LAF Folkreisa Ziemas kauss 2018, 2. posms

Vecpils, Vecpils autotrase, 20.01.2018.

(J - Junioru ieskaitē, R - RWD Klasika, D - Debitants 2018, "-1" - pieteikums pēc termiņa, mīnus 1 punkts kvalifikācijā)

Vieta
St.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
Kv.1
Kv.2
Kv.3
Kv.4 Kval.rez. 1.Pf 2.Pf Fināls Pt.
1. 11 Māris Zālītis Valka Audi 100 12 6 12 15 45/6.     7 apļi 20
2. 33 Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic 12 10 15 15 52/3.     7 17
3. 111 Artūrs Bāriņš Jelgava VAZ 2108 15 12 15 12 54/2.     7 15
4. 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323 15 15 10 10 50/5.     7 13
5. 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III 12 15 10 0 37/9. 1.   7 12
6. 4 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II 15 12 15 12 54/1.     7 11
7. 521 Andis Bucenieks Aizpute Opel Astra 5 0 4 5 14/19. 3.   7 10
8.(7.) 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny 8 15 12 15 50/4.     7/sajūgs/GT lēmums 9
9. 55 Reinis Lankups Durbe Opel Astra 10 8 10 12 40/8.   1. 6 8
10. 15 Kaspars Cikmačs Rīga VW Golf II 8 8 8 10 34/10.   2. 5/tehnika 7
11. 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa 4 6 0 -3 7/22.   3. 2/tehnika 6
12. 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II 6 5 8 8 27/13. 2.   2/tehnika 5
13. 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60 5 8 8 10 31/11. 4./pusass     4
14. 140 Ivo Gabrāns Sigulda VW Golf II 8 0 -3 6 11/20.   4.   3
15. 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II 6 5 6 6 23/15. 5./tehnika     2
16. 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils VW Golf III 5 10 5 6 26/14.   5.   1
17. 76 Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II 10 12 12 8 42/7. 6./tehnika     0
18. 301 Raivis Ābols Jēkabpils Opel Astra 3 6 5 8 22/16.   6.   0
19. 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett 3 4 6 5 18/17. 7./avārija     0
20. 122 JD Kristaps Kļava Durbe VW Golf II 4 4 5 4 17/18.   7.   0
21. 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323 10 0 -3 0 7/21. ns/tehnika     0
22. 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf III 6 10 6 5 27/12.   8./tehnika   0
23. 60 Jānis Spīķis Rīga Opel Astra -3 -3 0 0 -6/23. ns/tehnika     0

JUNIORU KAUSS
1. Kristaps Kļava (Durbe)
2. Mairis Vigulis (Ogre)

KLASIKA KAUSS
1. -

Komandas

Crazy Racing 26
4. Kalvis Buģis (Sidgunda) 11
22. Jānis Gustāns (Cēsis) (ns)
111. Artūrs Bāriņš (Jelgava) 15

Kavita V 23
11. Māris Zālītis (Valka) 20
65. Jānis Spīķis (Rīga) (0)
140. Ivo Gabrāns (Sigulda) (3)

Autocross.lv Folkreisa komanda 16
18. Sandris Vigulis (Ogre) 12
28. Viesturs Plētiens (Rīga) (ns)
100. Viesturs Saukāns (Nākotne) 4

Brieži.lv 13
15. Kaspars Cikmačs (Rīga) 7
115. Raimonds Berķis (Bauska) 6
158. Renārs Drezovs (Vecumnieki) (ns)

Garkalne Racing 13
6. Raivis Biezais (Langstiņi) (ns)
61. Artis Biezais (Langstiņi) 13

Streamline Racing 9
74. Edvīns Vansovičs (Rīga) 9
76. Mārtiņš Starks (Rīga) 0
77. Māris Plūme (Rīga) (0)

ARM Motorsport 1
69. Rūdolfs Samuls (Jēkabpils) (ns)
272. Arvils Bērziņš (Jēkabpils) 1
282. Mārtiņš Dimants (Jēkabpils) ns

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
 (starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 521 Andis Bucenieks Aizpute Opel Astra
2 11 Māris Zālītis Valka Audi 100
3 111 Artūrs Bāriņš Jelgava VAZ 2108
4 55 Reinis Lankups Durbe Opel Astra
5 60 Jānis Spīķis Rīga Opel Astra
6 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf III
7 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 33 Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic
2 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
3 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60
4 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
5 301 Raivis Ābols Jēkabpils Opel Astra
6 122 JD Kristaps Kļava Durbe VW Golf II
7 76 Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II
8 140 Ivo Gabrāns Sigulda VW Golf II
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 4 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
2 15 Kaspars Cikmačs Rīga VW Golf II
3 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils VW Golf III
4 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
5 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
6 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
7 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323
8 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III

3./4. kval. (starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 140 Ivo Gabrāns Sigulda VW Golf II
2 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
3 122 JD Kristaps Kļava Durbe VW Golf II
4 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
5 4 Kalvis Buģis Sidgunda VW Golf II
6 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
7 11 Māris Zālītis Valka Audi 100
2.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 111 Artūrs Bāriņš Jelgava VAZ 2108
2 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
3 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
4 301 Raivis Ābols Jēkabpils Opel Astra
5 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60
6 521 Andis Bucenieks Aizpute Opel Astra
7 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
8 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
3.grupa
St.v. St.nr. Braucējs Pārstāv Auto
1 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf III
2 76 Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II
3 60 Jānis Spīķis Rīga Opel Astra
4 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils VW Golf III
5 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323
6 55 Reinis Lankups Durbe Opel Astra
7 15 Kaspars Cikmačs Rīga VW Golf II
8 33 Andis Dreimanis Vecpils Honda Civic

 

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam