Autokross: Pēdējā pieteikumu diena, šokē Lietuva

Viesturs Saukāns  19.06.2015 10:19 7

Piektdiena ir pēdējā pieteikumu 28. jūnija Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta posmam Vecpilī – kopš rītdienas pieteiktie sportisti nesaņems ieskaiti laika kontroles braucienos. Šajā sakarā pārsteidz allaž kuplā Lietuvas autokrosa braucēju brigāde – piektdienas rītā vēl neviena pieteikuma!

Latvijas puse kolēģus dienvidos par šo tēmu jau uzrunājusi, turklāt informācija par Vecpils posmu publicēta arī autokrosas.lt mājas lapā, tātad sportistiem zināma. Taču dalībnieku nav – padošanās bez cīņas?

Klasēs pieteikumu saraksti piektdienas rītā atbilstoši līdzšinējām tendencēm. Atkal jāuzslavē VAZ klase, kura pēc neliela dalībnieku skaita fiasko Lietuvā ļoti sparīgi metas pierādīt savu dzīvīgumu – šobrīd kuplākā klase.

Pieteikumu termiņš noslēdzas pusnaktī.

 • Māris

  Šķiet ka Lietuvā autokross piedzīvo ne tos labākos laikus, uz LT posmu ned nogalē arī tikai 20 pašmājas braucēju…

 • māris

  Viestur! Info?

  • Tas, ko ir atnesusi pusnakts, bišķi pārsteidz, lai neteiktu vairāk. Leišu nepieteikšanos var skaidrot ar to, ka šamiem sestdien ir Ukmerģe, tāpēc vienkārši ir palaistas garām arī Vecpils aktivitātes, un pirmdien visi “vajadzīgie” pēkšņi uzradīsies. Taču mani vairāk pārsteidz dažu mūsējo nepieteikšanās, sevišķi B600 klases kopvērtējuma līderis Kaspars M., daudzsološie bračkas Geisteri, viens no favorītiem Keivo. Bet vispār es ir apjucis. Ja uz Smilteni leiši bija gatavi doties tik kuplā skaitā, Vecpilij vajadzēja apgāzt dalībnieku rekordus klasēs, kaut ģeogrāfijas dēļ. Es prognozēju papildinājumus tuvākajās dienās.

   • Fans Visiem

    Izrāvi no Mutes vārdus par ģeogrāfisko stāvokli

   • Ok, ar latviešiem bišķi nesakomunicējām ar Intu – Geisteri un Miščenko sarakstos laicīgi.

 • igaunija

  Keivo has ended his b600 season and will not start in vecpils.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms, Abū Dabī, AAE

Yas Marina trase, 05.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis
-Reinis Nitišs

AUTOCROSS.LV ATBALSTA