LAF Folkreisa Ziemas kauss 2018, 4. posms

Vidsala, Pilskalnu autotrase, 10.02.2018.

(J - Junioru ieskaitē, R - RWD Klasika, D - Debitants 2018, "-1" - pieteikums pēc termiņa, mīnus 1 punkts kvalifikācijā)

Vieta
St.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
Kv.1
Kv.2
Kv.3
Kv.4 Kval.rez. B fināls Fināls Pt.
1. 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323 10 15 15 15 55/2.   7 apļi 20
2. 4 Kalvis Buģis Sidgunda Seat 15 15 12 15 57/1.   7 17
3. 82 Jānis Kļava Ogre Opel Astra 15 10 15 12 52/3.   7 15
4. 11 Māris Zālītis Valka Audi 100 15 12 12 12 51/4.   7 13
5. 33 Andis Dreimanis Vecpils VW Golf III 10 10 8 8 36/10.   7 12
6. 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II 8 8 8 15 39/8.   7 11
7. 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa 10 15 5 8 38/9.   7 10
8. 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II 0 15 15 12 42/6.   7 9
9. 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323 -3 6 10 10 23/15. 2. 7 8
10. 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III 12 12 10 10 44/5.   3/avārija 7
11. 333 Krists Kalniņš Rīga VW Golf II 12 10 12 6 40/7.   0/avārija 6
12. 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett 4 5 10 10 29/11. 1. 7/GT lēmums 5
13. 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils VW Golf III 8 8 6 4 26/12. 3.   4
14. 22 Jānis Gustāns Cēsis VW Golf II 8 0 6 8 22/16. 4.   3
15. 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60 6 8 6 6 26/13. 5.   2
16. 15 Kaspars Cikmačs Rīga VW Golf II 5 6 8 6 25/14. 6.   1
17. 75 D Andis Lūsis Jēkabpils VW Golf II -3 -3 5 5 4/20. 7.   0
18. 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf III 6 0 -3 -3 0/21. 8.   0
19. 301 Raivis Ābols Jēkabpils Ford Fiesta 6 5 -3 5 13/18. 9.   0
20. 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny 12 12 -3 -3 18/17. ns/tehnika   0
21. 69 Rūdolfs Samuls Jēkabpils Opel Astra -3 5 4 5 11/19. ns/auto   0

JUNIORU KAUSS
1. Mairis Vigulis (Ogre)

KLASIKA KAUSS
1. -

Komandas

Garkalne Racing 20
6. Raivis Biezais (Langstiņi) ns
61. Artis Biezais (Langstiņi) 20

Crazy Racing 20
4. Kalvis Buģis (Sidgunda) 17
22. Jānis Gustāns (Cēsis) 3
111. Artūrs Bāriņš (Jelgava) (ns)

Autocross.lv Folkreisa komanda 16
18. Sandris Vigulis (Ogre) 7
28. Viesturs Plētiens (Rīga) 9
100. Viesturs Saukāns (Nākotne) (2)

Kavita V 13
11. Māris Zālītis (Valka) 13
65. Jānis Spīķis (Rīga) (ns)
140. Ivo Gabrāns (Sigulda) ns

Brieži.lv 11
15. Kaspars Cikmačs (Rīga) 1
115. Raimonds Berķis (Bauska) 10
158. Renārs Drezovs (Vecumnieki) (ns)

Streamline Racing 5
74. Edvīns Vansovičs (Rīga) 0
76. Mārtiņš Starks (Rīga) (ns)
77. Māris Plūme (Rīga) 5

ARM Motorsport 4
69. Rūdolfs Samuls (Jēkabpils) 0
272. Arvils Bērziņš (Jēkabpils) 4
282. Mārtiņš Dimants (Jēkabpils) (ns)

Kvalifikācijas grupas
1./2. kval.
 (starta vietas norādītas 1.kvalifikācijā. 2. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 33 Andis Dreimanis Vecpils VW Golf III
2 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323
3 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
4 75 D Andis Lūsis Jēkabpils VW Golf II
5 301 Raivis Ābols Jēkabpils Ford Fiesta
6 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
7 4 Kalvis Buģis Sidgunda Seat
2.grupa
1 82 Jānis Kļava Ogre Opel Astra
2 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60
3 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
4 15 Kaspars Cikmačs Rīga VW Golf II
5 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
6 22 Jānis Gustāns Cēsis VW Golf II
7 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
3.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 19 Mairis Vigulis Ogre VW Golf III
2 69 Rūdolfs Samuls Jēkabpils Opel Astra
3 11 Māris Zālītis Valka Audi 100
4 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
5 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
6 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils VW Golf III
7 333 Krists Kalniņš Rīga VW Golf II

3./4. kval. (starta vietas norādītas 3.kvalifikācijā. 4. kvalifikācijā starta vietas apgrieztā secībā)

1.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 82 Jānis Kļava Ogre Opel Astra
2 333 Krists Kalniņš Rīga VW Golf II
3 32 Dainis Žvagins Irši Mazda 323
4 69 Rūdolfs Samuls Jēkabpils Opel Astra
5 115 Raimonds Berķis Bauska Opel Corsa
6 272 Arvils Bērziņš Jēkabpils VW Golf III
7 83 Raivis Anops Rīga VW Golf II
2.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 18 Sandris Vigulis Ogre VW Golf III
2 28 Viesturs Plētiens Rīga VW Golf II
3 19 J Mairis Vigulis Ogre VW Golf III
4 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60
5 33 Andis Dreimanis Vecpils VW Golf III
6 4 Kalvis Buģis Sidgunda Seat
7 75 D Andis Lūsis Jēkabpils VW Golf II
3.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 301 Raivis Ābols Jēkabpils Ford Fiesta
2 74 Edvīns Vansovičs Rīga Nissan Sunny
3 77 Māris Plūme Rīga Opel Kadett
4 22 Jānis Gustāns Cēsis VW Golf II
5 61 Artis Biezais Langstiņi Mazda 323
6 15 Kaspars Cikmačs Rīga VW Golf II
7 11 Māris Zālītis Valka Audi 100

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam