Autokross: Open līderim Borševskim cīņa ar laiku

Viesturs Saukāns  25.06.2015 23:11 4

Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta līderim Jānim Borševskim radušies zināmi sarežģījumi pirms svētdien gaidāmās abu seriālu trešās cīņas – treniņu Vecpilī beigušies ar diviem kūleņiem kreisajā pagriezienā aiz tramplīna (gan treniņš aizvadīts, gan sacīkste notiks trases ierastākajā versijā).

Borševskis, kurš šogad debitēja krosā, pirmajos posmos gūstot veiksmīgu uzvaru un lielisku otro vietu, kļuvis par Latvijas un Baltijas čempionāta līderi. Taču Vecpils posms sagādājis sarežģījumus vēl nesākoties – šobrīd komandai jāpaspēj atjaunot mašīnu līdz sacensību dienai. Jāpiebilst, ka pirms dažām dienām Borševskis pievienojies rallista Jāņa Vorobjova Vorobjovs Racing vienībai.

Vecpilī Open klase ir ļoti neprognozējama. Borševskis ir ātrs, tomēr Vilkiču posms parādīja, ka ne neuzvarams. Līdzšinējais čempions Agris Brediks šogad šķiet sapinies sīkās neveiksmēs, taču diez vai jau jūtas nolicis čempiona laurus. Ints Jeršovs Lietuvā uzvarēja, taču neradās sajūta, ka kopš šī brīža viņš ir neuzveicams. Turklāt Vecpilī, tā kā ir arī Baltijas ieskaite, startēs arī spēcīgie lietuvieši Daļjus Valjuks un Dovids Vaitkevičs ar pilnpiedziņas VW Golf automašīnām – līkumotā un ātrā trase var izrādīties mazajiem auto ļoti atbilstoša. Neprognozējami!

  • Trakums… Janka – turies!

  • 26

    Jā,no malas diezgan iespaidīgs kūlenīts bija un autiņš,motora daļā cieta diezgan.

  • nu jācer, ka izdosies saglābt autiņu

  • M.P14

    Nav kāds video no tā kūleņa?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 16.12.2017. LAF Folkreisa Ziemas kausa 1. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 1. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (-) Dalībnieki KKK (-)