Autokross: Gaidāms 13. pieteikums Mini klasē!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
28.04.2017
11:25

Šodien gaidāms, ka Mini bagiju klasē tiks saņemts 13. pieteikums – debijai Latvijas Bērnu čempionātā gatavojas Emīls Sloka. Četrus gadus vecais juniors ir 2000 Super klases braucēja Rūdolfa Bogena māsas dēls.

Cēsu puses ģimenei Mini bagijs ir pēdējā brīža ideja – pēdējās dienās pirms sacīkstes iegādāts viens no Markusa Ūtēna komandas krājumos bijušajiem bagijiem.

Emīls būs viens no visu laiku jaunākajiem Mini bagiju klases braucējiem. Taču četrus gadus veci braucēji sacīkstēs jau ir startējuši, turklāt autokrosa debitantam ir zināma pieredze ar kvadriciklu.

Šis dalībnieks nozīmē, ka, ja visi pieteiktie ierodas, Mini bagiju klase būs jādala divās kvalifikācijas grupās. Tas nebūtu nekas nebijis, taču jebkurā gadījumā ļoti laba ziņa klases attīstībai un bērnu krosam kopumā.

Joprojām gaidāms papildinājums arī 2000 Super klasē – Māra Lapšāna komanda joprojām gatavojas, ziņas liecina, ka situācija ir pietiekami cerīga. Ar Lapšāna pieteikumu klasē būtu 17 dalībnieku. 2000 Super un Mini ir Smiltenes posma vadošās kategorijas dalībnieku skaita ziņā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv