Autokross: Licencēšanās termiņš noslēdzies

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.03.2011
15:02
FOTO: Autocross.lv

Tā kā LAF Krosa komisijas licencēšanās kārtība nosaka, ka sportistu licencēm jābūt izņemtām mēnesi pirms pirmās sacīkstes, varam uzskatīt, ka līdz ar ceturtdienu autokrosa licenču izsniegšanas termiņš ir noslēdzies. 24. aprīlī paredzētajai sacīkstei Smiltenē licences saņēmuši pavisam nedaudzi. Kopumā LAF Krosa komisijā, ja neskaita folkreisa braucējus un starptautisku licenču pasūtītājus, licences pasūtījuši 14 dalībnieki (visās klasēs kopumā). Jocīgi!

Pašlaik no prognozētajiem vieglo automašīnu krosa braucējiem licencējušies deviņi. Nav pārliecības, ka visi plāno startēt tieši Smiltenē. Piemēram, Jānis Berķis šogad, vēl bez rallija aktivitātēm, plāno startēt vienīgi NEZ rallijkrosa čempionātā. Savukārt Reinis Nitišs lielākoties gatavojas Latvijas rallijkrosa kausam, bet, iespējams, būs uz starta Smiltenē pārbaudes nolūkos.

Licences sakārtojuši arī Uģis Kaimiņš, kurš plāno debitēt Latvijas čempionāta 2000 Super klasē. Licencēti ir arī saldenieki Ainārs Kenigsbergs un Uldis Andersons, kā arī Open klases braucēji Jānis Kozlovskis, Normunds Skribis, Raimonds Jerāns un Jānis Vanags. Tas, savukārt, nozīmē, ka uz starta plāno iziet viss Open kodols, vienīgi jācer, ka viņiem pievienosies arī citi braucēji, tajā skaitā pilnpiedziņas pārstāvji.

Licences sakārtojuši arī smago divīziju pārstāvji. D12 klases braucēji Andris Jurciņš, Jānis Polis un Aldis Grantiņš varētu būt uz starta Smiltenē, jo šai klasei arī startē Latvijas čempionāts. D7 Baltijas kausa cīņām licences vēl bez Jāņa Kozlovska sakārtojuši arī Māris Kozlovskis un debitants Intars Bališevs.

Interesanti, ka pašlaik nevienu licenci nav sakārtojuši 1600 klases braucēji – iespējams, aizraujošākās kategorijas pārstāvji. Tāpat bez licencēm šobrīd arī viss B600 klases sastāvs.

Protams, Krosa komisijas vadītāja Inta Ulme gaidīs arī turpmākos licenču pieteikumus. Taču teorētiski, ja būtu vēlēšanās kādam nodarīt ļaunu, šis būtu labs iemesls.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv