Autokross: Ārzemnieki gatavojas Smiltenes cīņām

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
18.04.2017
18:18

Lai gan 30. aprīļa Smiltenes sacīkste vairs nebūs Baltijas čempionāta ieskaites posms (ja neskaita B1600), kā tas bija iepriekšējos gados, kaimiņvalstu sportisti gatavojas Latvijas čempionāta pirmajai cīņai. Trīs dienas pirms pieteikumu termiņa beigām sarakstos jau astoņi ārvalstu sportisti.

Interesanti, ka pašlaik ne lietuviešu, ne igauņu nav vienīgajā Baltijas kausa klasē – Buggy 1600. Taču nojaušams, ka drīzumā arī šajā sarakstā kaimiņu uzvārdi parādīsies.

Klasiski, ka Igaunijas sportisti pulcējas uz cīņām VAZ Klasika ieskaitē – iepriekš startējušajiem Heinaram Lehtsāram un Hannesam Tisleram pievienosies Latvijas čempionāta debitants Heinari Reinbahs. Tikpat tradicionāla ir lietuviešu jauno talantu pulcēšanās Mini bagiju klasē – cīņas aizvadījušajai Skaistei Prašukaitei pievienosies LČ debitanti Lēja Vareikaite un Daugirds Dungreckis.

Kaimiņu plānoto viesošanos vēl patīkamāku padara fakts, ka 1600 klases cīņās gatavojas iesaistīties Laurins Petraška, kurš savās mājās pēdējos gados pratis cīnīties par 1600 klases Lietuvas čempionāta medaļām. Jebkurā gadījumā neērts pretinieks jebkuram, kurš stājas ceļā. Savukārt 2000 Super klasē startam gatavojas atraktīvais igaunis Tomass Soe, kurš pēdējos gados ir biežs viesis Latvijā, gan autokrosā ar VW Golf II, gan rallijkrosā ar VAZ.

Ārzemnieki būs vēl!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv