LAF Krosa komisijas autokrosa kauss 2017

LAF Krosa komisijas autokrosa kauss 2017, 12. posms
Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09
.2017.


Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
k4
kval.rez.
1.pf
2.pf
Fināls
Pt.
1.
81
Armands Plūme (-1) Cēsis Audi 90
14
12
15
12
53/1.
7 apļi
20
2.
5
Jānis Veģeris Valmiera Audi Coupe
12
12
10
12
46/3.
7
17
3.
88
Rūdolfs Bogens (-1) Cēsis VW Golf III
14
8
-3
-3
16/20.
3.
7
15
4.
12
Raimonds Jerāns Salacgrīva Matra Murena
8
10
-5
15
28/10.
2.
7
13
5.
71
Ritvars Kārkliņš Cēsis Opel Astra
10
10
4
15
39/6.
7
12
6.
30
Arno Upenieks Sabile Volvo S60
5
5
5
6
21/15.
3.
7
11
7.
10
Lauris Unāms (-1) Salaspils Subaru Impreza
14
8
0
15
37/7.
1.
7
10
8.
14
Māris Rusmanis Priekuļi Toyota MR2
8
6
12
6
32/9.
2.
6
9
9.
3
Rihards Dainis Cēsis VW Golf II
12
12
15
12
51/2.
5/avārija
8
10.
48
Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
8
15
12
10
45/4.
3/kārba
7
11.
6
Ints Jeršovs Rīga Audi Quattro
10
15
10
-3
32/8.
1.
2/elektrība
6
12.
17
Nils Bernāns Ogre Audi Quattro
10
10
15
10
45/5.
0/ns atk.st./elektrība
5
13.
16
Raimonds Tiltiņš Smiltene VAZ 2108
6
6
0
8
20/17.
4.
4
14.
221 J
Krists Valters (-1) Kuldīga Renault Clio
3
0
6
10
19/18.
4.
3
15.
11
Andris Ozoliņš (-1) Skrīveri VAZ 2105
5
3
5
5
18/19.
5.
2
16.
114
Imants Kolomenskis Ogre VAZ 21011
3
5
8
5
21/14.
5.
1
17.
111
Jānis Nikels Strenči VAZ 2108
3
8
8
8
27/11.
6.
0
18.
15 J
Monta Beierbaha Brocēni VW Golf II
2
4
0
5
11/24.
6.
0
19.
75
Mareks Tauriņš Bauska VAZ 2108
2
2
6
6
16/21.
7.
0
20.
4
Uģis Traubergs Rencēni VAZ 2105
4
6
10
0
20/16.
7.
0
21.
121
Uldis Pētersons Valmiera VAZ 2101
2
3
4
3
12/23.
8.
0
22.
70
Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus
6
5
8
8
27/12.
8.
0
23.
22
Māris Lapšāns Saldus VW Golf II
5
4
-3
0
6/25.
9.
0
24.
27
Jānis Balodis Cēsis VAZ 2106
5
0
6
4
15/22.
9.
0
25.
293
Juris Spīķis Rīga Ford Puma
12
15
-3
-3
21/13.
10./avārija
0
26.
1
Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101
3
4
0
-3
4/26.
ns/tehnika
0
27.
7
Edijs Zimza Valmiera VAZ 2101
4
0
0
-3
1/27.
ns/tehnika
0

JUNIORU KAUSS
1. Krists Valters (Kuldīga)
2. Monta Beierbaha (Brocēni)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Bernāns, Tiltiņš, Unāms, Pētersons, Lapšāns, Dainis, Kolomenskis, Zimza, Kozlovskis
B grupa: Kārkliņš, Beierbaha, Rusmanis, Plūme, Spīķis, Ašmanis, Valters, Balodis, Nikels
C grupa: Veģeris, Bogens, Tauriņš, Tēts, Upenieks, Ozoliņš, Jerāns, Traubergs, Jeršovs

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 6 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
-1* - kavēts pieteikums
^ = nekvalificējas punktu gūšanai, nav 5 apļu
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam