LAF Folkreisa Vasaras kauss 2017

Folkreisa Vasaras kausa 2017 6. posms,
Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09
.2017.


Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
161
Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
12
15
12
15
54/2.
7 apļi
20
2.
89
Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
15
10
10
12
47/5.
7
17
3.
39 R
Ivars Kerns Rīga BMW 318
15
15
15
15
60/1.
7
15
4.
28
Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
8
15
12
12
47/4.
7
13
5.
31
Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
10
15
8
0
33/17.
2.
7
12
6.
68
Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
0
15
12
12
39/10.
2.
7
11
7.
22
Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
12
10
15
15
52/3.
6
10
8.
77
Māris Plūme Rīga Opel Kadett
10
12
12
10
44/6.
6
9
9.
11 D
Māris Zālītis Valka Audi 100
15
5
6
15
41/8.
1.
5
8
10.
98
Andris Stulpiņš Sigulda Audi 100
6
6
8
8
28/22.
3.
4
7
11.
555
Ģirts Zelmenis Lielvārde VW Golf III
12
8
10
10
40/9.
3.
2
6
12.
312 R
Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
6
12
15
10
43/7.
1.
0
5
13.
38
Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
8
8
10
5
31/19.
4.
4
14.
420
Raitis Virsnītis Ķeipene VW Golf III
12
10
4
5
31/18.
4.
3
15.
20
Armands Aseriņš Rīga Volvo S60
6
8
15
8
37/13.
5.
2
16.
222
Juris Radvils (-1) Bērze Opel Astra
9
0
8
8
25/24.
5.
1
17.
158 D
Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
5
6
8
8
27/23.
6.
0
18.
19 J
Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
3
6
6
6
21/28.
6.
0
19.
140 J
Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
6
12
15
-5
28/21.
7.
0
20.
15
Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
10
0
10
4
24/26.
7.
0
21.
111
Jānis Lielķikuts Cesvaine VW Golf I
5
6
6
6
23/27.
8.
0
22.
115
Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
5
10
0
15
30/20.
8./tehnika
0
23.
85 D R
Andris Andersons Rudbārži BMW
8
6
5
6
25/25.
9.
0
24.
41
Ivo Gabrāns Sigulda Opel Astra
0
12
12
12
36/14.
9./tehnika
0
25.
82 D
Aigars Kļaviņš Jēkabpils VW Golf III
5
4
4
4
17/29.
10.
0
26.
43 R
Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
12
8
8
10
38/12.
10./pusass
0
27.
83
Raivis Anops Rīga VW Golf II
15
12
5
6
38/11.
11./tehnika
0
28.
62
Guntis Jākobsons Rīga VW Golf II
4
0
6
6
16/30.
11./tehnika
0
29.
74
Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
15
8
0
12
35/15.
12./avārija
0
30.
99
Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
10
10
6
8
34/16.
12./GT lēmums
0
31.
242 D
Mārtiņš Žagars Jēkabpils Ford Fiesta
4
3
5
3
15/31.
0
32.
9
Raivis Riekstiņš Turkalne ZAZ
8
0
0
5
13/32.
0
33.
282 J D
Mārtiņš Dimants Jēkabpils Ford Fiesta
4
-3
5
4
10/33.
0
34.
25
Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
0
4
3
3
10/34.
0
35.
141
Guntars Gabrāns Sigulda Opel Astra
-3
5
10
-3
9/35.
0
36.
49 D
Vladislavs Kozlovskis Lielvārde VW Golf II
6
5
-3
0
8/36.
0
37.
32 D
Dainis Žvagins Irši Mazda 323
8
5
-3
-3
7/37.
0
38.
86 R
Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
5
0
0
-3
2/38.
0
39.
18
Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
0
-3
-3
-3
-9/39.
0
40.
666
Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
-3
-3
-3
-3
-12/40.
0
41.
69 D
Raivis Ābols Jēkabpils Opel Astra
-3
-3
-3
-3
-12/41.
0
42.
17
Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
-3
-3
-3
-3
-12/42.
0
43.
302 D
Arvils Bērziņš Jēkabpils Opel Astra
-3
-3
-3
-3
-12/43.
0

JUNIORU KAUSS
1. Mairis Vigulis (Ogre) 20
2. Miks Gabrāns (Sigulda) 17
3. Mārtiņš Dimants (Jēkabpils) 15

KLASIKA KAUSS
1. Ivars Kerns (Rīga, BMW 318) 20
2. Andrejs Lajevskis (Ropaži, Ford Scorpio) 17
3. Andris Andersons (Rudbārži, BMW) 15
4. Ģirts Ķilpe (Rīga, BMW 318) 13
5. Kaspars Zuģickis (Rīga, BMW 318) 12

KOMANDU KAUSS

1. CRAZY RACING 37
89. Dainis Krūmiņš (Rīga, VW Golf II) 17
161. Andrejs Špels (Ogre, Opel Kadett) 20
666. Kalvis Buģis (Sidgunda, SEAT Ibiza) (0)

2. AUTOCROSS.LV FOLKREISA KOMANDA 15
20. Armands Aseriņš (Rīga, Volvo S60) 2
28. Viesturs Plētiens (Rīga, VW Golf II) 13
44. Renārs Ēķis (Jelgava, SEAT Ibiza) (ns)

3. CIKOPTIKA.LV 12
1. Emīls Baltaiskalns (Aizpute, VW Golf II) 12
15. Kaspars Cikmačs (Rīga, VW Golf II) 0
115. Raimonds Berķis (Bauska, VW Golf II) (0)

4. CARLIFE AUTOSPORT TEAM 11
55. Edmunds Kozlovskis (Rīga, Honda Prelude) (ns)
60. Intars Spīķis (Rīga, Opel Astra) ns
68. Jānis Saulīte (Rīga, Opel Astra) 11

5. KAVITA V 8
11. Māris Zālītis (Valka, Audi 100) 8
86. Kaspars Zuģickis (Rīga, BMW) (0)
140. Miks Gabrāns (Sigulda, VW Golf II) 0

6. SK RODENPOIS 5
13. Jānis Olle (Ropaži, Opel Kadett) ns
21. Kristaps Jaunslavietis (Ropaži, VW Golf II) (ns)
412. Andrejs Lajevskis (Ropaži, Ford Scorpio) 5

7. CARLIFE AUTOSPORT TEAM II 4
6. Mārtiņš Spīķis (Rīga, Opel Astra) ns
23. Ilgvars Spīķis (Rīga, Opel Astra) (ns)
38. Juris Mesters (Lielvārde, Opel Astra) 4

8. PETRO RACING TEAM 3
171. Andris Petračuks (Ķeipene, Peugeot 205) ns
162. Raitis Virsnītis (Ķeipene, Ford Fiesta) 3
420. Andris Čunčulis (Ogre, VW Golf III) (ns)

9. STREAMLINE RACING 0
61. Artis Biezais (Langstiņi, Mazda 323) (ns)
74. Edvīns Vansovičs (Rīga, Nissan Sunny) 0
76. Mārtiņš Starks (Rīga, VW Golf II) ns

10. VOVADIMS RACING TEAM 0
7. Jānis Jakimenko (Ogre, VW Golf II) (ns)
16. Vladislavs Kozlovskis (Lielvārde, VW Golf II) 0
83. Raivis Anops (Rīga, VW Golf II) 0

ns BS MOTORS 0
12. Dāvis Emīls Ūdris (Jelgava, VW Golf III) ns
777. Ritvars Vēveris (Jelgava, VW Golf II) (ns)
999. Roberts Bāriņš (Jelgava, VW Golf II) ns

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
(starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 43 R Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
2 141 Guntars Gabrāns Sigulda Opel Astra
3 69 D Raivis Ābols Jēkabpils Opel Astra
4 82 D Aigars Kļaviņš Jēkabpils VW Golf III
5 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
6 312 R Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
7 85 D R Andris Andersons Rudbārži BMW
8 39 R Ivars Kerns Rīga BMW 318
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
2 25 Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
3 242 D Mārtiņš Žagars Jēkabpils Ford Fiesta
4 22 Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
5 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
6 158 D Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
7 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
8 49 D Vladislavs Kozlovskis Lielvārde VW Golf II
9 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
2 38 Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
3 62 Guntis Jākobsons Rīga VW Golf II
4 222 Juris Radvils (-1) Bērze Opel Astra
5 140 J Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
6 86 R Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
7 161 Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
8 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
4.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 11 D Māris Zālītis Valka Audi 100
2 555 Ģirts Zelmenis Lielvārde VW Golf III
3 41 Ivo Gabrāns Sigulda Opel Astra
4 666 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
5 9 Raivis Riekstiņš Turkalne ZAZ
6 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
7 302 D Arvils Bērziņš Jēkabpils Opel Astra
8 98 Andris Stulpiņš Sigulda Audi 100
9 31 Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
5.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 420 Raitis Virsnītis Ķeipene VW Golf III
2 15 Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
3 68 Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
4 20 Armands Aseriņš Rīga Volvo S60
5 17 Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
6 32 D Dainis Žvagins Irši Mazda 323
7 282 J D Mārtiņš Dimants Jēkabpils Ford Fiesta
8 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
9 111 Jānis Lielķikuts Cesvaine VW Golf I

3./4. kval. (starta vietas norādītas 3.kvalifikācijā. 4. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 282 J D Mārtiņš Dimants Jēkabpils Ford Fiesta
2 68 Jānis Saulīte Rīga Opel Astra
3 38 Juris Mesters Lielvārde Opel Corsa
4 20 Armands Aseriņš Rīga Volvo S60
5 49 D Vladislavs Kozlovskis Lielvārde VW Golf II
6 43 R Ģirts Ķilpe Rīga BMW 318
7 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf II
8 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
9 69 D Raivis Ābols Jēkabpils Opel Astra
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
2 22 Jānis Gustāns Cēsis Mazda 323F
3 555 Ģirts Zelmenis Lielvārde VW Golf III
4 85 D R Andris Andersons Rudbārži BMW
5 41 Ivo Gabrāns Sigulda Opel Astra
6 32 D Dainis Žvagins Irši Mazda 323
7 86 R Kaspars Zuģickis Rīga BMW 318
8 31 Emīls Baltaiskalns Aizpute VW Golf II
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 25 Māris Bikavs Tušķi VW Golf II
2 140 J Miks Gabrāns Sigulda VW Golf II
3 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
4 15 Kaspars Cikmačs Jelgava VW Golf II
5 222 Juris Radvils (-1) Bērze Opel Astra
6 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
7 11 D Māris Zālītis Valka Audi 100
8 420 Raitis Virsnītis Ķeipene VW Golf III
4.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 82 D Aigars Kļaviņš Jēkabpils VW Golf III
2 111 Jānis Lielķikuts Cesvaine VW Golf I
3 312 R Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
4 17 Raimonds Āboliņš Babīte VW Golf II
5 242 D Mārtiņš Žagars Jēkabpils Ford Fiesta
6 98 Andris Stulpiņš Sigulda Audi 100
7 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
8 9 Raivis Riekstiņš Turkalne ZAZ
9 161 Andrejs Špels Ogre Opel Kadett
5.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 666 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
2 141 Guntars Gabrāns Sigulda Opel Astra
3 158 D Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
4 62 Guntis Jākobsons Rīga VW Golf II
5 302 D Arvils Bērziņš Jēkabpils Opel Astra
6 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
7 39 R Ivars Kerns Rīga BMW 318
8 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
9 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett

 

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam