LAF Krosa komisijas kauss 2019, 8. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 21.09.2019.

(J - Junioru ieskaitē. "-1" - pieteikums pēc termiņa, mīnus 1 punkts kvalifikācijā)

LAČ 1600, 2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, LRČ Super 1600, Touring

St.nr.
Braucējs
Komanda
Pārstāv
Klubs
Reģions
Auto
LČ klase
2 Ints Jeršovs / Ropaži   Vidzeme Subaru Impreza Open 2500
2 Kalvis Tēts (-1) / Cesvaine   Vidzeme VAZ 2101 VAZ Klasika
7 Edijs Zimza / Valmiera   Vidzeme VAZ 2101 VAZ Klasika
8 Edijs Ošs / Kuldīga   Kurzeme VW Golf III 1600
15 Mārcis Kārkliņš / Cēsis   Vidzeme VAZ 2106 VAZ Klasika
16 Raimonds Tiltiņš / Smiltene   Vidzeme VAZ 2108 1600
23 Ģirts Kuzmanis / Rīga   Vidzeme VW Golf III 2000 Super
28 Viesturs Plētiens / Rauna SK Autocross.lv Vidzeme VW Golf III 2000 Super
33 Arnis Odiņš / Naukšēni   Vidzeme VAZ 2108 1600
75 Andis Lūsis / Salaspils ARM Motorsports Vidzeme Ford Fiesta 2000 Super
77 Andris Ustups / Rīga   Vidzeme Subaru Impreza Open 2500
78 Jānis Nikels / Jaunklidzis   Vidzeme VAZ 2108 1600
81 Armands Plūme / Cēsis   Vidzeme Audi A3 Open 2500
82 Aigars Kļaviņš / Salaspils ARM Motorsports Vidzeme Ford Fiesta 2000 Super
89 Dainis Krūmiņš / Rīga   Vidzeme VW Golf II 2000 Super
95 Andrejs Freimanis / Rīga   Vidzeme VW Golf II 2000 Super

Kopā: 16

NEPIETEIKTIE BRAUCĒJI

St.nr.
Braucējs
Komanda
Pārstāv
Klubs
Reģions
Auto
LČ klase
22 Jānis Gustāns / Cēsis   Vudzeme Toyota MR2 Open 2500
27 Jānis Balodis / Cēsis   Vidzeme VAZ 2106 VAZ Klasika
96 Juris Strazdiņš / Bunka   Kurzeme VW Golf II 2000 Super
106 Lauris Roberts / Laidi   Kurzeme Opel Astra 2000 Super
117 Andris Tuskens / Priekule   Kurzeme Subaru Impreza Open 2500
7 Jānis Šteins / Ogre   Vidzeme Volvo S60 Open 2500
10 Aivars Galbāliņš / Grobiņa   Kurzeme Opel Kadett 2000 Super
13 Raimonds Mūrnieks / Pope   Kurzeme VW Golf III 2000 Super
20 Armands Aseriņš / Rīga SK Autocross.lv Vidzeme Volvo S60 Open 2500
30 Endijs Skolmeistars / Pope   Kurzeme VW Golf II 2000 Super
34 Ģirts Ķilpe / Rīga SK Autocross.lv Vidzeme BMW 320 Open 2500
38 Juris Mesters / Lielvārde   Vidzeme SEAT Ibiza 2000 Super
61 Māris Mardoks / Ogre   Vidzeme VW Golf III 2000 Super
73 Ģirts Bauļkalns / Grobiņa   Kurzeme Honda Civic 2000 Super
3 Ritvars Zobens / Laubere   Vidzeme Opel Astra 2000 Super
4 Kalvis Buģis / Sidgunda SK Autocross.lv Vidzeme VW Golf III 2000 Super
5 Gvido Saulītis / Ķeipene   Vidzeme Toyota MR2 Open 2500
8 Edijs Ošs / Kuldīga   Kurzeme VW Golf III 2000 Super
69 Artūrs Šimins / Rīga   Vidzeme VW Golf II 2000 Super
77 Aigars Bajārs / Madona 707 Racing Team Vidzeme Subaru Impreza Open 2500
92 Jānis Orbidāns / Tukums   Zemgale VW Golf II 2000 Super
192 Māris Riekstiņš / Koknese   Vidzeme BMW 316 Open 2500
272 Arvils Bērziņš / Jēkabpils ARM Motorsports Latgale Toyota MR2 Open 2500
312 Andrejs Lajevskis / Ropaži   Vidzeme Ford Scorpio Open 2500
46 Raivis Ruiķis / Kuldīga   Kurzeme Opel Astra 2000 Super
84 Gatis Ģērmanis / Vijciems   Vidzeme Volvo S60 Open 2500
7 Agnis Kātiņš / Priekule   Kurzeme VW Golf II 2000 Super
16 Raivis Grigorovičs / Lielvārde   Vidzeme Ford Puma 1600
6 Jānis Lideris / Jaunmārupe   Vidzeme VAZ 2108 1600
24 Jānis Dreimanis / Jūrmala SK Salaca Vidzeme Talbot Matra Murena Open 2500
32 Dainis Žvagins / Rīga   Vidzeme Opel Astra 2000 Super
43 Armands Pārupe / Rīga SK Autocross.lv Vidzeme Volvo S60 Open 2500
50 Juris Smilga / Ogre SK Ogre Vidzeme Ford Fiesta 2000 Super
119 Raimonds Žvagins / Rīga   Vidzeme Toyota Corolla 2000 Super

 

Open 4500

St.nr.
Braucējs
Komanda
Pārstāv
Klubs
Reģions
Auto
LČ klase
               

Kopā: 0