Latvijas autokrosa čempionāts 2020

5. posms - Valmiera, Brenguļu autotrase

2000 Super

VIETA
BRAUCĒJS
PILSĒTA AUTO VIETA KVAL.(pt) APĻI FIN.(pt)
LČ PUNKTI
1. Edijs Ošs Kuldīga VW Golf III 1 (8) 7 (15) 23
2. Ivo Gabrāns Sigulda VW Golf II 3 (6) 7 (12) 18
3. Artūrs Bāriņš Jelgava VW Golf III 2 (3) 7 (10) 17
4. Ritvars Kārkliņš Cēsis Opel Astra 11 7 (8) 8
5. Māris Mardoks Ogre VW Golf III 9 7 (6) 6
6. Juris Smilga Laubere Ford Fiesta 7 (2) 7 (5) 7
7. Aigars Kļaviņš Salaspils Ford Fiesta 5 (4) 7 (4) 8
8. Juris Narubins Ozolnieki VW Golf II 8 (1) 7 (3) 4
9. Jānis Nagla Rīga VAZ 2108 6 (3) 5/bojājumi pēc avār. (2) 5
10. Viesturs Plētiens Rauna VW Golf III 4 (5) 4/tehnika (1) 6
11. Ģirts Kuzmanis Rīga VW Golf III 10 3/tehnika (0) 0
nc Mareks Tauriņš Bauska SEAT Ibiza 12/izst.2.kv/tehnika nc (0) 0

1600 (LČ)

VIETA
BRAUCĒJS
PILSĒTA AUTO VIETA KVAL.(pt) APĻI FIN.(pt)
LČ PUNKTI
nc (1.) Juris Narubins Ozolnieki VW Golf II 2 (0) 7 (0) 0
nc (2.) Jānis Nagla Rīga VAZ 2108 1 (0) 5/bojājumi pēc av. (0) 0
nc (3.) Ģirts Kuzmanis Rīga VW Golf III 3 (0) 3/tehnika (0) 0

Open 2500

VIETA
BRAUCĒJS
PILSĒTA
AUTO
VIETA KVAL.(pt)
APĻI FIN.(pt)
LČ PUNKTI
1. Armands Plūme Cēsis Audi A3 1 (8) 7 (15) 23
2. Jānis Dreimanis Jūrmala Talbot Matra Murena 4 (5) 7 (12) 17
3. Andris Ustups Rīga Subaru Impreza 2 (7) 7 (10) 17
4. Arvils Bērziņš Jēkabpils Toyota MR2 5 (4) 7 (8) 12
5. Kristaps Ašmanis Lielvārde Ford Focus 6 (3) 7 (6) 9
6. Eduards Iesalnieks Valka Toyota MR2 3 (6) 2/tehnika (5) 11
7. Jānis Gustāns Cēsis Toyota MR2 7 (2) ns A fin./tehnika (4) 6

VAZ Klasika

VIETA
BRAUCĒJS
PILSĒTA
AUTO
VIETA KVAL.(pt)
APĻI FIN.(pt)
LČ PUNKTI
1. Jānis Linde Ķeipene VAZ 21011 1 (8) 7 (15) 23
2. Mārcis Kārkliņš Cēsis VAZ 2106 4 (5) 7 (12) 17
3. Kalvis Tēts Cesvaine VAZ 2101 5 (4) 7 (10) 14
4. Jānis Balodis Cēsis VAZ 2106 3 (6) 7 (8) 14
5. Armands Ķēniņš Druva VAZ 21011 2 (7) 7 (6) 13
6. Edijs Zimza Valmiera VAZ 21011 7 (2) 7 (5) 7
7. Arnis Sarkans Viesīte VAZ 2105 8 (1) 1/avārija (4) 5
8. Raitis Gusevs Jēkabpils VAZ 2107 6 (3) (7)/DQ* (0) 3

- Izslēgts no finālbrauciena par avārijas izraisīšanu ar A. Sarkanu

Xtreme

VIETA
BRAUCĒJS
PILSĒTA
AUTO
VIETA KVAL.(pt)
APĻI FIN.(pt)
LČ PUNKTI
1. Ronalds Baldiņš Valmiera Speedcar 2. (7) 7 (15) 22
2. Gatis Geisters Zaube Semog 1. (8) 7 (12) 20
3. Mikus Neško Ogre Semog 4. (5) 7 (10) 15
4. Jānis Baumanis Tukums Semog Suzuki 5. (4) 7 (8) 12
5. Rinalds Apiņš Staicele Semog Suzuki 7. (2) 7 (6) 8
6. Māris Breicis Valmiera Semog 6. (3) 7 (5) 8
7. Monta Beierbaha Brocēni Semog Suzuki 3. (6) 4/tehnika (4) 10

1600 LATVIJAS KAUSS

VIETA
BRAUCĒJS
PILSĒTA AUTO VIETA KVAL.(pt) APĻI FIN.(pt)
LK PUNKTI
1. Juris Narubins Ozolnieki VW Golf II 2 (7) 7 (15) 22
2. Jānis Nagla Rīga VAZ 2108 1 (8) 5/bojājumi pēc av. (12) 20
3. Ģirts Kuzmanis Rīga VW Golf III 3 (6) 3/tehnika (10) 16

LATVIJAS AUTOKROSA KAUSA IZCĪŅA

Buggy 1600

VIETA
BRAUCĒJS
PILSĒTA
AUTO
VIETA KVAL.(pt)
APĻI FIN.(pt)
LK PUNKTI
1. Justs Grencis Valmiera Alfa Racing Hayabusa 1 (8) 7 (15) 23
2. Jānis Ščerbickis Jēkabpils Suzuki 3 (6) 7 (12) 18
3. Jānis Kļava Ogre F&S 2 (7) 7 (10) 17
4. Edgars Zīverts Priekule Suzuki 4/izst.1.kv./tehnika (5) nc 5

Junior Xtreme

VIETA
BRAUCĒJS
PILSĒTA
AUTO
VIETA KVAL.(pt)
APĻI FIN.(pt)
LK PUNKTI
1. Raivo Jānis Beierbahs Brocēni Semog Suzuki 1.(8) 7 (15) 23
2. Kristiāns Grencis Valmiera Semog Suzuki 2.(7) 7 (12) 19