Latvijas autokrosa čempionāts 2018

5. posma pieteikumi -- Bauska, Mūsa Raceland, 09.09.2018.

J-Junioru kausa dalībnieks (1997. gadā un vēlāk dzimušie)

2000 Super (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Ritvars Kārkliņš Cēsis   Opel Astra
7
Pēteris Āboliņš Grundzāle SK Brenguļu autotrase Ford Fiesta
11 Mareks Dainis Cēsis ASK Melatlux VW Golf II
13 Raimonds Mūrnieks Pope   VW Golf III
14 Juris Narubins Ozolnieki   VW Golf II
16 Raivis Grigorovičs Lielvārde SK Ogre Ford Puma
22 Ainārs Kenigsbergs Saldus EVE Autosports VW Golf III
23 Ģirts Kuzmanis Rīga   VW Golf III
28 Viesturs Plētiens Rīga SK Autocross.lv VW Golf III
31 Andis Ūtēns Koknese SB Koknesis VAZ 2108
33 Jānis Nagla Rīga   VAZ 2108
38 Juris Mesters Lielvārde SK EOS Opel Corsa
50
Juris Smilga Laubere SK Ogre Ford Fiesta
58 Jānis Balodis Lielvārde   Opel Tigra
61 Māris Mardoks Ogre SK Ogre VW Golf III
75 Mareks Tauriņš Bauska SK Autocross.lv VAZ 2108
76 Mārtiņš Starks Rīga SK Autocross.lv Ford Puma
77 Juris Zembergs Ogre SK Ogre VW Golf III
89 Dainis Krūmiņš Rīga   VW Golf II
92 Jānis Orbidāns Tukums   VW Golf II

Kopā: 19

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Open 2500 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Ints Jeršovs Rīga SK Autocross.lv Subaru Impreza
6 Lauris Unāms Salaspils SK Autocross.lv Subaru Impreza X Type
11 Gvido Saulītis Ķeipene   Toyota MR2
14 Māris Rusmanis Priekuļi ASK Melatlux Toyota MR2
24 Jānis Dreimanis Jūrmala SK Salaca Talbot Matra Murena
34 Ģirts Ķilpe Rīga SK Autocross.lv BMW Compact
43
Armands Pārupe Rīga SK Autocross.lv Volvo S60
48 Jānis Kozlovskis Ogre SK Ogre Toyota MR2
70 Kristaps Ašmanis Lielvārde   Ford Focus
77 Aigars Bajārs Rīga 707 Racing Team Subaru Impreza
81 Armands Plūme Cēsis   Audi A3
96 Harijs Līgotnis Rīga BMW 318
304 Juozas Kutka Lietuva Smart Motorsport Mini Cooper

Kopā: 12

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

VAZ Klasika (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
1 Kalvis Tēts Cesvaine   VAZ 2101
2
Andris Krieviņš Jaunmārupe SK Brenguļu autotrase VAZ 2105
3 Jānis Linde Ķeipene   VAZ 21011
7 Edijs Zimza Valmiera SK Brenguļu autotrase VAZ 2101
10 Kristaps Maševskis Rite ALKO Racing Team VAZ 2105
11 Andris Ozoliņš Skrīveri SK Ogre VAZ 2105
14 Armands Ķēniņš Saldus   VAZ 21011
27 Jānis Balodis Cēsis   VAZ 2106
28 Heinar Lehtsaar Igaunija   VAZ 2105
38 Jānis Logins Rūjiena Rencēnu Autoklubs VAZ 2106
314 Dainius Pilipavičius Lietuva MP Motorsport VAZ 2107

Kopā: 11

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

B600 (LČ, J)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
7 Gatis Geisters Zaube SK Rietumi Semog Suzuki
9 Monta Beierbaha Brocēni EVE Autosports Semog Suzuki
11 Lauris Brikainis Pope   Semog Suzuki
21 Edgars Zīverts Priekule SK Vecpils Semog Suzuki
33
Artis Grantiņš Grobiņa Autosports Grobiņa Semog Suzuki

Kopā: 4

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Mini (LČ)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
3 Linards Jasons Ventspils   Havel BRX
8 Gustavs Dambis Raiskums   Havel Beta
9
Baiba Sileniece Kuldīga SK Vecpils Havel BRX
10 Renārs Rungēvics Padure SK Vecpils Havel BRX
23 Henrijs Mūrnieks Pope   Havel BRX
31 Markuss Ūtēns Koknese Koknesis SB Havel Beta
37 Lēja Vareikaite Lietuva SMART Motorsport Havel Beta
48 Jānis Kozlovskis Ogre SK Ogre Havel Beta BRX
51 Emīls Mirošņiks Koknese   Havel RSX
88 Emīls Sloka Priekuļi ASK Melatlux Havel Beta
97 Daugirdas Dungveckis Lietuva SMART Motorsport Havel Beta
99 Ažuolas Dungveckis Lietuva SMART Motorsport Havel Beta

Kopā: 12

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

Open 4500 (LK)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
5 Jānis Veģeris Valmiera   Audi Coupe Quattro
8 Guntars Bružs Grobiņa Autosports Grobiņa Subaru Impreza
11 Nils Bernāns Ogre   Audi Quattro
13
Edgars Krūmiņš Vaive   Audi Coupe Quattro
14 Laurynas Petraška Lietuva Smart Motorsport VW Golf II
36 Dalius Valiukas Lietuva Smart Motorsport Audi TT
37 Dovydas Vaitkevičius Lietuva Smart Motorsport VW Polo
41 Darius Tamašauskas Lietuva Smart Motorsport VW Golf III
42 Saulius Kairaitis Lietuva Smart Motorsport Audi 90
72 Steponas Jančauskis Lietuva ASK Extempas VW Golf II

Kopā: 10

* Pieteikums pēc termiņa beigām / Late entry, starting without official practise

B1600 (BK)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
107 Andrius Lugauskas Lietuva Smart Motorsport Kawasaki
121 Intars Grandāns Jēkabpils ALKO Racing Team F&S Honda
134 Māris Līcis Jēkabpils ALKO Racing Team Suzuki
147 Tomas Zavarskis Lietuva Motorsport.LT Suzuki
150 Ivo Sults Igaunija RS Motorsport RS Buggy
158 Aleksandrs Ņikitins Sproģi SASHA Motorsports Volkswagen
166 Janar Kadak Igaunija MS Racing RS Buggy
169 Keivo Koiv Igaunija MS Racing RS Buggy
171 Jānis Ščerbickis Jēkabpils ALKO Racing Team Suzuki
181 Gintaras Morkevičius Lietuva Motorsport.LT Kawasaki
187 Tautvydas Urba Lietuva    
199 Saulius Žunda Lietuva Skorpiono ASK Kawasaki

Kopā: 12

 

LČ komandas

KTJ Vidzemes spēks
Ritvars Kārkliņš (2000 Super)
Kalvis Tēts (VAZ Klasika)
Ints Jeršovs (Open 2500)

SK Kārlītis
Jānis Linde (VAZ klasika)
Gvido Saulītis (Open 2500)
Juris Zembergs (2000 Super)

SK Brenguļu autotrase II
Pēteris Āboliņš (2000 Super)
Edijs Zimza (VAZ Klasika)
Andris Ozoliņš (VAZ Klasika)

Mexa/Melatlux Racing Team
Rihards Dainis (1600)
Māris Rusmanis (Open 2500)
Gatis Geisters (B600)
Lauris Unāms (Open 2500)

SK Brenguļu autotrase/SteelTech
Andris Krieviņš (VAZ Klasika)
Jānis Dreimanis (Open 2500)
Edijs Ošs (2000Super)

SK Ogre
Jānis Kozlovskis (Mini)
Jānis Kozlovskis (Open 2500)
Juris Smilga (2000 Super)

LČ Junioru kauss (1600, 2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600)

St.nr.
braucējs
pārstāv
klubs
auto
9 Monta Beierbaha Brocēni EVE Autosports Semog Suzuki
21 Edgars Zīverts Priekule SK Vecpils Semog Suzuki

Kopā: 2