Autokross: Andis Kļava uz starta ar rokas traumu

Viesturs Saukāns  04.05.2017 19:50 1

Viens no pēdējiem braucējiem, kurš pieteicās svētdienas Latvijas čempionāta posmam, bija 1600 klases braucējs Andis Kļava. Viņš Smiltenē stājās uz starta ar traumētu labo roku. Gan braucējs, gan roka cīņu izturēja – Andis finālā aizvadīja sīvu cīņu par pjedestālu ar Andi Skolmeistaru, līdz abi izstājās priekšpēdējā aplī.

Kļava pirms sacīkstes starta pie sevis nosmīnēja par savu vēlo pieteikšanos, taču atklāja, uz starta stāsies, nesadziedējis roku pēc operācijas: “Vēl pavisam nesen labā roka karājās saitē. Bija jāveic operācija, kas prasīja ārstēšanos. Vēl nezinu, cik labi roka klausīs, taču… tad jau redzēsim!”

Sacīkstē Andis veica visus braucienus, kvalifikācijā gūstot piekto un divas trešās vietas, bet finālā cīnījās par pjedestālu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)