Autokross: (18:05): Online B6000: Ramanis pirmajā posmā ceturtais

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.05.2012
09:50

Baltijas B6000 kausa izcīņas pirmais posms Igaunijā, Tāmsalu sācies ar patīkamu pārsteigumu – latviešiem ierodoties dalībnieku parkā atklājies, ka igauņu sportisti uzbūvējuši vairākus jaunus bagijus. Pašlaik vēl tiek noskaidrots precīzs bagiju klases dalībnieku skaits, taču ir skaidrs, ka mašīnu ir desmit, lai arī bija plānots, ka uz sacīksti ieradīsies seši, varbūt septiņi sportisti. Mūsējos cīņā pārstāvēs Andris Ramanis.

18:05: Andris Ramanis A finālā guva ceturto vietu. Baušķenieks finālā no starta izrāvās vadībā, tomēr šoreiz tehnika neizturēja igauņiem tradicionāli garo braucienu – desmit apļus pa pamatīgi izdangātu trasi. Brauciena laikā lūza amortizators, kā dēļ līdz finišam tikt izdevās ceturtajam. Tomēr jāņem vērā, ka sacīkstē ar desmit dalībniekiem šis ir lielisks rezultāts, jo Andrim šī bija tikai otrā sacīkste ar bagiju (pirmā bija pērn rudenī Smiltenē). Ļoti labs un cienījams rezultāts!

16:35: Otrajā kvalifikācijas braucienā Andris Ramanis guvis otro vietu. Pēc starta vienīgais latvietis izvirzījās vadībā, taču galvenais konkurents Vainumetss viņu brauciena gaitā apdzina. Attiecīgi, otrā starta vieta A finālā. Pēc fināliem būs zināmas arī Bruno Leimaņa sekmes D12 Igaunijas čempionāta ieskaitē.

15:05: Andris Ramanis sacīksti sācis lieliski. Laika kontrolē uzrādījis trešo rezultātu, Ramanis pirmajā kvalifikācijā no starta izrāvās līderpozīcijā. Lai gan igauņu konkurenti visu brauciena laiku meklēja ceļu garām latvietim, Andris noturēja līderpozīciju līdz finišam. Sacīkstes formāts – divas kvalifikācijas sacīkstes un A fināls. Tātad Ramanim vēl viena kvalifikācija un izšķirošais finālbrauciens.

10:50.: Igaunijā šogad no divām vēsturiskajām bagiju grupām izveidota viena – Veobagi Super, kurā apvienotas VI (Gaz 51/52) un VII (GAZ 53) grupa. Šī rīta novērojumi liecina, ka vairākas mašīnas ir uzbūvētas pilnībā no jauna.

Tas sola lielisku pirmo posmu, kurā Ramanim būs ļoti sarežģīts uzdevums – pārstāvēt Latviju milzīgā konkurencē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv