LAF Folkreisa Vasaras kauss 2017

Folkreisa Vasaras kausa 2017 5. posms,
Vecpils, Vecpils autotrase, 19.08
.2017.


Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
74
Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
10
15
12
15
52/4.
7 apļi
20
2.
666
Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
15
12
15
12
54/1.
7
17
3.
89
Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
6
12
15
10
43/10.
1.
7
15
4.
122 D
Gundars Kļava Durbe VW Golf II
15
12
8
10
45/9.
1.
7
13
5.
28
Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
15
10
12
12
49/6.
7
12
6.
99
Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
10
6
10
10
36/11.
3.
7
11
7.
68
Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
12
5
0
-3
14/27.
3.
0
10
8.(6.)
140 J
Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
15
15
15
8
53/3.
(7)/GT lēmums
9
9.
26
Aigars Darmakovičs Rīga Mazda 323F BA
8
15
15
15
53/2.
0/ns atk.st./tehnika
8
10.
15
Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
8
5
10
10
33/14.
2.
0/ns atk.st./avārija
7
11.
55
Reinis Lankups Vecpils Opel Astra
12
15
12
12
51/5.
0/ns atk.st./tehnika
6
12.
11 D
Māris Zālītis Valka Audi 100
6
6
6
15
33/14.
2.
0/ns atk.st./GT lēmums
5
13.
19 J
Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
10
0
8
6
24/22.
4.
4
14.
3
Sandis Džeriņš Vecpils Mazda MX3
10
15
10
0
35/12.
4.
3
15.
312 R
Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
12
12
15
8
47/7.
5.
2
16.
37 D
Sandis Hūns Vecpils VW Golf III
5
5
5
8
23/23.
5.
1
17.
83
Raivis Anops Rīga VW Golf II
0
8
10
10
28/18.
6.
0
18.
77
Māris Plūme Rīga Opel Kadett
8
0
6
12
26/19.
6.
0
19.
420
Andris Čunčulis Ogre VW Golf III
0
6
8
8
22/24.
7.
0
20.
82 D
Aigars Kļaviņš Jēkabpils Ford Fiesta
5
3
5
0
13/29.
7.
0
21.
222
Juris Radvils Bērze Opel Astra
8
12
10
0
30/16.
8.
0
22.
33
Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic
0
10
12
8
30/15.
8.
0
23.
17
Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
4
8
8
15
35/13.
9.
0
24.
18
Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
12
10
12
12
46/8.
9.
0
25.
22
Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
10
10
6
0
26/20.
10.
0
26.
76
Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
6
0
8
15
29/17.
10./ns atk.st./avārija
0
27.
27 D
Jānis Krivišs Jūrmala VW Golf II
12
10
0
-3
19/26.
11.
0
28.
161
Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
15
4
5
0
24/21.
11./ns atk.st./tehnika
0
29.
20
Armands Aseriņš Rīga Volvo S60
0
8
0
6
14/28.
12.
0
30.
282 J D
Mārtiņš Dimants Jēkabpils Ford Fiesta
5
8
5
4
22/25.
12./ns/auto
0
31.
267
Sergejs Maļcevs Rīga Mazda MX3
0
0
6
6
12/30.
0
32.
115
Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
6
8
0
-3
11/31.
0
33.
85 D R
Andris Andersons Rudbārži BMW
8
-3
6
0
11/32.
0
34.
521 D
Andis Bucenieks Aizpute Opel Astra
0
0
0
5
5/33.
0
35.
38
Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
4
0
-3
0
1/34.
0
36.
32 D
Dainis Žvagins Irši Mazda 323
-3
6
0
-3
0/35.
0
37.
43 R
Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
5
0
-3
-3
-1/36.
0
38.
121 R
Valdis Zaļais Saldus Porsche 924
0
4
0
-9
-5/37.
0
39.
86 R
Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
-3
0
-3
-3
-9/38.
0
40.
25
Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
-3
0
-3
-3
-9/39.
0
41.
69 D
Rūdolfs Samuls Jēkabpils Opel Astra
-3
-3
-3
-3
-12/40.
0
42.
302 D
Arvils Bērziņš Jēkabpils Opel Astra
-3
-3
-3
-3
-12/41.
0
43.
202 R
Olivier Villeneuve Francija BMW 320
-3
-3
-3
-3
-12/42.
0

JUNIORU KAUSS
1. Miks Gabrāns (Sigulda) 20
2. Mairis Vigulis (Ogre) 17
3. Mārtiņš Dimants (Jēkabpils) 15

KLASIKA KAUSS
1. Andrejs Lajevskis (Ropaži, Ford Scorpio) 20
2. Andris Andersons (Rudbārži, BMW) 17
3. Valdis Zaļais (Saldus, Porsche 924) 15
4. Kaspars Zuģickis (Rīga, BMW 318) 13
5. Ģirts Ķilpe (Rīga, BMW 318) 12
6. Olivier Villeneuve (Francija, BMW) 11

KOMANDU KAUSS

1. CRAZY RACING 32
89. Dainis Krūmiņš (Rīga, VW Golf II) 15
161. Andrejs Špels (Ogre, Opel Kadett) (0)
666. Kalvis Buģis (Sidgunda, SEAT Ibiza) 17

2. STREAMLINE RACING 20
61. Artis Biezais (Langstiņi, Mazda 323) (ns)
74. Edvīns Vansovičs (Rīga, Nissan Sunny) 20
76. Mārtiņš Starks (Rīga, VW Golf II) 0

3. KAVITA V 14
11. Māris Zālītis (Valka, Audi 100) 5
86. Kaspars Zuģickis (Rīga, BMW) (0)
140. Miks Gabrāns (Sigulda, VW Golf II) 9

4. AUTOCROSS.LV FOLKREISA KOMANDA 12
20. Armands Aseriņš (Rīga, Volvo S60) 0
28. Viesturs Plētiens (Rīga, VW Golf II) 12
44. Renārs Ēķis (Jelgava, SEAT Ibiza) (ns)

5. CARLIFE AUTOSPORT TEAM 10
55. Edmunds Kozlovskis (Rīga, Honda Prelude) (ns)
60. Intars Spīķis (Rīga, Opel Astra) ns
68. Jānis Saulīte (Rīga, Opel Astra) 10

6. CIKOPTIKA.LV 7
1. Emīls Baltaiskalns (Aizpute, VW Golf II) (ns)
15. Kaspars Cikmačs (Rīga, VW Golf II) 7
115. Raimonds Berķis (Bauska, VW Golf II) 0

7. SK RODENPOIS 2
13. Jānis Olle (Ropaži, Opel Kadett) ns
21. Kristaps Jaunslavietis (Ropaži, VW Golf II) (ns)
412. Andrejs Lajevskis (Ropaži, Ford Scorpio) 2

8. PETRO RACING TEAM 0
171. Andris Petračuks (Ķeipene, Peugeot 205) ns
162. Raitis Virsnītis (Ķeipene, Ford Fiesta) (ns)
420. Andris Čunčulis (Ogre, VW Golf III) 0

9. CARLIFE AUTOSPORT TEAM II 0
6. Mārtiņš Spīķis (Rīga, Opel Astra) ns
23. Ilgvars Spīķis (Rīga, Opel Astra) (ns)
38. Juris Mesters (Lielvārde, Opel Astra) 0

10. VOVADIMS RACING TEAM 0
7. Jānis Jakimenko (Ogre, VW Golf II) (ns)
16. Vladislavs Kozlovskis (Lielvārde, VW Golf II) 0
83. Raivis Anops (Rīga, VW Golf II) 0

ns BS MOTORS 0
12. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava, VW Golf III) ns
777. Ritvars Vēveris (Jelgava, VW Golf II) (ns)
999. Roberts Bāriņš (Jelgava, VW Golf II) ns

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
(starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 15 Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
2 22 Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
3 25 Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
4 122 D Gundars Kļava Durbe VW Golf II
5 11 D Māris Zālītis Valka Audi 100
6 267 Sergejs Maļcevs Rīga Mazda MX3
7 17 Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
8 43 R Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
9 55 Reinis Lankups Vecpils Opel Astra
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 420 Andris Čunčulis Ogre VW Golf III
2 86 R Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
3 140 J Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
4 27 D Jānis Krivišs Jūrmala VW Golf II
5 69 D Rūdolfs Samuls Jēkabpils Opel Astra
6 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
7 222 Juris Radvils Bērze Opel Astra
8 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 33 Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic
2 20 Armands Aseriņš Rīga Volvo S60
3 38 Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
4 68 Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
5 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
6 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
7 161 Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
8 82 D Aigars Kļaviņš Jēkabpils Ford Fiesta
9 26 Aigars Darmakovičs Rīga Mazda 323F BA
4.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
2 121 R Valdis Zaļais Saldus Porsche 924
3 302 D Arvils Bērziņš Jēkabpils Opel Astra
4 312 R Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
5 37 D Sandis Hūns Vecpils VW Golf III
6 32 D Dainis Žvagins Irši Mazda 323
7 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
8 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
9 115 Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
5.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 85 D R Andris Andersons Rudbārži BMW
2 666 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
3 521 D Andis Bucenieks Aizpute Opel Astra
4 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
5 202 R Olivier Villeneuve Francija BMW 320
6 76 Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
7 3 Sandis Džeriņš Vecpils Mazda MX3
8 282 J D Mārtiņš Dimants Jēkabpils Ford Fiesta

3./4. kval. (starta vietas norādītas 3.kvalifikācijā. 4. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 140 J Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
2 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
3 55 Reinis Lankups Vecpils Opel Astra
4 85 D R Andris Andersons Rudbārži BMW
5 82 D Aigars Kļaviņš Jēkabpils Ford Fiesta
6 25 Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
7 43 R Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
8 17 Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 86 R Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
2 33 Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic
3 11 D Māris Zālītis Valka Audi 100
4 68 Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
5 666 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
6 122 D Gundars Kļava Durbe VW Golf II
7 3 Sandis Džeriņš Vecpils Mazda MX3
8 202 R Olivier Villeneuve Francija BMW 320
9 69 D Rūdolfs Samuls Jēkabpils Opel Astra
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 420 Andris Čunčulis Ogre VW Golf III
2 26 Aigars Darmakovičs Rīga Mazda 323F BA
3 15 Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
4 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
5 32 D Dainis Žvagins Irši Mazda 323
6 38 Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
7 20 Armands Aseriņš Rīga Volvo S60
8 22 Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
9 161 Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
4.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 521 D Andis Bucenieks Aizpute Opel Astra
2 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
3 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
4 312 R Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
5 267 Sergejs Maļcevs Rīga Mazda MX3
6 282 J D Mārtiņš Dimants Jēkabpils Ford Fiesta
7 121 R Valdis Zaļais Saldus Porsche 924
8 76 Mārtiņš Starks Rīga Opel Corsa
5.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 222 Juris Radvils Bērze Opel Astra
2 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
3 115 Raimonds Berķis Bauska VW Golf II
4 37 D Sandis Hūns Vecpils VW Golf III
5 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
6 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
7 27 D Jānis Krivišs Jūrmala VW Golf II
8 302 D Arvils Bērziņš Jēkabpils Opel Astra
9 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett

 

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam