Autokross: Open līderim Borševskim cīņa ar laiku

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.06.2015
23:11

Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta līderim Jānim Borševskim radušies zināmi sarežģījumi pirms svētdien gaidāmās abu seriālu trešās cīņas – treniņu Vecpilī beigušies ar diviem kūleņiem kreisajā pagriezienā aiz tramplīna (gan treniņš aizvadīts, gan sacīkste notiks trases ierastākajā versijā).

Borševskis, kurš šogad debitēja krosā, pirmajos posmos gūstot veiksmīgu uzvaru un lielisku otro vietu, kļuvis par Latvijas un Baltijas čempionāta līderi. Taču Vecpils posms sagādājis sarežģījumus vēl nesākoties – šobrīd komandai jāpaspēj atjaunot mašīnu līdz sacensību dienai. Jāpiebilst, ka pirms dažām dienām Borševskis pievienojies rallista Jāņa Vorobjova Vorobjovs Racing vienībai.

Vecpilī Open klase ir ļoti neprognozējama. Borševskis ir ātrs, tomēr Vilkiču posms parādīja, ka ne neuzvarams. Līdzšinējais čempions Agris Brediks šogad šķiet sapinies sīkās neveiksmēs, taču diez vai jau jūtas nolicis čempiona laurus. Ints Jeršovs Lietuvā uzvarēja, taču neradās sajūta, ka kopš šī brīža viņš ir neuzveicams. Turklāt Vecpilī, tā kā ir arī Baltijas ieskaite, startēs arī spēcīgie lietuvieši Daļjus Valjuks un Dovids Vaitkevičs ar pilnpiedziņas VW Golf automašīnām – līkumotā un ātrā trase var izrādīties mazajiem auto ļoti atbilstoša. Neprognozējami!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv