Autokross: 2000 Super papildinās ar diviem čempioniem!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.04.2017
09:58

Pēdējās dienās pirms Latvijas autokrosa čempionāta starta pārsteigumi nebeidz rimties – 2000 Super klasē dalībnieku sastāvs papildināsies ar diviem Latvijas čempioniem!

Trešdien saņemts pieteikums no 2014. gada 2000 Super klases čempiona Mārtiņa Starka. Mārtiņš pieteicies ar Ford Puma, taču ne savu – viņš atsaucies uz brāļu Spīķu ziņojumu, un ir gatavs sēsties Jura Spīķa čempionauto!

Otrs pēdējā brīdī pieteiktais (pieteikums būs šo pēcpusdien) būs 2011. gada 2000 Super klases čempions Intars Spīķis, kurš, šķiet, dosies cīņā ar otru garāžā stāvošo auto Peugeot 206. Lai arī Intars čempionātā nav startējis kopš tā paša 2011. gada, sacensību režīms viņam nav svešs, jo pēdējās sezonās viņš aizvada cīņas folkreisā. Pērn LAF Folkreisa Vasaras kausa kopvērtējumā Spīķis guva septīto vietu kopvērtējumā, kas gandrīz 90 dalībnieku konkurencē ir atzīstams sniegums.

Ja Intars tiešām pieteiksies un startēs, viņš atcels Autocross.lv 9. aprīļa ziņu, ka šī varētu būt pirmā sezona kopš 2004. gada, kad uz starta nestājas neviens no brāļiem Spīķiem. Tradīcijas tomēr plānots turpināt.

Šodien izšķirsies, vai 2000 Super klasē pieteiksies arī Māris Lapšāns. Drīzumā tiks darbināts sporta auto, lai konstatētu, vai jaunais motors darbojas un, ja pēc regulēšanas viss kārtībā, tad tiks sūtīts pieteikums.

Jāpiebilst, ka Autocross.lv lasītāji pamanījuši Aināra Kenigsberga rezervāciju dalībnieku parkā. Tomēr pašlaik nav nevienas ziņas, kas apstiprinātu divkārtējā čempiona gatavošanos Smiltenes cīņai.

Starka, Spīķa un Lapšāna pieteikumi paceltu dalībnieku skaitu 2000 Super klasē līdz 17.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv