Autokross: Baudāms dalībnieku sastāvs Priekulē

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.06.2011
17:28

Latvijas autokrosa čempionāta kārtējais posms šo sestdien norisināsies Priekulē. Sacīkstei pieteicies šiem laikiem lielisks sastāvs – pa desmit dalībniekiem 1600 un D12 klasē, astoņi sportisti B600 cīņās, bet ieskaites punktus, šķiet, būs sarūpējuši arī 2000 Super braucēji, kuri pieteikušies seši, kā arī Baltijas D-3A klase. Arī Open pašlaik izdodas nosargāt punktus dodošu dalībnieku skaitu.

1600 klasē uz startu pieteikušies desmit braucēji. Pirmie divi posmi parāda, ka favorītu atklāt grūti, lai gan ātrajā trasē uz uzvaru takas varētu atgriezties Andris Priedītis.

2000 Super klasē startam gatavi līdz šim jau startējušie sportisti, bet čempionātā pēc pārtraukuma atgriezīsies arī saldenieks Uldis Andersons. Šī būs pirmā reize šogad, kad startam gatavi vairāk nekā pieci sportisti.

Open klasei pēc lieliska sākuma iestājusies radošā krīze, jo pēdējos posmos no starta atteikušies spēcīgie Jānis Vanags un Normunds Skribis. Toties atkal gatavs cīņām būs Brenguļos „gandrīz debitējušais” Jānis Sproģis (izstājās laika kontrolē ar ātrumkārbas defektu). Savukārt galvenā intriga – Priekule ir ātra un laba trase, kas varētu būt izdevīgi pilnpiedziņas braucējam Intam Jeršovam.

B600 klase sapulcējusi lielisku dalībnieku sastāvu – astoņus sportistus. No līdz šim startējušajiem šoreiz nebūs igaunis Keivo Koivs, savukārt pievienojies bijušais Latvijas un Baltijas D-3A braucējs Viktors Demetjevs.

Īpaši pārsteidz D12 klase – dalībnieku skaits sasniedzis desmit, kas vidzemniekiem tālajā Priekules trasē ir sen neredzēts rādītājs. Lai gan Kristera Vīksnes un Andra Jurciņa starts vēl trešdien bija zem jautājuma zīmes, ir aizdomas, ka abi būs uz starta, turklāt iespējami arī citi papildinājumi.

Arī D-3A klase pirmo reizi savākusi kvorumu, turklāt, kas interesanti, bez pirmajā posmā startējušiem pāris igauņiem – no šī pulciņa gatavojas startam tikai Remē Rāmets. Savās mājās iespēju startēt izmanto Eiropas čempionāta dalībnieks Māris Līcis, startam pieteicies arī Lietuvas braucējs Vitauts Kurs. Vēl divi mūsējie – Oskars Eglītis un Jānis Ščerbickis.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv