LAF Folkreisa Ziemas kauss 2018, 1. posms

Upesciems, Garkalnes autotrase, 14.01.2018.

(J - Junioru ieskaitē, R - RWD Klasika, D - Debitants 2018, "-1" - pieteikums pēc termiņa, mīnus 1 punkts kvalifikācijā)

Vieta
St.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
Kv.1
Kv.2
Kv.3
Kv.4 Kval.rez. 1.Pf 2.Pf Fināls Pt.
1. 11 Māris Zālītis Valka Audi 100 12 15 15 12 54/1.     7 apļi 20
2. 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323 10 12 15 15 52/3.     7 17
3. 76 Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II 15 10 12 12 49/5.     7 15
4. 33 Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic 10 12 15 15 52/4.     7 13
5. 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny 12 15 10 10 47/6.     7 12
6. 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III 6 6 12 0 24/14.   2. 7 11
7. 60 Jānis Spīķis (-1) Rīga Opel Astra 11 15 12 15 53/2.     7 10
8. 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II 15 12 10 6 43/7. 1.   7 9
9. 140 Ivo Gabrāns Sigulda VW Golf II 10 4 8 6 28/10.   3. 7 8
10. 111 Ritvars Kārkliņš Cēsis VAZ 2108 0 0 -3 10 7/20.   1. 7 7
11. 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett 5 4 10 6 25/13. 3.   7 6
12. 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa 8 10 6 5 29/9. 2.   0/piekare 5
13. 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60 6 5 4 8 23/15. 4.     4
14. 4 Kalvis Buģis Sidgunda SEAT Ibiza 15 10 5 10 40/8.   4.   3
15. 282 Mārtiņš Dimants Jēkabpils Ford Fiesta 0 3 3 -3 3/25. 5.     2
16. 158 Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II 5 8 6 8 27/12.   5.   1
17. 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323 -3 -3 8 5 7/21. 6.     0
18. 82 D Raimonds Lastmanis Lielvārde Opel Astra 6 6 5 4 21/16.   6.   0
19. 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf III 5 8 4 3 20/17. 7.     0
20. 22 Jānis Gustāns Cēsis VW Golf II 4 6 -3 12 19/18.   7.   0
21. 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils VW Golf III 0 5 6 8 19/19. 8.     0
22. 301 Raivis Ābols Jēkabpils Ford Fiesta 4 -3 5 0 6/24.   8./tehnika   0
23. 69 Rūdolfs Samuls Jēkabpils Opel Astra 3 -3 2 5 7/23. 9.     0
24. 65 Edijs Ošs Kuldīga VW Golf II 8 5 -3 -3 7/22.   ns/motors   0
25. 6 Raivis Biezais Langstiņi Ford Puma 8 8 8 4 28/11. 10.     0

JUNIORU KAUSS
1. Mairis Vigulis

KLASIKA KAUSS
1. -

Komandas

Kavita V 28
11. Māris Zālītis (Valka) 20
65. Edijs Ošs (Kuldīga) (0)
140. Ivo Gabrāns (Sigulda) (8)

Streamline Racing 27
74. Edvīns Vansovičs (Rīga) 12
76. Mārtiņš Starks (Rīga) 15
77. Māris Plūme (Rīga) (6)

Autocross.lv Folkreisa komanda 20
18. Sandris Vigulis (Ogre) 11
28. Viesturs Plētiens (Rīga) 9
100. Viesturs Saukāns (Nākotne) (4)

Garkalne Racing 17
6. Raivis Biezais (Langstiņi) 0
61. Artis Biezais (Langstiņi) 17

Crazy Racing 13
4. Kalvis Buģis (Sidgunda) 3
22. Jānis Gustāns (Cēsis) (0)
111. Ritvars Kārkliņš (Cēsis) 10

Brieži.lv 6
15. Kaspars Cikmačs (Rīga) ns
115. Raimonds Berķis (Bauska) 5
158. Renārs Drezovs (Vecumnieki) 1

ARM Motorsport 2
69. Rūdolfs Samuls (Jēkabpils) (0)
272. Arvils Bērziņš (Jēkabpils) 0
282. Mārtiņš Dimants (Jēkabpils) 2

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
 (starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 4 Kalvis Buģis Sidgunda SEAT Ibiza
2 65 Edijs Ošs Kuldīga VW Golf II
3 158 Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
4 301 Raivis Ābols Jēkabpils Ford Fiesta
5 33 Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic
6 82 D Raimonds Lastmanis Lielvārde Opel Astra
7 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323
8 11 Māris Zālītis Valka Audi 100
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 76 Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II
2 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
3 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
4 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60
5 69 Rūdolfs Samuls Jēkabpils Opel Astra
6 6 Raivis Biezais Langstiņi Ford Puma
7 22 Jānis Gustāns Cēsis VW Golf II
8 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils VW Golf III
2 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
3 60 Jānis Spīķis (-1) Rīga Opel Astra
4 111 Ritvars Kārkliņš Cēsis VAZ 2108
5 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
6 140 Ivo Gabrāns Sigulda VW Golf II
7 282 Mārtiņš Dimants Jēkabpils Ford Fiesta
8 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
9 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf III

3./4. kval. (starta vietas norādītas 3.kvalifikācijā. 4. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 33 Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic
2 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
3 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
4 22 Jānis Gustāns Cēsis VW Golf II
5 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323
6 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils VW Golf III
7 111 Ritvars Kārkliņš Cēsis VAZ 2108
8 301 Raivis Ābols Jēkabpils Ford Fiesta
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 76 Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II
2 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
3 82 D Raimonds Lastmanis Lielvārde Opel Astra
4 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
5 65 Edijs Ošs Kuldīga VW Golf II
6 140 Ivo Gabrāns Sigulda VW Golf II
7 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60
8 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 158 Renārs Drezovs Vecumnieki VW Golf II
2 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
3 6 Raivis Biezais Langstiņi Ford Puma
4 282 Mārtiņš Dimants Jēkabpils Ford Fiesta
5 60 Jānis Spīķis (-1) Rīga Opel Astra
6 69 Rūdolfs Samuls Jēkabpils Opel Astra
7 11 Māris Zālītis Valka Audi 100
8 4 Kalvis Buģis Sidgunda SEAT Ibiza
9 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf III

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam