Kalendāri

(Atjaunots 07.04.2020.)

2020. gada LAF Krosa komisijas un starptautisko sacensību kalendārs

/Kopējā tabulā pamatā uzrādītas tikai finālu dienas/

Datums
Pilsēta
Trase
Valsts
Posms
Seriāls
Klases
Komentārs
18.01. Vecpils Vecpils LAT 1. FZK FR Atcelts
Vecpils Vecpils LAT 1. KKK LČ klases Atcelts
25.01. Madona Raibene LAT 2. FZK FR Atcelts
Madona Raibene LAT 2. KKK LČ klases Atcelts
08.02. Valmiera Brenguļi LAT 3. FZK FR Atcelts
Valmiera Brenguļi LAT 3. KKK LČ klases Atcelts
22.02. Jēkabpils Pilskalni LAT 4. FZK FR Atcelts
Jēkabpils Pilskalni LAT 4. KKK LČ klases Atcelts
18.04. Barselona Kataluņja SPA 1. WRX Supercar Atlikts
Barselona Kataluņja SPA 1. ERX S1600 Atlikts
Barselona Kataluņja SPA 1. RX2 RX2 Atlikts
26.04. Smiltene Teperis LAT 1. FVK FR Pārcelts uz 14.06.
Smiltene Teperis LAT 1. KKK PRO Pārcelts uz 14.06.
02.05. Montalegre Montalegre POR 2. WRX Supercar Atlikts
Montalegre Montalegre POR 2. ERX S1600 Atlikts
Montalegre Montalegre POR 2. RX2 RX2 Atlikts
02.-03.05. Rīga BKSB LAT 1. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK Pārcelts uz 05.07.
Rīga BKSB LAT 1. NEZ CK NEZ CK Pārcelts uz 05.07.
Rīga BKSB LAT 1. NEZ BRX S1600,S2000,TC,Open,4WD Pārcelts uz 05.-06.09.
09.05. Tartu Kulbilohu EST 1. EERX EST RX
16.05. Valmiera Brenguļi LAT 1. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,Xtreme
Valmiera Brenguļi LAT 1. LAČ Mini
Valmiera Brenguļi LAT 1. LK B1600
16.05. Spā Spā BEL 3. WRX Supercar Pārcelts uz 04.10.
Spā Spā BEL 1. ERX Supercar Pārcelts uz 04.10.
Spā Spā BEL 1. PrE Elektro Pārcelts uz 04.10.
17.05. Zēlova Zēlova GER 1. EAC SB,B1600,JB Atcelts
Zēlova Zēlova GER 1. EAK TAX Atcelts
23.05. Priekule Līgo LAT 1. FVK FR
Priekule Līgo LAT 1. KKK PRO
23.-24.05. Ukmerģe Ukmerģe LIT 1. LTAX LIT AX
24.05. Birži Baroni LAT 1. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
Birži Baroni LAT 2. LAČ Mini
06.06. Pērnava Audru EST 2. EERX EST RX
06.-07.06. Bauska Mūsa LAT 2. EAC SB,B1600,JB
Bauska Mūsa LAT 2. EAK TAX
13.06. Hella Hella NOR 4. WRX Supercar
Hella Hella NOR 2. ERX Supercar
Hella Hella NOR 2. PrE Elektro
Hella Hella NOR 3. RX2 RX2
14.06. Vilkiči Vilkiči LIT 3. EAC SB,B1600,JB
Vilkiči Vilkiči LIT 3. EAK TAX
14.06. Smiltene Teperis LAT 2. FVK FR
Smiltene Teperis LAT 2. KKK PRO
20.06. Priekule Līgo LAT 3. FVK FR
Priekule Līgo LAT 3. KKK PRO
20.06. Viru Misso EST 3. EERX EST RX
27.06. Hinsa Hinsa EST 1. BK B6000, D12
27.-28.06. Taurage Taurage LIT 2. LTAX LIT AX
28.06. Mačenberga Mačenberga GER 4. EAC SB,B1600,JB
Mačenberga Mačenberga GER 4. EAK KC
04.07. Hēljesa Hēljesa SWE 5. WRX Supercar
Hēljesa Hēljesa SWE 3. ERX Supercar
Hēljesa Hēljesa SWE 3. ERX S1600
Hēljesa Hēljesa SWE 4. RX2 RX2
05.07. Rīga BKSB LAT 2. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
Rīga BKSB LAT 1. NEZ CK NEZ CK
05.07. Novapaka Novapaka CZE 5. EAC SB,B1600,JB
Novapaka Novapaka CZE 4. EAK TAX
11.07. Pluņģe Pluņģe LIT 1. BKB B1600
Pluņģe Pluņģe LIT 1. BKO Open 4500
Pluņģe Pluņģe LIT 3. LTAX LIT AX
11.07. Harjumā Vasalemma EST 4. EERX EST RX
11.-12.07. Vilkiči Vilkiči LIT 1. NEZ BRX S1600,S2000,TC,Open,4WD
18.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 4. FVK FR
Jēkabpils Pilskalni LAT 4. KKK PRO
18.-19.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,Xtreme
Jēkabpils Pilskalni LAT 2. LAČ Mini
Jēkabpils Pilskalni LAT 2. LK B1600
Jēkabpils Pilskalni LAT 2. BKB B1600
Jēkabpils Pilskalni LAT 2. BKO Open 4500
Jēkabpils Pilskalni LAT 2. BK B6000, D12
18.07. Sanktpēterburga Sanktpēterburga RUS 6. WRX Supercar Atcelts
Sanktpēterburga Sanktpēterburga RUS 4. ERX S1600 Pārcelts uz Nirburgringu
Sanktpēterburga Sanktpēterburga RUS 3. PrE Elektro Tiks pārcelts
19.07. Senžorža Senžorža FRA 6. EAC SB,B1600,JB
Senžorža Senžorža FRA 6. EAK KC
25.07. Oulu Oulu FIN 2. NEZ CK NEZ CK
01.08. Vecpils Vecpils LAT 5. FVK FR
Vecpils Vecpils LAT 5. KKK PRO
02.08. Vecpils Vecpils LAT 3. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,Xtreme
Vecpils Vecpils LAT 3. LAČ Mini
01.-02.08. Misso Misso EST 3. BKB B1600
Misso Misso EST 3. BKO Open 4500
Misso Misso EST 3. BK B6000, D12
01.08. Nirburgringa Nirburgringa GER 6. WRX Supercar
Nirburgringa Nirburgringa GER 4. PrE Elektro
Nirburgringa Nirburgringa GER 5. RX2 RX2
Nirburgringa Nirburgringa GER 4. ERX S1600
08.-09.08. Marijampole Marijampole LIT 4. BKB B1600
Marijampole Marijampole LIT 4. BKO Open 4500
Marijampole Marijampole LIT 4. LTAX LIT AX
08.-09.08. Arboga Arboga SWE 3. NEZ CK NEZ CK
15.08. Vilkiči Vilkiči LIT 3. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
22.08. Kehala Kehala EST 5. EERX EST RX
Kehala Kehala EST 2. NEZ BRX S1600,S2000,TC,Open,4WD
23.08. Smiltene Teperis LAT 4. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,Xtreme
Smiltene Teperis LAT 4. LAČ Mini
Smiltene Teperis LAT 3. LK B1600
Smiltene Teperis LAT 4. BK B6000, D12
23.08. Pržerova Pržerova CZE 7. EAC SB,B1600,JB
Pržerova Pržerova CZE 7. EAK KC
29.-30.08. Kupišķi Kupišķi LIT 5. LTAX LIT AX
05.-06.09. Bauska Mūsa LAT 5. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,Xtreme
Bauska Mūsa LAT 5. LAČ Mini
Bauska Mūsa LAT 4. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
Bauska Mūsa LAT 6. FVK FR
Bauska Mūsa LAT 4. LK B1600
Bauska Mūsa LAT 5. BKB B1600
Bauska Mūsa LAT 5. BKO Open 4500
Bauska Mūsa LAT 3. NEZ BRX S1600,S2000,TC,Open,4WD
05.09. Loiēka Loiēka FRA 7. WRX Supercar
Loiēka Loiēka FRA 4. ERX Supercar
Loiēka Loiēka FRA 5. ERX S1600
Loiēka Loiēka FRA 6. RX2 RX2
12.09. Tartu Kulbilohu EST 6. EERX EST RX
13.09. Sentiņī de Vēra Sentiņī de Vēra FRA 8. EAC SB,B1600,JB
Sentiņī de Vēra Sentiņī de Vēra FRA 8. EAK KC
19.09. Rīga BKSB LAT 8. WRX Supercar
Rīga BKSB LAT 5. ERX Supercar
Rīga BKSB LAT 6. ERX S1600
Rīga BKSB LAT 5. PrE Elektro
20.09. Madžora Madžora ITA 9. EAC SB,B1600,JB
Madžora Madžora ITA 5. EAK TAX
Madžora Madžora ITA 5. EAK KC
26.09. Valmiera Brenguļi LAT 7. FVK FR
Valmiera Brenguļi LAT 6. KKK PRO
03.-04.10. Nisuma Nisuma DEN 4. NEZ CK NEZ CK
30.10. Abu Dabī Jasmarina UAE 9. WRX Supercar
14.11. Kilarnija Kilarnija RSA 10. WRX Supercar
Kilarnija Kilarnija RSA 7. RX2 RX2


2020. gads

Latvijas autokrosa čempionāts (1600, 2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, Xtreme)

16.05. Valmiera Brenguļi LAT 1. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,Xtreme
18.-19.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,Xtreme
02.08. Vecpils Vecpils LAT 3. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,Xtreme
23.08. Smiltene Teperis LAT 4. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,Xtreme
05.-06.09. Bauska Mūsa LAT 5. LAČ 1600,2000S,O2500,VAZ,Xtreme

 

Latvijas autokrosa kauss (Buggy 1600)

16.05. Valmiera Brenguļi LAT 1. LK B1600
18.-19.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. LK B1600
23.08. Smiltene Teperis LAT 3. LK B1600
05.-06.09. Bauska Mūsa LAT 4. LK B1600

 

Latvijas Bērnu čempionāts (Mini bagiji)

16.05. Valmiera Brenguļi LAT 1. LAČ Mini
24.05. Birži Baroni LAT 2. LAČ Mini
18.-19.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. LAČ Mini
02.08. Vecpils Vecpils LAT 3. LAČ Mini
23.08. Smiltene Teperis LAT 4. LAČ Mini
05.-06.09. Bauska Mūsa LAT 5. LAČ Mini

 

Baltijas autokrosa kauss (Buggy 1600)

11.07. Pluņģe Pluņģe LIT 1. BKB B1600
18.-19.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. BKB B1600
01.-02.08. Misso Misso EST 3. BKB B1600
08.-09.08. Marijampole Marijampole LIT 4. BKB B1600
05.-06.09. Bauska Mūsa LAT 5. BKB B1600

 

Baltijas autokrosa kauss (Open 4500)

11.07. Pluņģe Pluņģe LIT 1. BKO Open 4500
18.-19.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. BKO Open 4500
01.-02.08. Misso Misso EST 3. BKO Open 4500
08.-09.08. Marijampole Marijampole LIT 4. BKO Open 4500
05.-06.09. Bauska Mūsa LAT 5. BKO Open 4500

 

Baltijas autokrosa kauss (B6000, D12)

27.06. Hinsa Hinsa EST 1. BK B6000, D12
18.-19.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 2. BK B6000, D12
01.-02.08. Misso Misso EST 3. BK B6000, D12
23.08. Smiltene Teperis LAT 4. BK B6000, D12

 

Latvijas rallijkrosa čempionāts (Super 1600, Touring 2000, LADA RX, RX Open, BMW 3000, CK)

02.-03.05. Rīga BKSB LAT 1. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
24.05. Birži Baroni LAT 1. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
04.-05.07. Rīga BKSB LAT 2. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
15.08. Vilkiči Vilkiči LIT 3. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
05.-06.09. Bauska Mūsa LAT 4. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK
? ? ? ? 5. LRX S1600,T2000,RXO,RXL,BMW,CK

 

NEZ Baltijas rallijkrosa čempionāts

02.-03.05. Rīga BKSB LAT 1. BRX S1600,S2000,TC,Open,4WD PĀRCELTS UZ 05.-06.09., Mūsa
11.-12.07. Vilkiči Vilkiči LIT 1. BRX S1600,S2000,TC,Open,4WD
22.-23.08. Kehala Kehala EST 2. BRX S1600,S2000,TC,Open,4WD
05.-06.09. Rīga BKSB LAT 3. BRX S1600,S2000,TC,Open,4WD

 

Folkreisa Ziemas kauss (nenotiek)

18.01. Vecpils Vecpils LAT 1. FZK FR
25.01. Madona Raibene LAT 2. FZK FR
08.02. Valmiera Brenguļi LAT 3. FZK FR
22.02. Jēkabpils Pilskalni LAT 4. FZK FR

 

Folkreisa Vasaras kauss

26.04. Smiltene Teperis LAT 1. FVK FR Pārcelts uz 14.06.
23.05. Priekule Līgo LAT 2. FVK FR
14.06. Smiltene Teperis LAT 2. FVK FR
20.06. Priekule Līgo LAT 3. FVK FR
18.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 4. FVK FR
01.08. Vecpils Vecpils LAT 5. FVK FR
05.-06.09. Bauska Mūsa LAT 6. FVK FR
26.09. Valmiera Brenguļi LAT 7. FVK FR

 

Krosa komisijas autokrosa kauss (LČ salonauto klases)

18.01. Vecpils Vecpils LAT 1. KKK LČ klases
25.01. Madona Raibene LAT 2. KKK LČ klases
09.02. Valmiera Brenguļi LAT 3. KKK LČ klases
22.02. Jēkabpils Pilskalni LAT 4. KKK LČ klases
26.04. Smiltene Teperis LAT 1. KKK LČ klases Pārcelts uz 14.06.
23.05. Priekule Līgo LAT 1. KKK LČ klases
14.06. Smiltene Teperis LAT 2. KKK LČ klases
20.06. Priekule Līgo LAT 3. KKK LČ klases
18.07. Jēkabpils Pilskalni LAT 4. KKK LČ klases
01.08. Vecpils Vecpils LAT 5. KKK LČ klases
26.09. Valmiera Brenguļi LAT 6. KKK LČ klases

 

NEZ Kroskartu čempionāts

02.-03.05. Rīga Biķernieki LAT 1. NEZ CK NEZ CK PĀRCELTS UZ 05.07.
05.07. Rīga Biķernieki LAT 1. NEZ CK NEZ CK
25.07. Oulu Oulu FIN 2. NEZ CK NEZ CK
08.-09.08. Arboga Arboga SWE 3. NEZ CK NEZ CK
03.-04.10. Nisuma Nisuma DEN 4. NEZ CK NEZ CK

 

Pasaules rallijkrosa čempionāts

18.04. Barselona Kataluņja SPA 1. WRX Supercar (ATLIKTS)
02.05. Montalegre Montalegre POR 2. WRX Supercar (ATLIKTS)
16.05. Spā Spā BEL 3. WRX Supercar (Pārcelts uz 04.10.)
13.06. Hella Hella NOR 4. WRX Supercar
04.07. Hēljesa Hēljesa SWE 5. WRX Supercar
18.07. Sanktpēterburga Sanktpēterburga RUS 6. WRX Supercar (ATCELTS)
01.08. Nirburgringa Nirburgringa GER 6. WRX Supercar
05.09. Loiēka Loiēka FRA 7. WRX Supercar
19.09. Rīga BKSB LAT 8. WRX Supercar
30.10. Abu Dabī Jasmarina UAE 9. WRX Supercar
14.11. Kilarnija Kilarnija RSA 10. WRX Supercar

 

Eiropas rallijkrosa čempionāts (Supercar)

16.05. Spā Spā BEL 1. ERX Supercar (Pārcelts uz 04.10.)
13.06. Hella Hella NOR 2. ERX Supercar
04.07. Hēljesa Hēljesa SWE 3. ERX Supercar
05.09. Loiēka Loiēka FRA 4. ERX Supercar
14.09. Rīga BKSB LAT 5. ERX Supercar

 

Eiropas rallijkrosa čempionāts (Super 1600)

18.04. Barselona Kataluņja SPA 1. ERX S1600 (ATLIKTS)
02.05. Montalegre Montalegre POR 2. ERX S1600 (ATLIKTS)
04.07. Hēljesa Hēljesa SWE 3. ERX S1600
18.07. Sanktpēterburga Sanktpēterburga RUS 4. ERX S1600 (ATCELTS)
01.08. Nirburgringa Nirburgringa GER 4. ERX S1600
05.09. Loiēka Loiēka FRA 5. ERX S1600
19.09. Rīga BKSB LAT 6. ERX S1600

 

Projekt E

16.05. Spā Spā BEL 1. PrE Elektro (Pārcelts uz 04.10.)
13.06. Hella Hella NOR 2. PrE Elektro
18.07. Sanktpēterburga Sanktpēterburga RUS 3. PrE Elektro (tiks pārcelts)
01.08. Nirburgringa Nirburgringa GER 4. PrE Elektro
19.09. Rīga BKSB LAT 5. PrE Elektro

 

RX2

18.04. Barselona Kataluņja SPA 1. RX2 RX2 (ATLIKTS)
02.05. Montalegre Montalegre POR 2. RX2 RX2 (ATLIKTS)
13.06. Hella Hella NOR 3. RX2 RX2
04.07. Hēljesa Hēljesa SWE 4. RX2 RX2
01.08. Nirburgringa Nirburgringa GER 5. RX2 RX2
05.09. Loiēka Loiēka FRA 6. RX2 RX2
14.11. Kilarnija Kilarnija RSA 7. RX2 RX2

 

Eiropas autokrosa čempionāts

17.05. Zēlova Zēlova GER 1. EAC SB,B1600,JB ATCELTS!
07.06. Bauska Mūsa LAT 2. EAC SB,B1600,JB
14.06. Vilkiči Vilkiči LIT 3. EAC SB,B1600,JB
28.06. Mačenberga Mačenberga GER 4. EAC SB,B1600,JB
05.07. Novapaka Novapaka CZE 5. EAC SB,B1600,JB
19.07. Senžorža Senžorža FRA 6. EAC SB,B1600,JB
23.08. Pržerova Pržerova CZE 7. EAC SB,B1600,JB
13.09. Sentiņī de Vēra Sentiņī de Vēra FRA 8. EAC SB,B1600,JB
20.09. Madžora Madžora ITA 9. EAC SB,B1600,JB

Eiropas autokrosa kauss (Touring AX)

17.05. Zēlova Zēlova GER 1. EAK TAX ATCELTS!
07.06. Bauska Mūsa LAT 2. EAK TAX
14.06. Vilkiči Vilkiči LIT 3. EAK TAX
05.07. Novapaka Novapaka CZE 4. EAK TAX
20.09. Madžora Madžora ITA 5. EAK TAX

Eiropas autokrosa kauss (Kartcross)

28.06. Mačenberga Mačenberga GER 4. EAK KC
19.07. Senžorža Senžorža FRA 6. EAK KC
23.08. Pržerova Pržerova CZE 7. EAK KC
13.09. Sentiņī de Vēra Sentiņī de Vēra FRA 8. EAK KC
20.09. Madžora Madžora ITA 5. EAK KC

Lietuvas autokrosa čempionāts

23.-24.05. Ukmerģe Ukmerģe LIT 1. LTAX LIT AX
27.-28.06. Taurage Taurage LIT 2. LTAX LIT AX
11.07. Pluņģe Pluņģe LIT 3. LTAX LIT AX
08.-09.08. Marijampole Marijampole LIT 4. LTAX LIT AX
29.-30.08. Kupišķi Kupišķi LIT 5. LTAX LIT AX

Igaunijas rallijkrosa čempionāts

09.05. Tartu Kulbilohu EST 1. EERX EST RX
06.06. Pērnava Audru EST 2. EERX EST RX
20.06. Viru Misso EST 3. EERX EST RX
11.07. Harjumā Vasalemma EST 4. EERX EST RX
22.08. Kehala Kehala EST 5. EERX EST RX
12.09. Tartu Kulbilohu EST 6. EERX EST RX