Autokross: LIVE: Smiltenē startē Latvijas un Baltijas autokross!

Viesturs Saukāns  25.04.2015 10:23 9

Smiltenē, Tepera trasē svētdien, 26. aprīlī startē Latvijas un Baltijas autokrosa sezona. Pirmajai cīņai grandiozs dalībnieku saraksts, par cīņu kvalitāti šaubu nav! Uz starta 1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, B600, Mini, Buggy 1600 klases.

 • vsa

  skaidrojums kapec nebraucu.. bija tel.saruna ar teh.komisaru. zvaniju par kiveru jautajumu,jo man atveda jaunu kiveri no lietuvas,bet vinu nevareju galva uzvilkt,kaut izmers xl. bet pasam ir /british standart/ kivere,veca protams. saruna ar komisaru par kiverem, maneja neder un vinam nepatik simkusa sercificetas dugas, tapec neriskeju braukt uz smilteni. looti zeel.jo ir gatavs startam,bet negribas justis vilies ja aizbrauksu un netiksu uz starta… bet ir doma auto izmantot folkreisam,ja jau krosam neder..ceru ka tur ar dugam nebus problemu.. taka gaidiet zalo vazu 333 trase nakam nedel. lai visiem veicas rita gonkas,bez avarijam un protestiem… prozit!!!!

 • martins

  Varējāt vēl braucienus online radīt

 • Fans Visiem.

  Paldies par lielisku krosa šovu!

 • Uhhh

  Zobens un Dainis – neķerami????? Smieties, nenosmieties!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

  • Kādam skauž :) Paldies visiem par smago, bet foršo gonku! :)

   • Uhhh

    Kas man kā skatītājai var skaust? Es redzu, ka noplīst vesela čupa mašīnas, tātad nevar secināt ir vai nav neķerami! Kad sanāks godīga cīņa starp visiem braucējiem, tad arī spriedīs ir vai nav ķerami ;) Jauku dienu! Vairāk pozitīva! Tiekamies nākošajās sacīkstēs un ceram, lai visiem dalībniekiem iztur tehnika, tad skatīties visinteresantāk!

 • NELAFa braucējs

  Cīņa noteikti bija godīga. Par negodīgu varētu saukt, ja kāds tiktu sagriezts, utt. Tehnikas sagatavošana, lai iztur līdz galam, ir krosā neatņemama daļa. Protams vēl arī veiksmei ir liela nozīme.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***