Autokross: Pēdējā pieteikumu diena LČ pirmajam posmam!

Viesturs Saukāns  20.04.2017 10:56 7

Ceturtdiena ir pēdējā diena, kad bez sportiskajām sankcijām dalībnieki var pieteikties nākamās nedēļas Latvijas autokrosa čempionāta pirmajam posmam. Lai gan klasēs pieteikumu skaits ir cienījams, šodienai vajadzētu nest papildinājumus.

Pašlaik līderpozīcijās nonākušas Mini bagiju un 2000 Super klases, kurām izdevies apsteigt ilgstošo līderi VAZ Klasika – attiecīgi, pa 12 pieteikumiem, bet VAZ klasē saglabājas 11 pieteikumu. Šīs kategorijas šobrīd arī nostājušās uz kvalifikācijas grupu dalīšanas/nedalīšanas robežas. Kā zināms, ja klasē sportistu skaits pārsniedz 12, sacensību dienā tās startē divās kvalifikācijas grupās, kopā tiekoties vienīgi finālā. Līdzjutējiem šī ir pretrunīga sajūta: no vienas puses, jo vairāk dalībnieku, jo labāk. No otras, labāk 12 nekā 13, jo tad visu dienu klase brauc ar pilnu starta laukumu. Vislabākais scenārijs – ja pāri 12, tad 24!

Ja nopietni, 2000 Super vēl noteikti būs papildinājumi, nav sarakstos, bet gatavojas, piemēram, 2000 Super viens no galvenajiem favorītiem Rūdolfs Bogens. Vai gaidāmi papildinājumi Mini un VAZ – gaidām.

Procentuāli lielāko pievedumu gaida Open 2500 klase – kopējam dalībnieku skaitam būtu jāpalielinās no tagadējiem septiņiem līdz pat desmit pieteikumiem. Tiesa, trīs gaidāmi braucēji – Eduards Iesalnieks, Armands Pārupe un Māris Rusmanis, šķiet, visai dziļi norakušies garāžās. Jānovēl izdošanās.

 • Fanuks

  Kas ar open 4500-un b600?
  2000super Varnas,Starks,Kenigsbergs,Roberts?

 • Horvāts

  Bogens?!

 • garais

  viestur a Starks braugs vai nebraugs????

 • Autokross un folkreis rulle

  B600 kļava būs?

 • Vairis

  Aicinājums Sportistiem! Tie sportisti, kuri ir iesūtījuši pieteikumus, bet nav aizņēmuši vietas dalībnieku parkā: Lūdzu rezervējiet sev vietu dalībnieku parkā: http://www.teperis.lv/lv/park

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***