Autokross: Jaunākais joks – Brenguļos bez laika kontroles

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.05.2012
20:55

Autokrosa līdzjutēju vidū izskanējis joks – tā kā pāris dienu pirms pieteikumu termiņa beigām Latvijas autokrosa čempionāta otrajam posmam Brenguļos ir tikai četri pieteikumi, Valmierā 3. jūnijā iztiksim bez laika kontroles. Ja nopietni, pieteikumu situācija ir katastrofāla, jo trešdien noslēdzas pieteikšanās termiņš, bet 3. jūnija sacīkstei pieteikušies ir tikai Reinis Lilienšteins, Raimonds Jerāns, Mareks Dainis un Gints Astrauskis.

Iespējams, autokrosa kolektīva prātus jauc šīs nedēļas sacīkste Mūsas trasē, kas lielā mērā attiecas arī uz Brenguļiem svarīgajām salonautomašīnu klasēm 1600 un 2000 Super. Tomēr, lai nenotiktu masveida neiekļaušanās nolikuma prasībās, aicinājums steigties ar pieteikšanos Valmieras sacīkstei.

Brenguļos uz starta paredzēts iziet piecām klasēm – 1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika un Beta bagijiem. Pirmajām trim – Latvijas čempionāta otrais posms, VAZ klasei – kausa izcīņas otrais posms, bet Beta bagijiem – Latvijas čempionāta trešais posms, nedēļu pēc otrā posma sacīkstes Mūsā.

Brenguļu autotrases saimniece Eva Prūse ziņo, ka ir patīkami pārsteigta par trases dabīgo konservēšanos šajā pavasarī: „Zinot, cik lielas mokas ar trasi mums bijušas iepriekšējos gados, šogad esmu ļoti optimistiska situāciju, jo ziema un pavasaris noblietējuši trasi līdz ideālam stāvoklim. Ceturtdien trase tiks pārbaudīta sporta režīmā, kas uzrādīs, iespējams, vēl novēršamos darbus,” saka Eva.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv