Subaru Impreza
+1.318
7
10
4.
Gvido Saulītis Ķeipene Toyota MR2
+15.001
7
8
5.
Jānis Dreimanis Jūrmala Talbot Matra Murena
+16.469
7
6
6.
Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
+17.492
7
5
7.
Harijs Līgotnis Rīga BMW 318
+23.785
7
4
8.
Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
+24.890
7
3
9.
Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2
+28.156
7
2

VAZ Klasika

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101
5:48.725
7
15+1
2.
Jānis Linde Ķeipene VAZ 21011
+2.275
7
12
3.
Edgars Elsts Koknese VAZ 2107
+3.967
7
10
4.
Edijs Zimza Valmiera VAZ 2101
+8.920
7
8
5.
Andris Krieviņš Jaunmārupe VAZ 2105
+10.710
7
6
6.
Jānis Balodis Cēsis VAZ 2106
+18.869
7
5
7.
Armands Ķēniņš Saldus VAZ 2101
+4 apļi/izstājās
3
4
nc
Heinar Lehtsaar Igaunija VAZ 2105
ns/motors
0

B600

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
1.
Jānis Baumanis Džūkste Semog
5:09.602
7
15+1
2.
Edgars Zīverts Priekule Semog
+1.553
7
12
3.
Gatis Geisters Zaube Semog
+9.305
7
10
4.
Kaspars Meņģelis Tukums Semog
+2 apļi/pusass
5
8
5.
Jānis Geisters Zaube Semog
+7/avārija
0
6
6.
Monta Beierbaha Brocēni Semog
+7/avārija
0
5
nc
Renārs Vinokurovs Liepāja Semog
izst.laika k./motors
0

LK Open 4500

Vieta
Braucējs
Pārstāv
Auto
Laiks/statuss
Apļi
Punkti
-
     
ns
0
0

JUNIORU KAUSS
1. Edgars Zīverts (Priekule) 6
2. Gatis Geisters (Zaube) 5
3. Krists Valters (Kuldīga) 4
4. Jānis Geisters (Zaube) 3
5. Monta Beierbaha (Brocēni) 2
6. Armands Ķēniņš (Saldus) 1

KOMANDU KAUSS

1. Mexa/Melatlux Racing Team 32
(R.Dainis 16, Bogens 16 (Rusmanis 5))

2. SK Brenguļu autotrase/Steeltech 22
(Baumanis 16, Dreimanis 6 (Krieviņš 6))

3. SK Vecpils 22
(Zīverts 12, Silenieks 10 (Lehtsārs nc))

4. SK Ogre 20
(J.Kozlovskis sr. 12, J.Kozlovskis jr. 8 (Smilga 8))

5. SK SB Koknesis 15
(Elsts 10, A.Ūtēns 5 (M.Ūtēns 4))

6. EVE Autosports 15
(Mūrnieks 10, Beierbaha 5 (Skolmeistars ns))