LAF Krosa komisijas kauss 2019, 6. posms

Jēkabpils, Pilskalnu trase, 13.07.2019.

(J - Junioru ieskaitē. "-1" - pieteikums pēc termiņa, mīnus 1 punkts kvalifikācijā)

LAČ 1600, 2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, LRČ Super 1600, Touring

St.nr.
Braucējs
Komanda
Pārstāv
Klubs
Reģions
Auto
LČ klase
3 Ritvars Zobens / Laubere   Vidzeme Opel Astra 2000 Super
4 Kalvis Buģis / Sidgunda SK Autocross.lv Vidzeme VW Golf III 2000 Super
5 Gvido Saulītis / Ķeipene   Vidzeme Toyota MR2 Open 2500
8 Edijs Ošs / Kuldīga   Kurzeme VW Golf III 2000 Super
20 Armands Aseriņš / Rīga SK Autocross.lv Vidzeme Volvo S60 Open 2500
28 Viesturs Plētiens / Rauna SK Autocross.lv Vidzeme VW Golf III 2000 Super
61 Māris Mardoks / Ogre   Vidzeme VW Golf III 2000 Super
69 Artūrs Šimins / Rīga   Vidzeme VW Golf II 2000 Super
75 Andis Lūsis / Salaspils ARM Motorsports Vidzeme Ford Fiesta 2000 Super
77 Aigars Bajārs / Madona 707 Racing Team Vidzeme Subaru Impreza Open 2500
82 Aigars Kļaviņš / Salaspils ARM Motorsports Vidzeme Ford Fiesta 2000 Super
92 Jānis Orbidāns / Tukums   Zemgale VW Golf II 2000 Super
95 Andrejs Freimanis / Rīga   Vidzeme VW Golf II 2000 Super
192 Māris Riekstiņš / Koknese   Vidzeme BMW 316 Open 2500
272 Arvils Bērziņš / Jēkabpils ARM Motorsports Latgale Toyota MR2 Open 2500
312 Andrejs Lajevskis / Ropaži   Vidzeme Ford Scorpio Open 2500

Kopā: 16

NEPIETEIKTIE BRAUCĒJI

St.nr.
Braucējs
Komanda
Pārstāv
Klubs
Reģions
Auto
LČ klase
34 Ģirts Ķilpe / Rīga SK Autocross.lv Vidzeme BMW 320 Open 2500
46 Raivis Ruiķis / Kuldīga   Kurzeme Opel Astra 2000 Super
84 Gatis Ģērmanis / Vijciems   Vidzeme Volvo S60 Open 2500
117 Andris Tuskens / Priekule   Kurzeme Subaru Impreza Open 2500
7 Agnis Kātiņš / Priekule   Kurzeme VW Golf II 2000 Super
10 Aivars Galbāliņš / Grobiņa   Kurzeme Opel Kadett 2000 Super
16 Raivis Grigorovičs / Lielvārde   Vidzeme Ford Puma 1600
6 Jānis Lideris / Jaunmārupe   Vidzeme VAZ 2108 1600
23 Ģirts Kuzmanis / Rīga   Vidzeme VW Golf III 1600
24 Jānis Dreimanis / Jūrmala SK Salaca Vidzeme Talbot Matra Murena Open 2500
32 Dainis Žvagins / Rīga   Vidzeme Opel Astra 2000 Super
38 Juris Mesters / Lielvārde   Vidzeme SEAT Ibiza 2000 Super
43 Armands Pārupe / Rīga SK Autocross.lv Vidzeme Volvo S60 Open 2500
50 Juris Smilga / Ogre SK Ogre Vidzeme Ford Fiesta 2000 Super
81 Armands Plūme / Cēsis   Vidzeme Audi A3 Open 2500
119 Raimonds Žvagins / Rīga   Vidzeme Toyota Corolla 2000 Super

 

Open 4500

St.nr.
Braucējs
Komanda
Pārstāv
Klubs
Reģions
Auto
LČ klase
               

Kopā: 0