Latvijas autokrosa čempionāts 2018

1. posma pieteikumi -- Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2018.

J-Junioru kausa dalībnieks (1996. gadā un vēlāk dzimušie)

1600 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1
Rihards Dainis Cēsis ASK Melatlux VW Golf II
9 Kaspars Silenieks Kuldīga SK Vecpils VW Golf II
16 Raivis Grigorovičs Lielvārde SK Ogre Ford Puma
23 Ģirts Kuzmanis Rīga VW Golf III
33 Jānis Nagla Rīga VAZ 2108
75 Mareks Tauriņš Bauska SK Autocross.lv VAZ 2108
  Andis Kļava (?) Lapmežciems   VW Golf III

Kopā: 4

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

 

2000 Super (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Ritvars Kārkliņš Cēsis   Opel Astra
7
Pēteris Āboliņš Grundzāle SK Brenguļu autotrase Ford Fiesta
8 Edijs Ošs Kuldīga Vorobjovs Racing VW Golf III
28 Viesturs Plētiens Rīga SK Autocross.lv VW Golf III
50
Juris Smilga Laubere SK Ogre Ford Fiesta
61 Māris Mardoks Ogre SK Ogre VW Golf III
77 Juris Zembergs Ogre SK Ogre VW Golf III
95 Andrejs Freimanis Rīga   VW Golf II

Kopā: 8

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Open 2500 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Ints Jeršovs Rīga SK Autocross.lv Subaru Impreza
6 Lauris Unāms Salaspils SK Autocross.lv Subaru Impreza X Type
7 Aigars Bajārs Rīga 707 Racing Team Subaru Impreza
11 Gvido Saulītis Ķeipene   Toyota MR2
14 Māris Rusmanis Priekuļi ASK Melatlux Toyota MR2
24 Jānis Dreimanis Jūrmala SK Salaca Talbot Matra Murena
34 Ģirts Ķilpe Rīga SK Autocross.lv BMW Compact
43
Armands Pārupe Rīga SK Autocross.lv Volvo S60
48 Jānis Kozlovskis Ogre SK Ogre Toyota MR2
70 Kristaps Ašmanis Lielvārde   Ford Focus
81 Armands Plūme Cēsis   Audi A3

Kopā: 10

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

VAZ Klasika (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Kalvis Tēts Cesvaine   VAZ 2101
2
Andris Krieviņš Jaunmārupe SK Brenguļu autotrase VAZ 2105
3 Jānis Linde Ķeipene   VAZ 21011
7 Edijs Zimza Valmiera SK Brenguļu autotrase VAZ 2101
11 Andris Ozoliņš Skrīveri SK Ogre VAZ 2105
14 Armands Ķēniņš Saldus   VAZ 21011
27 Jānis Balodis Cēsis   VAZ 2106
38 Jānis Logins Rūjiena Rencēnu Autoklubs VAZ 2106

Kopā: 8

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

B600 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
7 Gatis Geisters Zaube SK Rietumi Semog Suzuki
11 Lauris Brikainis Pope   Semog Suzuki
33
Artis Grantiņš Grobiņa Autosports Grobiņa Semog Suzuki
89 Mikus Neško Ogre   Semog Suzuki
91 Jānis Burvis Saldus EVE Autosports Semog Suzuki

Kopā: 5

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Mini (LČ)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
3 Linards Jasons Ventspils   Havel BRX
8 Gustavs Dambis Raiskums   Havel Beta
9
Baiba Sileniece Kuldīga SK Vecpils Havel BRX
10 Renārs Rungēvics Padure SK Vecpils Havel BRX
23 Henrijs Mūrnieks Pope   Havel BRX
31 Markuss Ūtēns Koknese Koknesis SB Havel Beta
37 Lēja Vareikaite Lietuva SMART Motorsport Havel Beta
48 Jānis Kozlovskis Ogre SK Ogre Havel Beta BRX
51 Emīls Mirošņiks Koknese   Havel RSX
97 Daugirdas Dungveckis Lietuva SMART Motorsport Havel Beta
99 Ažuolas Dungveckis Lietuva SMART Motorsport Havel Beta

Kopā: 11

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Open 4500 (LK)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
5 Jānis Veģeris Valmiera   Audi Coupe Quattro
13
Edgars Krūmiņš Vaive   Audi Coupe Quattro

Kopā: 2

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Folkreisa Brenguļu autotrases kauss (Folkreiss)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Mārtiņš Starks Rīga SK Autocross.lv VW Golf II
4 Kalvis Buģis Sidgunda SK Autocross.lv VW Golf II
14 Ģirts Kuzmanis Rīga   VW Golf II
16 Raivis Grigorovičs Lielvārde SK Ogre VW Golf II
17
Raimonds Āboliņš Babaīte   VW Golf II
18 Sandris Vigulis Ogre   VW Golf III
22 Jānis Gustāns Cēsis   VW Golf II
23 Klāvs Benefelds Skrunda   VAZ 21061
49 Vladislavs Kozlovskis Lielvārde   VW Golf II
77 Māris Plūme Rīga   Opel Kadett
99 Viktors Freimanis Rīga   VW Golf II
115 Raimonds Berķis Bauska   Opel Corsa
199 Kirils Palejs Rīga   VW Golf II
312 Andrejs Lajevskis Ropaži   Ford Scorpio
140 Ivo Gabrāns Sigulda   VW Golf II

Kopā: 15

LČ komandas

KTJ Vidzemes spēks
Ritvars Kārkliņš (2000 Super)
Kalvis Tēts (VAZ Klasika)
Ints Jeršovs (Open 2500)

SK Kārlītis
Jānis Linde (VAZ klasika)
Gvido Saulītis (Open 2500)
Juris Zembergs (2000 Super)

SK Brenguļu autotrase II
Pēteris Āboliņš (2000 Super)
Edijs Zimza (VAZ Klasika)
Andris Ozoliņš (VAZ Klasika)

Mexa/Melatlux Racing Team
Rihards Dainis (1600)
Ģirts Kuzmanis (1600)
Gatis Geisters (B600)

SK Brenguļu autotrase/SteelTech
Andris Krieviņš (VAZ Klasika)
Jānis Dreimanis (Open 2500)
Edijs Ošs (2000Super)

LČ Junioru kauss (1600, 2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
       

Kopā: 0

****

D-12 (BK)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
       

Kopā: 0

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

B6000 (BK)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
       

Kopā: 0

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

D13 (EST Ch)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
       

Kopā: 0

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise