Kalendāri

(Atjaunots 02.03.2019.)

2019. gada LAF Krosa komisijas un starptautisko sacensību kalendārs

/Kopējā tabulā pamatā uzrādītas tikai finālu dienas/

Datums
Pilsēta
Trase
Valsts
Posms
Seriāls
Klases
Komentārs
26.01. Vecpils Vecpils LAT 1. FZK FR
Vecpils Vecpils LAT 1. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
09.-10.02. Valmiera Brenguļi LAT 2. FZK FR
Valmiera Brenguļi LAT 2. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ Nakts kross
16.02. Jēkabpils Pilskalni LAT 3. FZK FR
Jēkabpils Pilskalni LAT 3. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
23.02. Bauska Mūsa LAT 4. FZK FR Atcelts, laikapst.
Bauska Mūsa LAT 4. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ Atcelts, laikapst.
02.03. Madona Raibene LAT 5. FZK FR Atcelts, laikapst.
Madona Raibene LAT 5. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ Atcelts, laikapst.
05.04. Abu Dabi Abu Dabi UAE 1. WRX Supercar
27.04. Barselona Kataluņja SPA 2. WRX Supercar
Barselona Kataluņja SPA 1. ERX S1600
Barselona Kataluņja SPA 1. RX2 RX2
28.04. Smiltene Teperis LAT 1. FVK FR
Smiltene Teperis LAT 4. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
05.05. Rīga BKSB LAT 1. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
11.05. Valmiera Brenguļi LAT 1. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,B600,Mini
11.05. Spā Spā BEL 3. WRX Supercar
Spā Spā BEL 2. ERX S1600
Spā Spā BEL 2. RX2 RX2
11.05. Elva Kulbilohu EST 1. EERX EST RX
12.05. Zēlova Zēlova GER 1. EAC SB,B1600,TAX,JB
25.05. Elva Elva EST 1. BRX SC,S1600,T2000,S2000,Xtr
25.05. Vasalemma Vasalemma EST 1. BK B6000
25.05. Silverstona Silverstona GBR 4. WRX Supercar
Silverstona Silverstona GBR 1. ERX Supercar
Silverstona Silverstona GBR 3. RX2 RX2
02.06. Bauska Mūsa LAT 2. EAC SB,B1600,TAX,JB
08.06. Vasalemma Vasalemma EST 2. EERX EST RX
09.06. Vilkiči Vilkiči LIT 3. EAC SB,B1600,TAX,JB
15.06. Birži Baroni LAT 2. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
15.06. Hella Hella NOR 5. WRX Supercar
Hella Hella NOR 2. ERX Supercar
Hella Hella NOR 4. RX2 RX2
22.06. Kuresāre Sāremā EST 3. EERX EST RX
30.06. Mačenberga Mačenberga GER 4. EAC SB,B1600,TAX,JB
06.07. Rīga BKSB LAT 3. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
06.07. Hēljesa Hēljesa SWE 6. WRX Supercar
Hēljesa Hēljesa SWE 3. ERX Supercar
Hēljesa Hēljesa SWE 3. ERX S1600
Hēljesa Hēljesa SWE 5. RX2 RX2
07.07. Novapaka Novapaka CZE 5. EAC SB,B1600,TAX,JB
07.-08.07. Rīga BKSB LAT 2. BRX SC,S1600,T2000,S2000,Xtr
13.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. FVK FR
Jēkabpils Pilskalni LAT 5. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
14.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,B600,Mini
Jēkabpils Pilskalni LAT 2. BK B6000
21.07. Senžorža Senžorža FRA 6. EAC SB,B1600,TAX,JB
27.07. EST 3. BK B6000
27.-28.07. Vilkiči Vilkiči LIT 3. BRX SC,S1600,T2000,S2000,Xtr
03.08. Vecpils Vecpils LAT 3. FVK FR
Vecpils Vecpils LAT 6. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
03.08. Truārivjēra Truārivjēra CAN 7. WRX Supercar
04.08. Vecpils Vecpils LAT 3. FVK 1600,2000S,O2500,VAZ,B600,Mini
10.08. Kehala Rakvere EST 4. EERX EST RX
17.08. 4. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
25.08. Smiltene Teperis LAT 4. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,B600,Mini
Smiltene Teperis LAT 4. BK B6000
25.08. Pržerova Pržerova CZE 7. EAC SB,B1600,TAX,JB
31.08. Loiēka Loiēka FRA 8. WRX Supercar
Loiēka Loiēka FRA 4. ERX Supercar
Loiēka Loiēka FRA 4. ERX S1600
Loiēka Loiēka FRA 6. RX2 RX2
07.-08.09. Bauska Mūsa LAT 5. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,B600,Mini
Bauska Mūsa LAT 5. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
Bauska Mūsa LAT 4. FVK FR
07.09. Kulbilohu Elva EST 5. EERX EST RX
14.09. Rīga BKSB LAT 9. WRX Supercar
Rīga BKSB LAT 5. ERX S1600
Rīga BKSB LAT 5. ERX Supercar
15.09. Sentiņī de Vēra Sentiņī de Vēra FRA 8. EAC SB,B1600,TAX,JB
21.09. Valmiera Brenguļi LAT 5. FVK FR
Valmiera Brenguļi LAT 7. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ Čempionu kross
21.09. Varstu Varstu EST 5. BK B6000
22.09. Madžora Madžora ITA 9. EAC SB,B1600,TAX,JB
05.-06.10. Toruna Toruna POL 4. BRX SC,S1600,T2000,S2000,Xtr
09.11. Kilarnija Kilarnija RSA 10. WRX Supercar
Kilarnija Kilarnija RSA 7. RX2 RX2


2019. gads

Latvijas autokrosa čempionāts (1600, 2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600)

11.05. Valmiera Brenguļi LAT 1. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,B600,Mini
14.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,B600,Mini
04.08. Vecpils Vecpils LAT 3. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,B600,Mini
25.08. Smiltene Teperis LAT 4. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,B600,Mini
07.-08.09. Bauska Mūsa LAT 5. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,B600,Mini

 

Baltijas autokrosa kauss (Buggy 1600)

  1. posms, …

 

Baltijas autokrosa kauss (B6000)

25.05. Vasalemma Vasalemma EST 1. BK B6000
14.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. BK B6000
27.07. EST 3. BK B6000
25.08. Smiltene Teperis LAT 4. BK B6000
21.09. Varstu Varstu EST 5. BK B6000

 

Latvijas rallijkrosa čempionāts (Super 1600, Touring 2000, LADA RX, RX Open, BMW 3000)

05.05. Rīga BKSB LAT 1. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
15.06. Birži Baroni LAT 2. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
06.07. Rīga BKSB LAT 3. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
17.08. 4. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
07.-08.09. Bauska Mūsa LAT 5. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK

 

Baltijas rallijkrosa kauss

25.05. Elva Elva EST 1. BRX SC,S1600,T2000,S2000,Xtr
07.-08.07. Rīga BKSB LAT 2. BRX SC,S1600,T2000,S2000,Xtr
27.-28.07. Vilkiči Vilkiči LIT 3. BRX SC,S1600,T2000,S2000,Xtr
05.-06.10. Toruna Toruna POL 4. BRX SC,S1600,T2000,S2000,Xtr

 

Folkreisa Ziemas kauss

26.01. Vecpils Vecpils LAT 1. FZK FR
09.-10.02. Valmiera Brenguļi LAT 2. FZK FR
16.02. Jēkabpils Pilskalni LAT 3. FZK FR

 

Folkreisa Vasaras kauss

28.04. Smiltene Teperis LAT 1. FVK FR
13.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. FVK FR
03.08. Vecpils Vecpils LAT 3. FVK FR
07.-08.09. Bauska Mūsa LAT 4. FVK FR
21.09. Valmiera Brenguļi LAT 5. FVK FR

 

Krosa komisijas autokrosa kauss (LČ salonauto klases)

26.01. Vecpils Vecpils LAT 1. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
09.-10.02. Valmiera Brenguļi LAT 2. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
16.02. Jēkabpils Pilskalni LAT 3. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
28.04. Smiltene Teperis LAT 4. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
13.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 5. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
03.08. Vecpils Vecpils LAT 6. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ
21.09. Valmiera Brenguļi LAT 7. KKK 1600,2000S,O2500,VAZ

 

NEZ Kroskartu čempionāts

  1. posms, …

 

Pasaules rallijkrosa čempionāts

05.04. Abu Dabi Abu Dabi UAE 1. WRX Supercar
27.04. Barselona Kataluņja SPA 2. WRX Supercar
11.05. Spā Spā BEL 3. WRX Supercar
25.05. Silverstona Silverstona GBR 4. WRX Supercar
15.06. Hella Hella NOR 5. WRX Supercar
06.07. Hēljesa Hēljesa SWE 6. WRX Supercar
03.08. Truārivjēra Truārivjēra CAN 7. WRX Supercar
31.08. Loiēka Loiēka FRA 8. WRX Supercar
14.09. Rīga BKSB LAT 9. WRX Supercar
09.11. Kilarnija Kilarnija RSA 10. WRX Supercar

 

Eiropas rallijkrosa čempionāts (Supercar)

25.05. Silverstona Silverstona GBR 1. ERX Supercar
15.06. Hella Hella NOR 2. ERX Supercar
06.07. Hēljesa Hēljesa SWE 3. ERX Supercar
31.08. Loiēka Loiēka FRA 4. ERX Supercar
14.09. Rīga BKSB LAT 5. ERX Supercar

 

Eiropas rallijkrosa čempionāts (Super 1600)

27.04. Barselona Kataluņja SPA 1. ERX S1600
11.05. Spā Spā BEL 2. ERX S1600
06.07. Hēljesa Hēljesa SWE 3. ERX S1600
31.08. Loiēka Loiēka FRA 4. ERX S1600
14.09. Rīga BKSB LAT 5. ERX S1600

 

RX 2

27.04. Barselona Kataluņja SPA 1. RX2 RX2
11.05. Spā Spā BEL 2. RX2 RX2
25.05. Silverstona Silverstona GBR 3. RX2 RX2
15.06. Hella Hella NOR 4. RX2 RX2
06.07. Hēljesa Hēljesa SWE 5. RX2 RX2
31.08. Loiēka Loiēka FRA 6. RX2 RX2
09.11. Kilarnija Kilarnija RSA 7. RX2 RX2

 

Eiropas autokrosa čempionāts

12.05. Zēlova Zēlova GER 1. EAC SB,B1600,TAX,JB
02.06. Bauska Mūsa LAT 2. EAC SB,B1600,TAX,JB
09.06. Vilkiči Vilkiči LIT 3. EAC SB,B1600,TAX,JB
30.06. Mačenberga Mačenberga GER 4. EAC SB,B1600,TAX,JB
07.07. Novapaka Novapaka CZE 5. EAC SB,B1600,TAX,JB
21.07. Senžorža Senžorža FRA 6. EAC SB,B1600,TAX,JB
25.08. Pržerova Pržerova CZE 7. EAC SB,B1600,TAX,JB
15.09. Sentiņī de Vēra Sentiņī de Vēra FRA 8. EAC SB,B1600,TAX,JB
22.09. Madžora Madžora ITA 9. EAC SB,B1600,TAX,JB

 

Igaunijas rallijkrosa čempionāts

11.05. Elva Kulbilohu EST 1. EERX EST RX
08.06. Vasalemma Vasalemma EST 2. EERX EST RX
22.06. Kuresāre Sāremā EST 3. EERX EST RX
10.08. Kehala Rakvere EST 4. EERX EST RX
07.09. Kulbilohu Elva EST 5. EERX EST RX