LAF Folkreisa Vasaras kauss 2017

Folkreisa Vasaras kausa 2017 3. posms,
Kalna pagasts, Pilskalnu autotrase, 08.07
.2017.


Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
140 J
Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
15
15
12
15
57/1.
7 apļi
20
2.
28
Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
12
12
15
12
51/3.
7
17
3.
44
Renārs Ēķis Jelgava SEAT Ibiza
15
0
12
12
39/10.
1.
7
15
4.
74
Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
12
6
15
10
43/6.
7
13
5.
7
Jānis Jakimenko Ogre VW Golf II
12
12
15
12
51/4.
7
12
6.
89 R
Dainis Krūmiņš Rīga VAZ 2101
10
15
12
12
49/5.
7
11
7.
22
Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
8
10
15
0
33/14.
2.
7
10
8.
38
Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
10
12
8
8
38/11.
2.
7
9
9.
312 R
Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
8
10
10
0
28/19.
3.
7
8
10.
101
Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra
12
-3
15
15
39/9.
1.
5/avārija
7
11.
15
Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
15
15
12
12
54/2.
4/tehnika
6
12.
21 D
Kristaps Jaunslavietis Ropaži VW Golf II
-3
-3
12
15
21/30.
3.
ns/tehnika
5
13.
16
Raivis Grigorovičs Lielvārde VW Golf II
0
10
0
15
25/21.
4.
4
14.
55
Reinis Lankups Vecpils Opel Astra
8
6
5
6
25/24.
4.
3
15.
158 D
Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
6
0
10
8
24/27.
5.
2
16.
113
Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
4
12
10
10
36/12.
5.
1
17.
277
Ainārs Bogdanovičs Sigulda VW Golf II
10
5
10
0
25/23.
6.
0
18.
777 D
Ritvars Vēveris Jelgava VW Golf II
6
6
8
8
28/20.
6.
0
19.
162
Raitis Virsnītis (-1) Ķeipene Ford Fiesta
8
8
2
5
23/29.
7.
0
20.
77
Māris Plūme Rīga Opel Kadett
6
8
15
0
29/18.
7.
0
21.
616
Pauls Sakovičs Upesciems Mazda 323
8
10
8
10
36/13.
8.
0
22.
999
Roberts Bāriņš Jelgava VW Golf II
8
6
8
10
32/16.
8.
0
23.
155
Edmunds Kozlovskis Rīga Honda Prelude
12
5
10
15
42/7.
9.
0
24.
25
Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
4
4
5
10
23/28.
9.
0
25.
83
Raivis Anops Rīga VW Golf II
5
6
10
10
31/17.
10./tehnika
0
26.
61
Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
10
15
0
15
40/8.
10./tehnika
0
27.
20
Armands Pārupe Rīga Volvo S60
0
8
12
12
32/15.
11./tehnika
0
28.
11 D
Māris Zālītis Valka Audi 100
15
4
6
0
25/22.
11./tehnika
0
29.
68
Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
15
15
-3
-3
24/25.
12./motors
0
30.
666
Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
15
15
-3
-3
24/26.
ns/avārija
0
31.
776
Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
5
0
8
8
21/31.
0
32.
420
Andris Čunčulis Ogre VW Golf III
4
8
0
8
20/32.
0
33.
43 R
Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
5
4
5
5
19/33.
0
34.
71 D
Rihards Jermacāns Aizkraukle VW Polo
0
12
8
-3
17/34.
0
35.
86 R
Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
12
10
-3
-3
16/35.
0
36.
85 D R
Andris Andersons Rudbārži BMW
5
3
6
0
14/36.
0
37.
23 D
Ilgvars Spīķis (-1) Rīga Opel Astra
4
10
-5
4
13/37.
0
38.
2
Nauris Ločmelis Rīga Opel Astra
6
5
0
0
11/38.
0
39.
19 J
Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
0
0
5
6
11/39.
0
40.
200 R
Oļegs Malorodovs Ogre BMW 316
0
-3
6
6
9/40.
0
41.
39 R
Ivars Kerns Rīga BMW 318
3
8
0
-3
8/41.
0
42.
9
Raivis Riekstiņš Turkalne ZAZ
5
8
-3
-3
7/42.
0
43.
76
Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
0
12
-3
-3
6/43.
0
44.
87 D
Viesturs Valters Naudīte Peugeot 106
0
0
4
0
4/44.
0
45.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
10
-3
-3
-3
1/45.
0
46.
161
Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
-5
6
0
0
1/46.
0
47.
50
Artūrs Mūrnieks Ķekava Ford Puma
5
0
-3
-3
-1/47.
0
48.
115
Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
6
-3
-3
-3
-3/48.
0
49.
13
Jānis Olle Ropaži Opel Kadett
-3
-3
-3
-3
-12/49.
0
50.
202 R
Olivier Villeneuve Francija BMW 320
-9
-3
-3
-3
-18/50.
0

JUNIORU KAUSS
1. Miks Gabrāns (Sigulda) 20
2. Mairis Vigulis (Ogre) 17
3. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava) 15

KLASIKA KAUSS

1. Dainis Krūmiņš (Rīga, VAZ-VW Golf) 7 apļi
2. Ģirts Ķilpe (Rīga, BMW 318) 7
3. Andris Andersons (Rudbārži, BMW) 7
4. Ivars Kerns (Rīga, BMW) 6/tehnika
5. Andrejs Lajevskis (Ropaži, Ford Scorpio) 0/tehnika
6. Kaspars Zuģickis (Rīga, BMW 318) ns A fin./avārija
7. Oļegs Malorodovs (Ogre, BMW) ns A fin./motors
8. Olivier Villeneuve (Francija, BMW) ns A fin./tehnika

KOMANDU KAUSS

1. AUTOCROSS.LV FOLKREISA KOMANDA 32
24. Jānis Āboliņš (Baldone, VW Golf II) (ns)
28. Viesturs Plētiens (Rīga, VW Golf II) 17
44. Renārs Ēķis (Jelgava, SEAT Ibiza) 15

2. KAVITA V 20
11. Māris Zālītis (Valka, Audi 100) 0
86. Kaspars Zuģickis (Rīga, BMW) (0)
140. Miks Gabrāns (Sigulda, VW Golf II) 20

3. VOVADIMS RACING TEAM 16
7. Jānis Jakimenko (Ogre, VW Golf II) 12
16. Raivis Grigorovičs (Lielvārde, VW Golf II) 4
83. Raivis Anops (Rīga, VW Golf II) (0)

4. CARLIFE AUTOSPORT TEAM II 16
6. Mārtiņš Spīķis (Rīga, Opel Astra) 7
23. Ilgvars Spīķis (Rīga, Opel Astra) (0)
38. Juris Mesters (Lielvārde, Opel Astra) 9

5. STREAMLINE RACING 13
61. Artis Biezais (Langstiņi, Mazda 323) 0
74. Edvīns Vansovičs (Rīga, Nissan Sunny) 13
76. Mārtiņš Starks (Rīga, Opel Corsa) (0)

6. SK RODENPOIS 13
13. Jānis Olle (Ropaži, Opel Kadett) (0)
21. Kristaps Jaunslavietis (Ropaži, VW Golf II) 5
412. Andrejs Lajevskis (Ropaži, Ford Scorpio) 8

7. CRAZY RACING 11
89. Dainis Krūmiņš (Rīga, VW Golf II) 11
161. Andrejs Špels (Ogre, Opel Kadett) 0
666. Kalvis Buģis (Sidgunda, SEAT Ibiza) (0)

8. CIKOPTIKA.LV 6
1. Emīls Baltaiskalns (Aizpute, VW Golf II) (ns)
15. Kaspars Cikmačs (Rīga, VW Golf II) 6
115. Raimonds Berķis (Bauska, VW Golf II) 0

9. BS MOTORS 0
12. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava, VW Golf III) 0
777. Ritvars Vēveris (Jelgava, VW Golf II) 0
999. Roberts Bāriņš (Jelgava, VW Golf II) (0)

10. PETRO RACING TEAM 0
171. Andris Petračuks (Ķeipene, Peugeot 205) 0
162. Raitis Virsnītis (Ķeipene, Ford Fiesta) 0
420. Andris Čunčulis (Ogre, VW Golf III) (0)

11. CARLIFE AUTOSPORT TEAM 0
55. Edmunds Kozlovskis (Rīga, Honda Prelude) (0)
60. Intars Spīķis (Rīga, Opel Astra) 0
68. Jānis Saulīte (Rīga, Opel Astra) 0

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
(starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 85 D R Andris Andersons Rudbārži BMW
2 11 D Māris Zālītis Valka Audi 100
3 20 Armands Pārupe Rīga Volvo S60
4 86 R Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
5 71 D Rihards Jermacāns Aizkraukle VW Polo
6 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
7 2 Nauris Ločmelis Rīga Opel Astra
8 55 Reinis Lankups Vecpils Opel Astra
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 140 J Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
2 161 Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
3 113 Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
4 101 Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra
5 312 R Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
6 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
7 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
8 776 Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 76 Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
2 115 Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
3 44 Renārs Ēķis Jelgava SEAT Ibiza
4 420 Andris Čunčulis Ogre VW Golf III
5 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
6 50 Artūrs Mūrnieks Ķekava Ford Puma
7 22 Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
8 89 R Dainis Krūmiņš Rīga VAZ 2101
4.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 13 Jānis Olle Ropaži Opel Kadett
2 155 Edmunds Kozlovskis Rīga Honda Prelude
3 15 Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
4 38 Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
5 616 Pauls Sakovičs Upesciems Mazda 323
6 25 Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
7 9 Raivis Riekstiņš Turkalne ZAZ
8 777 D Ritvars Vēveris Jelgava VW Golf II
5.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 39 R Ivars Kerns Rīga BMW 318
2 277 Ainārs Bogdanovičs Sigulda VW Golf II
3 158 D Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
4 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
5 200 R Oļegs Malorodovs Ogre BMW 316
6 43 R Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
7 999 Roberts Bāriņš Jelgava VW Golf II
8 666 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
9 23 D Ilgvars Spīķis (-1) Rīga Opel Astra
6.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 21 D Kristaps Jaunslavietis Ropaži VW Golf II
2 12 J Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
3 162 Raitis Virsnītis (-1) Ķeipene Ford Fiesta
4 87 D Viesturs Valters Naudīte Peugeot 106
5 7 Jānis Jakimenko Ogre VW Golf II
6 16 Raivis Grigorovičs Lielvārde VW Golf II
7 202 R Olivier Villeneuve Francija BMW 320
8 68 Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
9 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II


3./4. kval. (starta vietas norādītas 3.kvalifikācijā. 4. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 13 Jānis Olle Ropaži Opel Kadett
2 999 Roberts Bāriņš Jelgava VW Golf II
3 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
4 158 D Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
5 43 R Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
6 23 D Ilgvars Spīķis (-1) Rīga Opel Astra
7 140 J Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
8 12 J Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
2 85 D R Andris Andersons Rudbārži BMW
3 777 D Ritvars Vēveris Jelgava VW Golf II
4 312 R Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
5 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
6 76 Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
7 44 Renārs Ēķis Jelgava SEAT Ibiza
8 16 Raivis Grigorovičs Lielvārde VW Golf II
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 277 Ainārs Bogdanovičs Sigulda VW Golf II
2 420 Andris Čunčulis Ogre VW Golf III
3 200 R Oļegs Malorodovs Ogre BMW 316
4 7 Jānis Jakimenko Ogre VW Golf II
5 115 Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
6 71 D Rihards Jermacāns Aizkraukle VW Polo
7 25 Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
8 21 D Kristaps Jaunslavietis Ropaži VW Golf II
4.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 11 D Māris Zālītis Valka Audi 100
2 39 R Ivars Kerns Rīga BMW 318
3 55 Reinis Lankups Vecpils Opel Astra
4 38 Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
5 101 Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra
6 87 D Viesturs Valters Naudīte Peugeot 106
7 15 Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
8 162 Raitis Virsnītis (-1) Ķeipene Ford Fiesta
9 113 Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
5.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 22 Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
2 20 Armands Pārupe Rīga Volvo S60
3 50 Artūrs Mūrnieks Ķekava Ford Puma
4 68 Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
5 666 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
6 9 Raivis Riekstiņš Turkalne ZAZ
7 155 Edmunds Kozlovskis Rīga Honda Prelude
8 616 Pauls Sakovičs Upesciems Mazda 323
6.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 2 Nauris Ločmelis Rīga Opel Astra
2 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
3 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
4 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
5 86 R Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
6 202 R Olivier Villeneuve Francija BMW 320
7 161 Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
8 776 Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
9 89 R Dainis Krūmiņš Rīga VAZ 2101

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam