LAF Folkreisa Ziemas kauss 2018, 3. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 03.02.2018.

(J - Junioru ieskaitē, R - RWD Klasika, D - Debitants 2018, "-1" - pieteikums pēc termiņa, mīnus 1 punkts kvalifikācijā)

Vieta
St.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
Kv.1
Kv.2
Kv.3
Kv.4 Kval.rez. 1.Pf 2.Pf Fināls Pt.
1. 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II 5 5 15 15 40/6.     7 apļi 20
2. 65 Andrejs Špels Ogre VW Golf II 8 12 6 6 32/10.   1. 7 17
3. 140 Ivo Gabrāns Sigulda VW Golf II 12 10 12 12 46/3.     7 15
4. 11 Māris Zālītis Valka Audi 100 15 12 15 12 54/1.     7 13
5. 82 Jānis Kļava Ogre Opel Astra 10 15 12 15 52/2.     7 12
6. 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323 10 10 10 10 40/7. 2.   7 11
7. 19 D Juris Zembergs Ogre VW Golf III 12 15 10 8 45/4.     7 10
8. 6 Raivis Biezais Langstiņi Ford Puma 8 4 8 4 24/18.   3. 7 9
9. 33 Andis Dreimanis Vecpils VW Golf III 6 8 6 8 28/11. 1.   7 8
10. 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60 4 6 15 15 40/5.     7 7
11. 111 Artūrs Bāriņš (-1) Jelgava VAZ 2108 3 12 10 12 37/8.   2. 7 6
12. 77 Māris Plūme (-1) Rīga Opel Kadett 1 10 12 10 33/9. 3.   7 5
13. 22 Jānis Gustāns Cēsis VW Golf II 8 0 5 10 23/19. 4.     4
14. 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II 6 8 8 4 26/14.   4.   3
15. 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III 15 6 0 3 24/17. 5.     2
16. 12 Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III 6 8 6 5 25/16.   5.   1
17. 15 Kaspars Cikmačs Rīga VW Golf II 12 3 8 4 27/13. 6.     0
18. 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II 4 4 4 5 17/22.   6.   0
19. 158 Renārs Drezovs (-1) Vecumnieki VW Golf II 9 5 5 6 25/15. ns/tehnika     0
20. 4 Kalvis Buģis Sidgunda SEAT Ibiza 15 15 0 -3 27/12.   ns/ātrumkārba   0
21. 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323 5 6 4 5 20/21. ns     0
22. 197 Artis Lieljuris Garkalne Ford Puma 3 5 5 8 21/20.   ns/auto   0
23. 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils Opel Astra 3 -3 4 6 10/23. ns/avārija     0
24. 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa 3 -3 -3 -3 -6/25. ns/ātrumkārba     0
DQ 76 Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II 5 0 -3 -3 -1/24.   ns/motors   0

JUNIORU KAUSS
1. -

KLASIKA KAUSS
1. -

Komandas

Kavita V 28
11. Māris Zālītis (Valka) 13
65. Jānis Spīķis (Rīga) (ns)
140. Ivo Gabrāns (Sigulda) 15

Autocross.lv Folkreisa komanda 27
18. Sandris Vigulis (Ogre) (2)
28. Viesturs Plētiens (Rīga) 20
100. Viesturs Saukāns (Nākotne) 7

Garkalne Racing 20
6. Raivis Biezais (Langstiņi) 9
61. Artis Biezais (Langstiņi) 11

Crazy Racing 10
4. Kalvis Buģis (Sidgunda) (0)
22. Jānis Gustāns (Cēsis) 4
111. Artūrs Bāriņš (Jelgava) (6)

Streamline Racing 5
74. Edvīns Vansovičs (Rīga) (ns)
76. Mārtiņš Starks (Rīga) 0
77. Māris Plūme (Rīga) 5

Brieži.lv 0
15. Kaspars Cikmačs (Rīga) 0
115. Raimonds Berķis (Bauska) (0)
158. Renārs Drezovs (Vecumnieki) 0

ARM Motorsport 0
69. Rūdolfs Samuls (Jēkabpils) (ns)
272. Arvils Bērziņš (Jēkabpils) 0
282. Mārtiņš Dimants (Jēkabpils) ns

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
 (starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 15 Kaspars Cikmačs Rīga VW Golf II
2 158 Renārs Drezovs (-1) Vecumnieki VW Golf II
3 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323
4 6 Raivis Biezais Langstiņi Ford Puma
5 111 Artūrs Bāriņš (-1) Jelgava VAZ 2108
6 77 Māris Plūme (-1) Rīga Opel Kadett
7 4 Kalvis Buģis Sidgunda SEAT Ibiza
8 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils Opel Astra
9 12 Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
2.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
2 11 Māris Zālītis Valka Audi 100
3 22 Jānis Gustāns Cēsis VW Golf II
4 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
5 33 Andis Dreimanis Vecpils VW Golf III
6 82 Jānis Kļava Ogre Opel Astra
7 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60
8 140 Ivo Gabrāns Sigulda VW Golf II
3.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
2 197 Artis Lieljuris Garkalne Ford Puma
3 76 Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II
4 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
5 19 D Juris Zembergs Ogre VW Golf III
6 65 Andrejs Špels Ogre VW Golf II
7 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
8 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II

3./4. kval. (starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 77 Māris Plūme (-1) Rīga Opel Kadett
2 197 Artis Lieljuris Garkalne Ford Puma
3 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils Opel Astra
4 111 Artūrs Bāriņš (-1) Jelgava VAZ 2108
5 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
6 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
7 99 Viktors Freimanis Rīga VW Golf II
8 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
9 12 Dāvis Emīls Ūdris Jelgava VW Golf III
2.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 65 Andrejs Špels Ogre VW Golf II
2 15 Kaspars Cikmačs Rīga VW Golf II
3 22 Jānis Gustāns Cēsis VW Golf II
4 140 Ivo Gabrāns Sigulda VW Golf II
5 19 D Juris Zembergs Ogre VW Golf III
6 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323
7 76 Mārtiņš Starks Rīga VW Golf II
8 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60
3.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 158 Renārs Drezovs (-1) Vecumnieki VW Golf II
2 11 Māris Zālītis Valka Audi 100
3 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
4 4 Kalvis Buģis Sidgunda SEAT Ibiza
5 33 Andis Dreimanis Vecpils VW Golf III
6 82 Jānis Kļava Ogre Opel Astra
7 6 Raivis Biezais Langstiņi Ford Puma
8 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam