LAF Krosa komisijas kauss 2018, 3. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 03.02.2018.

Vieta
St.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
Kv.1
Kv.2
Kv.3
Kv.4 Kval.rez. Fināls Pt.
1. 48 Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2 12 15 15 10 52/2. 7 apļi 20
2. 350 Kristaps Grunte (-1) Baldone VAZ 2104 14 8 10 15 47/3. 7 17
3. 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II 12 15 15 10 52/1. 7 15
4. 95 Andrejs Freimanis Rīga VW Golf II 10 12 12 6 40/5. 7 13
5. 107 Aivars Galbāliņš Grobiņa Opel Kadett 8 6 8 12 34/7. 7 12
6. 8 Ģirts Kuzmanis Rīga VW Golf III 0 10 6 -3 13/12. 7 11
7. 3 Sandis Džeriņš Vecpils Nissan Sunny 10 10 8 8 36/6. 7 10
8. 19 Aivars Kreijers Liepa VW Golf II -3 5 5 15 22/11. 7 9
9. 312 Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio 0 6 10 12 28/9. 7 8
10. 82 Aigars Kļaviņš Jēkabpils Toyota MR2 6 5 6 6 23/10. 6 7
11. 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60 8 8 5 8 29/8. 6 6
12. 38 Juris Mesters Rīga Opel Corsa 15 12 12 5 44/4. 6 5
13. 30 Arno Upenieks Sabile Volvo S60 0 -3 -3 -3 -9/13. nekv./sajūgs 0
14. 213 Juris Spīķis (-1) Rīga Peugeot 206 -4 0 -3 -3 -10/14. nekv./motors 0
15. 22 Jānis Gustāns(-1) Cēsis VW Golf II -4 -3 -3 -3 -13/15. nekv./riepas 0

JUNIORU KAUSS
1. -

Kvalifikācijas grupas 1./.2 kvalifikācijā

1.KVALIFIKĀCIJAS BRAUCIENS
1.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 3 Sandis Džeriņš Vecpils Nissan Sunny
2 312 Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
3 82 Aigars Kļaviņš Jēkabpils Toyota MR2
4 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60
5 38 Juris Mesters Rīga Opel Corsa
6 30 Arno Upenieks Sabile Volvo S60
7 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
8 213 Juris Spīķis (-1) Rīga Peugeuot 206
2.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 350 Kristaps Grunte (-1) Baldone VAZ 2104
2 22 Jānis Gustāns(-1) Cēsis gols II
3 19 Aivars Kreijers Liepa VW Golf II
4 8 Ģirts Kuzmanis Rīga VW Golf III
5 107 Aivars Galbāliņš Grobiņa Opel Kadett
6 48 Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
7 95 Andrejs Freimanis Rīga VW Golf II

Kvalifikācijas grupas 3./.4 kvalifikācijā

3.KVALIFIKĀCIJAS BRAUCIENS
1.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 350 Kristaps Grunte (-1) Baldone VAZ 2104
2 107 Aivars Galbāliņš Grobiņa Opel Kadett
3 89 Dainis Krūmiņš Rīga VW Golf II
4 95 Andrejs Freimanis Rīga VW Golf II
5 100 Viesturs Saukāns Nākotne Volvo S60
6 8 Ģirts Kuzmanis Rīga VW Golf III
7 30 Arno Upenieks Sabile Volvo S60
8 213 Juris Spīķis (-1) Rīga Peugeuot 206
2.grupa
St.v. St.nr. Braucçjs Pârstâv Auto
1 312 Andrejs Lajevskis Ropaži Ford Scorpio
2 82 Aigars Kļaviņš Jēkabpils Toyota MR2
3 38 Juris Mesters Rīga Opel Corsa
4 3 Sandis Džeriņš Vecpils Nissan Sunny
5 48 Jānis Kozlovskis Ogre Toyota MR2
6 22 Jānis Gustāns(-1) Cēsis gols II
7 19 Aivars Kreijers Liepa VW Golf II


Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns = nestartēja
nekv. = nav klasificēts, nav kvalificējies fināliem
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam