Latvijas čempionāts 2017

6. posma pieteikumi -- Smiltene, Tepera trase, 27.08.2017.

J-Junioru kausa dalībnieks (1996. gadā un vēlāk dzimušie)

1600 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
5
Jānis Grīnvalds Kuldīga SK Vecpils VW Golf II
6
Jānis Lideris Jaunmārupe   VAZ 2108
7
Andis Kļava Lapmežciems SK Autocross.lv VW Golf III
9
Kaspars Silenieks Kuldīga SK Vecpils VW Golf II
* 11
Jānis Balodis Lielvārde ALKO Racing Team Opel Tigra
31
Andis Ūtēns Koknese SB Koknesis VAZ 2108
88
Rihards Dainis Cēsis ASK Melatlux VW Golf II

Kopā: 7

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

2000 Super (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
3
Mareks Dainis Cēsis SK Vecpils VW Golf II
6
Juris Smilga Laubere SK Ogre Ford Fiesta
7
Ritvars Kārkliņš Cēsis   Opel Astra
9
Raimonds Mūrnieks Pope EVE Autosports VW Golf III
10
Edijs Ošs Kuldīga Lebester Racing VW Golf III
14
Juris Narubins Ozolnieki   VW Golf II
18
Ģirts Kuzmanis Rīga   VW Golf II
19
Aivars Kreijers Liepa SK Brenguļu autotrase VW Golf II
77
Juris Zembergs Ogre SK Ogre VW Golf III
88
Rūdolfs Bogens Cēsis ASK Melatlux VW Golf III

Kopā: 10

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Open 2500 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1
Lauris Unāms Salaspils SK Autocross.lv Subaru-Cosworth V6
2
Jānis Dreimanis Jūrmala SK Salaca Talbot Matra Murena
5
Ints Jeršovs Ropaži   Subaru Impreza
9
Jānis Augulis Rīga   Citroen C4-RX8
11
Gvido Saulītis Ķeipene   Toyota MR2
14
Māris Rusmanis Priekuļi ASK Melatlux Toyota MR2
48
Jānis Kozlovskis Ogre SK Ogre Toyota MR2
70
Kristaps Ašmanis Lielvārde   Ford Focus
95
Eduards Iesalnieks Valka TSK Smiltene Toyota MR2

Kopā: 9

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

VAZ Klasika (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1
Kalvis Tēts Cesvaine   VAZ 2101
2
Jānis Linde Ķeipene SK Salaca VAZ 21011
3
Heinar Lehtsaar Igaunija SK Vecpils VAZ 2105
4
Andris Krieviņš Jaunmārupe SK Brenguļu autotrase VAZ 2105
5
Edgars Elsts Koknese SB Koknesis VAZ 2107
7
Edijs Zimza Valmiera SK Brenguļu autotrase VAZ 2101
11
Andris Ozoliņš Skrīveri SK Ogre VAZ 2105
14 J
Armands Ķēniņš Saldus   VAZ 2101
27
Jānis Balodis Cēsis   VAZ 2106
38
Auseklis Logins Rūjiena Rencēnu Autoklubs VAZ 2106
44
Hannes Tisler Igaunija Tempo 24H VAZ 21053

Kopā: 11

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

B600 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
2 J
Edgars Zīverts Priekule SK Vecpils Semog
6 J
Jānis Geisters Zaube SK Rietumi Semog
7 J
Gatis Geisters Zaube SK Rietumi Semog
11
Lauris Brikainis Pope   Semog
26
Uģis Vītols Rīga Provento Racing Semog
33
Artis Grantiņš Grobiņa Autosports Grobiņa Semog
66
Jānis Baumanis Džūkste   Semog
69
Viktors Dementjevs Rīga   Semog
91
Arnis Odiņš Naukšēni SK Brenguļu autotrase Semog
95
Kaspars Meņģelis Tukums   Semog

Kopā: 10

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Mini (LČ)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1
Linards Jasons Ventspils EVE Autosports Mini
5
Skaiste Prašukaite Lietuva AMK Ugira Kross Mini
9
Baiba Sileniece Kuldīga SK Vecpils Mini
15
Roberts Ūbelis Jēkabpils SKN Sports Mini
23
Henrijs Mūrnieks Pope EVE Autosports Mini
31
Markuss Ūtēns Koknese SB Koknesis Mini
* 37
Lēja Vareikaite Lietuva Ukmerges AMSK Mini
48
Jānis Kozlovskis Ogre SK Ogre Mini
51
Emīls Mirošņiks Koknese SB Koknesis Mini
55
Matas Zavarskis Lietuva Moletu ASK Mini
97
Daugirdas Dungveckis Lietuva AMK Ugira Kross Mini
88
Teodors Godiņš Cēsis ASK Melatlux Mini

Kopā: 12

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Open 4500 (LK)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
5
Jānis Veģeris Valmiera Rencēnu Autoklubs Audi Coupe
* 11
Egidijus Kirdeikis Lietuva Mūša Kross AK VW Golf IV 4x4
* 99
Paulius Šniukas Lietuva Mūša Kross AK VW Golf IV 4x4

Kopā: 3

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

D-12 (BK)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
9
Veiko Hirsnik Igaunija GAZ Ralliklubi GAZ 52
11
Oliver Raudsepp Igaunija   GAZ 51
21
Marko Tiinas Igaunija Ligur Racing GAZ 51
* 27
Andris Jurciņš Smiltene   GAZ 51
29
Jaanus Simul Igaunija   GAZ 51
31
Bruno Leimanis Cēsis ASK Melatlux GAZ 51
41
Andre Mottus Igaunija ALM Motorsport GAZ 51
45
Kaido Orro Igaunija MS Racing GAZ52
105
Alvils Igovens Rīga   GAZ 52
113
Ingus Staško Smiltene   GAZ 52

Kopā: 10

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

B6000 (BK)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
6
Tanel Kihulane Igaunija Reinsalu Sport GAZ 53
10
Ainārs Ramats Allaži   GAZ 53
17
Markus Haidberg Igaunija GAZ Ralliklubi GAZ 53
22
Lauri Leiten Igaunija GAZ Ralliklubi GAZ 53
26
Aigars Lizums Krimulda   GAZ 53
42
Eino Tanavots Igaunija GAZ Ralliklubi GAZ 53
51
Marek Leegiste Igaunija GAZ Ralliklubi GAZ 53
71
Andris Ramanis Bauska Autocross.lv GAZ 53
79
Andres Lohuvali Igaunija Tikkri Motorsport GAZ 53
82
Mart Henning Igaunija Prorex GAZ 53
86
Intarss Bališevs Rīga   GAZ 53

Kopā: 11

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

D13 (EST Ch)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
7
Toomas Repp Igaunija Ligur Racing GAZ 53
8
Andres Allik Igaunija Ligur Racing GAZ 53
12
Mikk Maesaar Igaunija Prorex GAZ 53
27
Tajo Aasaroht Igaunija Prorex GAZ 53
66
Illimar Hirsnik Igaunija Prorex GAZ 53
69
Alvar Saarsoo Igaunija GAZ Ralliklubi GAZ 53
71
Erko Sibul Igaunija   GAZ 53
96
Aivari Lepik Igaunija GAZ Ralliklubi GAZ 53

Kopā: 8

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

LČ komandas

Brenguļu autotrase/Steeltech
2. Jānis Dreimanis (Open 2500)
4. Andris Krieviņš (VAZ Klasika)
66. Jānis Baumanis (B600)

EVE Autosports
1. Linards Jasons (Mini)
9. Monta Beierbaha (B600)
9. Raimonds Mūrnieks (2000 Super)
30. Andis Skolmeistars (1600)
/Komanda veikusi vienīgo atļauto braucēju maiņu/

Mexa/Melatlux Racing Team
14. Māris Rusmanis (Open 2500)
88. Rihards Dainis (1600)
88. Rūdolfs Bogens (2000 Super)

SK Ogre
6. Juris Smilga (2000 Super)
48. Jānis Kozlovskis (Mini)
48. Jānis Kozlovskis (Open 2500)

SK Vecpils
2.(J) Edgars Zīverts (B600)
3. Heinar Lehtsaar (VAZ Klasika)
9. Kaspars Silenieks (1600)
9. Baiba Sileniece (Mini)
/Komanda veikusi vienīgo atļauto braucēju maiņu/

SB Koknesis
5. Edgars Elsts (VAZ Klasika)
31. Andis Ūtēns (1600)
31. Markuss Ūtēns (Mini)

LČ Junioru kauss (1600, 2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
klase
2 J
Edgars Zīverts Priekule SK Vecpils B600
6 J
Jānis Geisters Zaube SK Rietumi B600
7 J
Gatis Geisters Zaube SK Rietumi B600
14 J
Armands Ķēniņš Saldus   VAZ Klasika

Kopā: 4

****