Autokross: Brāļiem Kuļikovskiem pārejas sezona

Viesturs Saukāns  19.04.2017 10:47 0

  Autokross, Ziņas

Brāļi Andris un Juris Kuļikovski neizslēdz iespēju šogad startēt atsevišķos Eiropas autokrosa čempionāta posmos, taču pilna sezona noteikti netiks aizvadīta, jo komandai ir tehnikas gatavošanas pārejas sezona.

Iepriekšējās sezonās Andris Kuļikovskis startēja Buggy 1600 klasē, bet vecākais brālis Juris cīnījās SuperBuggy ieskaitē, turklāt ar zināmu progresu katrā nākamajā sezonā. Šogad plāns veikt tehnikas uzlabojumus un pat maiņu.

Andris skaidro: “Precīzu plānu šobrīd ir grūti pateikt. Darba daudz, laika maz! Pagājušā gada izskaņā dēls piedzima, tas arī paņem savu daļu laika. Par sportu runājot, ir plāns šogad pabeigt jauno bagiju. Cik ātri tas izdosies, nezinu… Ja turpināšu braukt ar veco, jauno nekad nepabeigšu! Līdzšinējais bagijs stāv gatavībā, ja nu kādam ir interese, var tikt pie labas tehnikas! Šogad vispār, lai brauktu Eiropā, vecās mašīnas nedaudz jāpārtaisa, ko paredz izmaiņas tehniskajos noteikumos. Tāpēc arī Jurim nav konkrētu plānu, jo ir jāstrādā. Ja sanāks laiks un iespējas, tad kādā no sacensībām startēs. Mums šis tāds pārmaiņu gads!”

Dalies ar šo ziņu