LAF Folkreisa Ziemas kauss 2018, 1. posms

Upesciems, Garkalnes autotrase, 14.01.2018.

(J - Junioru ieskaitē, R - RWD Klasika, D - Debitants 2018, "-1" - pieteikums pēc termiņa, mīnus 1 punkts kvalifikācijā)

St.nr.
Braucējs
Komanda
Pārstāv
Klubs
Reģions
Auto
4 Kalvis Buģis Crazy Racing Sidgunda   Vidzeme SEAT Ibiza
6 Raivis Biezais Garkalne Racing Langstiņi SK Garkalne Racing Vidzeme Ford Puma
11 Māris Zālītis Kavita V Valka   Vidzeme Audi 100
18 Sandris Vigulis Autocross.lv Folkreisa komanda Ogre   Vidzeme VW Golf III
19 J Mairis Vigulis   Ogre   Vidzeme VW Golf III
22 Jānis Gustāns Crazy Racing Cēsis   Vidzeme VW Golf II
28 Viesturs Plētiens Autocross.lv Folkreisa komanda Rīga SK Autocross.lv Vidzeme VW Golf II
32 Dainis Žvagins   Irši   Vidzeme Mazda 323
33 Andis Dreimanis   Vecpils Autosports Grobiņa Kurzeme Honda Civic
60 Jānis Spīķis (-1)   Rīga SK EOS Vidzeme Opel Astra
61 Artis Biezais Garkalne Racing Langstiņi SK Garkalne Racing Vidzeme Mazda 323
65 Edijs Ošs Kavita V Kuldīga Lebester Racing Kurzeme VW Golf II
69 Rūdolfs Samuls ARM Motorsport Jēkabpils ARM Motorsport Latgale Opel Astra
74 Edvīns Vansovičs Streamline Racing Rīga   Vidzeme Nissan Sunny
76 Mārtiņš Starks Streamline Racing Rīga   Vidzeme VW Golf II
77 Māris Plūme Streamline Racing Rīga   Vidzeme Opel Kadett
82 D Raimonds Lastmanis   Lielvārde   Vidzeme Opel Astra
99 Viktors Freimanis Rīga Vidzeme VW Golf II
100 Viesturs Saukāns Autocross.lv Folkreisa komanda Nākotne SK Autocross.lv Zemgale Volvo S60
111 Ritvars Kārkliņš Crazy Racing Cēsis   Vidzeme VAZ 2108
115 Raimonds Berķis Briezi.lv Bauska   Zemgale Opel Corsa
140 Ivo Gabrāns Kavita V Sigulda   Vidzeme VW Golf II
158 Renārs Drezovs   Vecumnieki   Zemgale VW Golf II
272 Arvils Bērziņš ARM Motorsport Jēkabpils ARM Motorsport Latgale VW Golf III
282 Mārtiņš Dimants ARM Motorsport Jēkabpils ARM Motorsport Latgale Ford Fiesta
301 Raivis Ābols   Jēkabpils ARM Motorsport Latgale Ford Fiesta

Komandas

Crazy Racing
4. Kalvis Buģis (Sidgunda)
22. Jānis Gustāns (Cēsis)
111. Ritvars Kārkliņš (Cēsis)

Streamline Racing
74. Edvīns Vansovičs (Rīga)
76. Mārtiņš Starks (Rīga)
77. Māris Plūme (Rīga)

Kavita V
11. Māris Zālītis (Valka)
65. Edijs Ošs (Kuldīga)
140. Ivo Gabrāns (Sigulda)

Autocross.lv Folkreisa komanda
18. Sandris Vigulis (Ogre)
28. Viesturs Plētiens (Rīga)
100. Viesturs Saukāns (Nākotne)

ARM Motorsport
69. Rūdolfs Samuls (Jēkabpils)
272. Arvils Bērziņš (Jēkabpils)
282. Mārtiņš Dimants (Jēkabpils)

Briezi.lv
15. Kaspars Cikmačs (Rīga)
115. Raimonds Berķis (Bauska)

Garkalne Racing
6. Raivis Biezais (Langstiņi)
61. Artis Biezais (Langstiņi)