Kalendāri


2023. gads

(Atjaunots 23.01.2023. TPV – tiks paziņots vēlāk)

Latvijas autokrosa čempionāts (1600, 2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, Xtreme, Mini)

14.05. Valmiera Brenguļi LAT 1. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX
03.-04.06. Bauska Mūsa LAT 2. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX
15.07. Vidsala Pilskalni LAT 3. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX
29.07. Vecpils Vecpils LAT 4. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX
27.08. Smiltene Teperis LAT 5. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX
16.09. Pluņģe Pluņģe LIT 6. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX

 

Latvijas autokrosa kauss (Buggy 1600)

14.05. Valmiera Brenguļi LAT 1. LK B1600
03.-04.06. Bauska Mūsa LAT 2. LK B1600
15.07. Vidsala Pilskalni LAT 3. LK B1600
29.07. Vecpils Vecpils LAT 4. LK B1600
27.08. Smiltene Teperis LAT 5. LK B1600
16.09. Pluņģe Pluņģe LIT 6. LK B1600

Latvijas autokrosa kauss (B6000)

TPV

LAT 1. LK B6000
LAT 2. LK B6000
LAT 3. LK B6000
LAT 4. LK B6000

 

Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāts (Super 1600, Super 2000, LADA RX, Supercar, BMW RX 3000, Xtreme, Junior 1000)

07.05. Rīga Biķernieki LAT 1. LLRX LLRX
21.05. Birži Baroni LAT 2. LLRX LLRX
18.06. Vīlande Rāsilla EST 3. LLRX LLRX
09.07. Vilkiči Vilkiči LIT 4. LLRX LLRX
06.08. Vilkiči Vilkiči LIT 5. LLRX LLRX
09.09. Rīga Biķernieki LAT 6. LLRX LLRX

 

NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāts

TPV

1. BRX BRX
2. BRX BRX
3. BRX BRX

 

Folkreisa Ziemas kauss

14.01. Bauska Mūsa Raceland LAT 1. FZK FR
21.01. Vecpils Vecpils LAT 2. FZK FR
04.02. Aizkraukle Daugavas S. LAT 1. FZK FR
18.02. Vidsala Pilskalni LAT 2. FZK FR
28.02. Valmiera Brenguļi LAT 3. FZK FR

 

Folkreisa Vasaras kauss

30.04. Smiltene Teperis LAT 1. FVK FR
20.05. Priekule Līgo LAT 2. FVK FR
10.06. Vecpils Vecpils LAT 3. FVK FR
22.07. Ludza Makašāni LAT 4. FVK FR
05.08. Aizkraukle Daugavas S. LAT 5. FVK FR
03.09. Bauska Mūsa Raceland LAT 6. FVK FR
08.10. Valmiera Brenguļi LAT 7. FVK FR

 

Autokrosa Ziemas kauss

14.01. Bauska Mūsa Raceland LAT 1. AX ZK LČ,KKK klases
21.01. Vecpils Vecpils LAT 2. AX ZK LČ,KKK klases
04.02. Aizkraukle Daugavas S. LAT 1. AX ZK LČ,KKK klases
18.02. Vidsala Pilskalni LAT 2. AXZK LČ,KKK klases
25.02. Valmiera Brenguļi LAT 3. AX ZK LČ,KKK klases

Krosa komisijas autokrosa kauss

30.04. Smiltene Teperis LAT 1. KKK KKK
20.05. Priekule Līgo LAT 2. KKK KKK
10.06. Vecpils Vecpils LAT 3. KKK KKK
22.07. Ludza Makašāni LAT 4. KKK KKK
05.08. Aizkraukle Daugavas S. LAT 5. KKK KKK
03.09. Bauska Mūsa Raceland LAT 6. KKK KKK
08.10. Valmiera Brenguļi LAT 7. KKK KKK

 

Pasaules rallijkrosa čempionāts (RX1)

17.-18.06. Hella Hella NOR 1. WRX RX1
01.-02.07. Holjesa Holjesa SWE 2. WRX RX1
22.-23.07. Lidenhila Lidenhila GBR 3. WRX RX1
05.-06.08. Meteta Meteta BEL 4. WRX RX1
26.-27.08. Montalegre Montalegre POR 5. WRX RX1
09.-10.09. Esteringa Esteringa GER 6. WRX RX1
21.10. Keiptauna Kilarnija RSA 7. WRX RX1
22.10. Keiptauna Kilarnija RSA 8. WRX RX1
25.11. TPV TPV TPV 9. WRX RX1
26.11. TPV TPV TPV 10. WRX RX1

 

Eiropas rallijkrosa čempionāts (EURO RX1)

20.-21.05. Njirada Njirada HUN 1. ERX RX1
17.-18.06. Hella Hella NOR 2. ERX RX1
01.-02.07. Holjesa Holjesa SWE 3. ERX RX1
05.-06.08. Meteta Meteta BEL 4. ERX RX1
26.-27.08. Montalegre Montalegre POR 5. ERX RX1
09.-10.09. Esteringa Esteringa GER 6. ERX RX1

 

Eiropas rallijkrosa čempionāts (EURO RX3)

20.-21.05. Njirada Njirada HUN 1. ERX RX3
17.-18.06. Hella Hella NOR 2. ERX RX3
01.-02.07. Holjesa Holjesa SWE 3. ERX RX3
26.-27.08. Montalegre Montalegre POR 4. ERX RX3
09.-10.09. Esteringa Esteringa GER 5. ERX RX3

 

RX2e

17.-18.06. Hella Hella NOR 1. RX RX2e
01.-02.07. Holjesa Holjesa SWE 2. RX RX2e
22.-23.07. Lidenhila Lidenhila GBR 3. RX RX2e
05.-06.08. Meteta Meteta BEL 4. RX RX2e
09.-10.09. Esteringa Esteringa GER 5. RX RX2e

 

Eiropas autokrosa čempionāts

13.-14.05. Zēlova Zēlova GER 1. EAC SB,B1600,JB
03.-04.06. Bauska Mūsa Raceland LAT 2. EAC SB,B1600,JB
10.-11.06. Vilkiči Vilkiči LIT 3. EAC SB,B1600,JB
24.-25.06. Mačenberga Mačenberga GER 4. EAC SB,B1600,JB
01.-02.07. Novapaka Novapaka CZE 5. EAC SB,B1600,JB
22.-23.07. Senžorža Senžorža FRA 6. EAC SB,B1600,JB
26.-27.08. Pržerova Pržerova CZE 7. EAC SB,B1600,JB
16.-17.09. Sentiņī de Vēra Sentiņī de Vēra FRA 8. EAC SB,B1600,JB
23.-24.09. Madžora Madžora ITA 9. EAC SB,B1600,JB
14.-15.10. Mollerusa Mollerusa SPA 10. EAC SB,B1600,JB

Eiropas autokrosa čempionāts (crossCAR)

13.-14.05. Zēlova Zēlova GER 1. EAC XC
24.-25.06. Mačenberga Mačenberga GER 2. EAC XC
22.-23.07. Senžorža Senžorža FRA 3. EAC XC
26.-27.08. Pržerova Pržerova CZE 4. EAC XC
16.-17.09. Sentiņī de Vēra Sentiņī de Vēra FRA 5. EAC XC
23.-24.09. Madžora Madžora ITA 6. EAC XC
14.-15.10. Mollerusa Mollerusa SPA 7. EAC XC

Eiropas autokrosa Akadēmija (crossCAR Academy)

24.-25.06. Mačenberga Mačenberga GER 1. EAK XCA
22.-23.07. Senžorža Senžorža FRA 2. EAK XCA
26.-27.08. Pržerova Pržerova CZE 3. EAK XCA
23.-24.09. Madžora Madžora ITA 4. EAK XCA
14.-15.10. Mollerusa Mollerusa SPA 5. EAK XCA

RallyX Nordic

TPV

22.04. DEN 1. RXN RXN
23.04. DEN 2. RXN RXN
06.05. SWE 3. RXN RXN
07.05. SWE 4. RXN RXN
27.05. Kouvola Kouvola FIN 5. RXN RXN
28.05. Kouvola Kouvola FIN 6. RXN RXN
TPV 08. NOR 7. RXN RXN
02.-03.09. Holjesa Holjesa SWE 8. RXN RXN

Lietuvas autokrosa čempionāts

20.-21.05. Pluņģe Pluņģe LIT 1. LTAX LIT AX
01.-02.07. Marijampole Marijampole LIT 2. LTAX LIT AX
22.-23.07. Kupišķi Kupišķi LIT 3. LTAX LIT AX
12.-13.08. Pluņģe Pluņģe LIT 4. LTAX LIT AX
02.-03.09. Ukmerģe Ukmerģe LIT 5. LTAX LIT AX

Igaunijas rallijkrosa čempionāts

29.04. Rāsilla Rāsilla EST 1. EERX EST RX
20.05. Kulbilohu Kulbilohu EST 2. EERX EST RX
03.06. Misso Misso EST 3. EERX EST RX
01.07. Pīroja Pīroja EST 4. EERX EST RX
05.08. Kehala Kehala EST 5. EERX EST RX
09.09. Laitse Laitse EST 6. EERX EST RX

 

Igaunijas smago auto autokrosa čempionāts

TPV

EST 1. EEAX EST AX
EST 2. EEAX EST AX
EST 3. EEAX EST AX
EST 4. EEAX EST AX
EST 5. EEAX EST AX
EST 6. EEAX EST AX
EST 7. EEAX EST AX

2023. gada LAF Krosa komisijas un starptautisko sacensību kalendārs

/Kopējā tabulā pamatā uzrādītas tikai finālu dienas/

Datums
Pilsēta
Trase
Valsts
Posms
Seriāls
Klases
Komentārs
14.01. Bauska Mūsa Raceland LAT 1. FZK FR Laikapstākļi
Bauska Mūsa Raceland LAT 1. AX ZK LČ,KKK klases Laikapstākļi
21.01. Vecpils Vecpils LAT 2. FZK FR Laikapstākļi
Vecpils Vecpils LAT 2. AX ZK LČ,KKK klases Laikapstākļi
04.02. Aizkraukle Daugavas S. LAT 1. FZK FR
Aizkraukle Daugavas S. LAT 1. AX ZK LČ,KKK klases
18.02. Vidsala Pilskalni LAT 2. FZK FR
Vidsala Pilskalni LAT 2. AX ZK LČ,KKK klases
25.02. Valmiera Brenguļi LAT 3. FZK FR Fināls!
Valmiera Brenguļi LAT 3. AX ZK LČ,KKK klases Fināls!
22.04. DEN 1. RXN RXN
23.04. DEN 2. RXN RXN
29.04. Rāsilla Rāsilla EST 1. EERX EST RX
30.04. Smiltene Teperis LAT 1. FVK FR
Smiltene Teperis LAT 1. KKK KKK
06.05. SWE 3. RXN RXN
07.05. Rīga Biķernieki LAT 1. LLRX LLRX
07.05. SWE 4. RXN RXN
13.-14.05. Zēlova Zēlova GER 1. EAC SB,B1600,JB
14.05. Valmiera Brenguļi LAT 1. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX
Valmiera Brenguļi LAT 1. LK B1600
20.05. Priekule Līgo LAT 2. FVK FR
Priekule Līgo LAT 2. KKK KKK
20.05. Kulbilohu Kulbilohu EST 2. EERX EST RX
20.-21.05. Pluņģe Pluņģe LIT 1. LTAX LIT AX
20.-21.05. Njirada Njirada HUN 1. ERX RX1
Njirada Njirada HUN 1. ERX RX3
21.05. Birži Baroni LAT 2. LLRX LLRX
27.05. Kouvola Kouvola FIN 5. RXN RXN
28.05. Kouvola Kouvola FIN 6. RXN RXN
03.06. Misso Misso EST 3. EERX EST RX
03.-04.06. Bauska Mūsa Raceland LAT 2. EAC SB,B1600,JB
Bauska Mūsa Raceland LAT 2. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX
Bauska Mūsa Raceland LAT 2. LK B1600
10.06. Vecpils Vecpils LAT 3. FVK FR
Vecpils Vecpils LAT 3. KKK KKK
10.-11.06. Vilkiči Vilkiči LIT 3. EAC SB,B1600,JB
17.-18.06. Hella Hella NOR 1. WRX RX1
Hella Hella NOR 2. ERX RX1
Hella Hella NOR 2. ERX RX3
Hella Hella NOR 1. RX RX2e
18.06. Vīlande Rāsilla EST 3. LLRX LLRX
24.-25.06. Mačenberga Mačenberga GER 4. EAC SB,B1600,JB
Mačenberga Mačenberga GER 2. EAC XC
Mačenberga Mačenberga GER 1. EAK XCA
01.07. Pīroja Pīroja EST 4. EERX EST RX
01.-02.07. Novapaka Novapaka CZE 5. EAC SB,B1600,JB
01.-02.07. Holjesa Holjesa SWE 2. WRX RX1
Holjesa Holjesa SWE 3. ERX RX1
Holjesa Holjesa SWE 3. ERX RX3
Holjesa Holjesa SWE 2. RX RX2e
01.-02.07. Marijampole Marijampole LIT 2. LTAX LIT AX
09.07. Vilkiči Vilkiči LIT 4. LLRX LLRX
15.07. Vidsala Pilskalni LAT 3. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX
Vidsala Pilskalni LAT 3. LK B1600
22.07. Ludza Makašāni LAT 4. FVK FR
Ludza Makašāni LAT 4. KKK KKK
22.-23.07. Senžorža Senžorža FRA 6. EAC SB,B1600,JB
Senžorža Senžorža FRA 3. EAC XC
Senžorža Senžorža FRA 2. EAK XCA
22.-23.07. Lidenhila Lidenhila GBR 3. WRX RX1
Lidenhila Lidenhila GBR 3. RX RX2e
22.-23.07. Kupišķi Kupišķi LIT 3. LTAX LIT AX
29.07. Vecpils Vecpils LAT 4. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX
Vecpils Vecpils LAT 4. LK B1600
??.08. NOR 7. RXN RXN
05.08. Aizkraukle Daugavas S. LAT 5. FVK FR
Aizkraukle Daugavas S. LAT 5. KKK KKK
05.08. Kehala Kehala EST 5. EERX EST RX
05.-06.08. Meteta Meteta BEL 4. WRX RX1
Meteta Meteta BEL 4. ERX RX1
Meteta Meteta BEL 4. RX RX2e
06.08. Vilkiči Vilkiči LIT 5. LLRX LLRX
12.-13.08. Pluņģe Pluņģe LIT 4. LTAX LIT AX
26.-27.08. Pržerova Pržerova CZE 7. EAC SB,B1600,JB
Pržerova Pržerova CZE 4. EAC XC
Pržerova Pržerova CZE 3. EAK XCA
26.-27.08. Montalegre Montalegre POR 5. WRX RX1
Montalegre Montalegre POR 5. ERX RX1
Montalegre Montalegre POR 4. ERX RX3
27.08. Smiltene Teperis LAT 5. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX
Smiltene Teperis LAT 5. LK B1600
02.-03.09. Ukmerģe Ukmerģe LIT 5. LTAX LIT AX Fināls!
02.-03.09. Holjesa Holjesa SWE 8. RXN RXN Fināls!
03.09. Bauska Mūsa Raceland LAT 6. FVK FR
Bauska Mūsa Raceland LAT 6. KKK KKK
09.09. Rīga Biķernieki LAT 6. LLRX LLRX Fināls!
09.09. Laitse Laitse EST 6. EERX EST RX Fināls!
09.-10.09. Esteringa Esteringa GER 6. WRX RX1
Esteringa Esteringa GER 6. ERX RX1 Fināls!
Esteringa Esteringa GER 5. ERX RX3 Fināls!
Esteringa Esteringa GER 5. RX RX2e Fināls!
16.09. Pluņģe Pluņģe LIT 6. LAČ 1600,2000S,Open,VAZ,Xtreme,JX Fināls!
Pluņģe Pluņģe LIT 6. LK B1600 Fināls!
16.-17.09. Sentiņī de Vēra Sentiņī de Vēra FRA 8. EAC SB,B1600,JB
Sentiņī de Vēra Sentiņī de Vēra FRA 5. EAC XC
23.-24.09. Madžora Madžora ITA 9. EAC SB,B1600,JB
Madžora Madžora ITA 6. EAC XC
Madžora Madžora ITA 4. EAK XCA
08.10. Valmiera Brenguļi LAT 7. FVK FR Fināls!
Valmiera Brenguļi LAT 7. KKK KKK Fināls!
14.-15.10. Mollerusa Mollerusa SPA 10. EAC SB,B1600,JB Fināls!
Mollerusa Mollerusa SPA 7. EAC XC Fināls!
Mollerusa Mollerusa SPA 5. EAK XCA Fināls!
21.10. Keiptauna Kilarnija RSA 7. WRX RX1
22.10. Keiptauna Kilarnija RSA 8. WRX RX1
25.11. TPV TPV TPV 9. WRX RX1
26.11. TPV TPV TPV 10. WRX RX1 Fināls!


Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv