Autokross: (18:05): Online B6000: Ramanis pirmajā posmā ceturtais

Viesturs Saukāns  12.05.2012 09:50 4

Baltijas B6000 kausa izcīņas pirmais posms Igaunijā, Tāmsalu sācies ar patīkamu pārsteigumu – latviešiem ierodoties dalībnieku parkā atklājies, ka igauņu sportisti uzbūvējuši vairākus jaunus bagijus. Pašlaik vēl tiek noskaidrots precīzs bagiju klases dalībnieku skaits, taču ir skaidrs, ka mašīnu ir desmit, lai arī bija plānots, ka uz sacīksti ieradīsies seši, varbūt septiņi sportisti. Mūsējos cīņā pārstāvēs Andris Ramanis.

18:05: Andris Ramanis A finālā guva ceturto vietu. Baušķenieks finālā no starta izrāvās vadībā, tomēr šoreiz tehnika neizturēja igauņiem tradicionāli garo braucienu – desmit apļus pa pamatīgi izdangātu trasi. Brauciena laikā lūza amortizators, kā dēļ līdz finišam tikt izdevās ceturtajam. Tomēr jāņem vērā, ka sacīkstē ar desmit dalībniekiem šis ir lielisks rezultāts, jo Andrim šī bija tikai otrā sacīkste ar bagiju (pirmā bija pērn rudenī Smiltenē). Ļoti labs un cienījams rezultāts!

16:35: Otrajā kvalifikācijas braucienā Andris Ramanis guvis otro vietu. Pēc starta vienīgais latvietis izvirzījās vadībā, taču galvenais konkurents Vainumetss viņu brauciena gaitā apdzina. Attiecīgi, otrā starta vieta A finālā. Pēc fināliem būs zināmas arī Bruno Leimaņa sekmes D12 Igaunijas čempionāta ieskaitē.

15:05: Andris Ramanis sacīksti sācis lieliski. Laika kontrolē uzrādījis trešo rezultātu, Ramanis pirmajā kvalifikācijā no starta izrāvās līderpozīcijā. Lai gan igauņu konkurenti visu brauciena laiku meklēja ceļu garām latvietim, Andris noturēja līderpozīciju līdz finišam. Sacīkstes formāts – divas kvalifikācijas sacīkstes un A fināls. Tātad Ramanim vēl viena kvalifikācija un izšķirošais finālbrauciens.

10:50.: Igaunijā šogad no divām vēsturiskajām bagiju grupām izveidota viena – Veobagi Super, kurā apvienotas VI (Gaz 51/52) un VII (GAZ 53) grupa. Šī rīta novērojumi liecina, ka vairākas mašīnas ir uzbūvētas pilnībā no jauna.

Tas sola lielisku pirmo posmu, kurā Ramanim būs ļoti sarežģīts uzdevums – pārstāvēt Latviju milzīgā konkurencē.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (32)

Dalībnieki KKK (11+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA