LAF Folkreisa Vasaras kauss 2017

Folkreisa Vasaras kausa 2017 4. posms,
Vecpils, Vecpils autotrase, 22.07
.2017.


Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
28
Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
12
15
15
15
57/1.
7 apļi
20
2.
140 J
Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
10
15
12
12
49/4.
7
17
3.
89
Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
10
12
15
-3
34/14.
1.
7
15
4.
666
Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
15
12
12
12
51/3.
7
13
5.
86 R
Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
12
8
6
10
36/11.
2.
7
12
6.
22
Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
10
12
12
12
46/6.
7
11
7.
122 D
Gundars Kļava Durbe VW Golf II
8
10
10
8
36/12.
3.
7
10
8.
20
Armands Aseriņš Rīga Volvo S60
12
12
15
15
54/2.
7
9
9.
16 D
Vladislavs Kozlovskis Lielvārde VW Golf II
12
8
4
15
39/9.
3.
6/tehnika
8
10.
161
Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
5
15
12
15
47/5.
3/avārija
7
11.
15
Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
8
10
15
8
41/8.
2.
0/tehnika
6
12.
12 J
Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
-3
-3
10
12
16/29.
1.
0/avārija
5
13.
113
Edvīns Vansovičs Rīga VW Golf II
0
0
12
12
24/21.
4.
4
14.
555
Ģirts Zelmenis Lielvārde VW Golf III
6
10
6
5
27/18.
4.
3
15.
267
Sergejs Maļcevs Rīga Mazda MX3
5
6
5
6
22/23.
5.
2
16.
19 J
Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
5
6
8
4
23/22.
5.
1
17.
55
Reinis Lankups Vecpils Opel Astra
15
12
8
0
35/13.
6./pusass
18.
37 D
Sandis Hūns Vecpils VW Golf III
6
6
6
8
26/20.
6.
19.
158 D
Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
-3
8
15
10
30/15.
7./avārija
20.
521 D
Andis Bucenieks Aizpute Opel Astra
6
5
8
-3
16/30.
7.
21.
43 R
Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
5
6
10
6
27/17.
8./avārija
22.
99
Andrejs Freimanis Rīga VW Golf II
10
5
6
0
21/26.
8.
23.
68
Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
10
0
6
5
21/25.
9./piekare
24.
77
Māris Plūme Rīga Opel Kadett
8
0
10
0
18/28.
9.
25.
83
Raivis Anops Rīga VW Golf II
6
15
10
10
41/7.
10./avārija
26.
18
Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
4
10
-3
10
21/24.
10.
27.
1
Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
5
8
8
6
27/19.
ns./tehnika
28.
115
Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
6
15
8
10
39/10.
11.
29.
44
Renārs Ēķis Jelgava SEAT Ibiza
14
10
-3
-3
18/27.
ns./ģen.siksna
30.
101
Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra
12
0
0
15
27/16.
ns./kārba
31.
189
Jānis Olle Ropaži Opel Astra
8
8
-3
-3
10/31.
32.
312 R
Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
15
0
-3
-3
9/32.
33.
776
Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
15
-3
-3
-3
6/33.
34.
11 D
Māris Zālītis Valka Audi 100
0
-3
0
5
2/34.
35.
26
Aigars Darmakovičs Rīga Mazda 323F BA
0
-3
0
-3
-6/35.
36.
21 D
Kristaps Jaunslavietis Ropaži VW Golf II
0
-3
-3
-3
-9/36.
37.
202 R
Olivier Villeneuve Francija BMW 320
0
-3
-3
-3
-9/37.
38.
30
Sandis Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
0
-3
-3
-3
-9/38.
39.
222
Juris Radvils Bērze Opel Astra
-5
0
-3
-3
-11/39.
40.
38
Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
-3
-3
-3
-3
-12/40.
41.
121 R
Valdis Zaļais Saldus Porsche 924
-3
-3
-3
-3
-12/41.
42.
32 D
Dainis Žvagins (-1) Virši Mazda 323
-5
-3
-3
-3
-14/42.

JUNIORU KAUSS
1. Miks Gabrāns (Sigulda) 20
2. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava) 17
3. Mairis Vigulis (Ogre) 15

KLASIKA KAUSS
1. Kaspars Zuģickis (Rīga, BMW 318) 20
2. Ģirts Ķilpe (Rīga, BMW 318) 17
3. Andrejs Lajevskis (Ropaži, Ford Scorpio) 15
4. Olivier Villeneuve (Francija, BMW) 13
5. Valdis Zaļais (Saldus, Porsche 924) 12

KOMANDU KAUSS
1. KAVITA V 29
11. Māris Zālītis (Valka, Audi 100) (0)
86. Kaspars Zuģickis (Rīga, BMW) 12
140. Miks Gabrāns (Sigulda, VW Golf II) 17

2. CRAZY RACING 28
89. Dainis Krūmiņš (Rīga, VW Golf II) 15
161. Andrejs Špels (Ogre, Opel Kadett) (7)
666. Kalvis Buģis (Sidgunda, SEAT Ibiza) 13

3. AUTOCROSS.LV FOLKREISA KOMANDA 20
24. Jānis Āboliņš (Baldone, VW Golf II) (ns)
28. Viesturs Plētiens (Rīga, VW Golf II) 20
44. Renārs Ēķis (Jelgava, SEAT Ibiza) 0

4. VOVADIMS RACING TEAM 8
7. Jānis Jakimenko (Ogre, VW Golf II) (ns)
16. Vladislavs Kozlovskis (Lielvārde, VW Golf II) 8
83. Raivis Anops (Rīga, VW Golf II) 0

5. CIKOPTIKA.LV 6
1. Emīls Baltaiskalns (Aizpute, VW Golf II) 0
15. Kaspars Cikmačs (Rīga, VW Golf II) 6
115. Raimonds Berķis (Bauska, VW Golf II) (0)

6. BS MOTORS 5
12. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava, VW Golf III) 5
777. Ritvars Vēveris (Jelgava, VW Golf II) (ns)
999. Roberts Bāriņš (Jelgava, VW Golf II) ns

7. STREAMLINE RACING 4
61. Artis Biezais (Langstiņi, Mazda 323) ns
74. Edvīns Vansovičs (Rīga, Nissan Sunny) 4
76. Mārtiņš Starks (Rīga, Opel Corsa) (ns)

8. CARLIFE AUTOSPORT TEAM 0
55. Edmunds Kozlovskis (Rīga, Honda Prelude) (ns)
60. Intars Spīķis (Rīga, Opel Astra) ns
68. Jānis Saulīte (Rīga, Opel Astra) 0

9. SK RODENPOIS 0
13. Jānis Olle (Ropaži, Opel Kadett) 0
21. Kristaps Jaunslavietis (Ropaži, VW Golf II) (0)
412. Andrejs Lajevskis (Ropaži, Ford Scorpio) 0

10. CARLIFE AUTOSPORT TEAM II 0
6. Mārtiņš Spīķis (Rīga, Opel Astra) 0
23. Ilgvars Spīķis (Rīga, Opel Astra) (ns)
38. Juris Mesters (Lielvārde, Opel Astra) 0

ns PETRO RACING TEAM 0
171. Andris Petračuks (Ķeipene, Peugeot 205) ns
162. Raitis Virsnītis (Ķeipene, Ford Fiesta) ns
420. Andris Čunčulis (Ogre, VW Golf III) (ns)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
(starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
2 16 D Vladislavs Kozlovskis Lielvārde VW Golf II
3 312 R Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
4 22 Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
5 11 D Māris Zālītis Valka Audi 100
6 115 Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
7 15 Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
8 26 Aigars Darmakovičs Rīga Mazda 323F BA
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 55 Reinis Lankups Vecpils Opel Astra
2 101 Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra
3 161 Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
4 222 Juris Radvils Bērze Opel Astra
5 202 R Olivier Villeneuve Francija BMW 320
6 158 D Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
7 555 Ģirts Zelmenis Lielvārde VW Golf III
8 68 Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 37 D Sandis Hūns Vecpils VW Golf III
2 776 Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
3 12 J Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
4 20 Armands Aseriņš Rīga Volvo S60
5 122 D Gundars Kļava Durbe VW Golf II
6 121 R Valdis Zaļais Saldus Porsche 924
7 140 J Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
8 1 Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
4.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 267 Sergejs Maļcevs Rīga Mazda MX3
2 32 D Dainis Žvagins (-1) Virši Mazda 323
3 666 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
4 86 R Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
5 99 Andrejs Freimanis Rīga VW Golf II
6 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
7 38 Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
8 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
9 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
5.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 521 D Andis Bucenieks Aizpute Opel Astra
2 30 Sandis Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
3 113 Edvīns Vansovičs Rīga VW Golf II
4 44 Renārs Ēķis Jelgava SEAT Ibiza
5 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
6 43 R Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
7 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
8 189 Jānis Olle Ropaži Opel Astra
9 21 D Kristaps Jaunslavietis Ropaži VW Golf II


3./4. kval. (starta vietas norādītas 3.kvalifikācijā. 4. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
2 158 D Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
3 555 Ģirts Zelmenis Lielvārde VW Golf III
4 267 Sergejs Maļcevs Rīga Mazda MX3
5 22 Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
6 122 D Gundars Kļava Durbe VW Golf II
7 16 D Vladislavs Kozlovskis Lielvārde VW Golf II
8 312 R Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 26 Aigars Darmakovičs Rīga Mazda 323F BA
2 15 Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
3 68 Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
4 101 Mārtiņš Spīķis Rīga Opel Astra
5 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
6 1 Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
7 140 J Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
8 189 Jānis Olle Ropaži Opel Astra
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 21 D Kristaps Jaunslavietis Ropaži VW Golf II
2 99 Andrejs Freimanis Rīga VW Golf II
3 38 Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
4 113 Edvīns Vansovičs Rīga VW Golf II
5 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
6 20 Armands Aseriņš Rīga Volvo S60
7 121 R Valdis Zaļais Saldus Porsche 924
8 115 Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
4.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
2 776 Edgars Traščenko Rīga Mazda MX3
3 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
4 521 D Andis Bucenieks Aizpute Opel Astra
5 37 D Sandis Hūns Vecpils VW Golf III
6 11 D Māris Zālītis Valka Audi 100
7 43 R Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
8 666 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
9 202 R Olivier Villeneuve Francija BMW 320
5.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 222 Juris Radvils Bērze Opel Astra
2 44 Renārs Ēķis Jelgava SEAT Ibiza
3 32 D Dainis Žvagins (-1) Virši Mazda 323
4 30 Sandis Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
5 55 Reinis Lankups Vecpils Opel Astra
6 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
7 161 Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
8 86 R Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
9 12 J Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam