Autokross: Pērnās komandas gaida konkurentus!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
16.04.2013
07:45

Arī šogad Latvijas autokrosa čempionātā notiks komandu kausa cīņa, jo gatavojas spēkoties pērnā gada trīs komandas – uzvarētāja SK Salaca un tās konkurentes Autocross.lv Autokrosa komanda un SK Ogre. Tomēr trijotne labprāt uzņemtu arī citas draudzīgi karojošās brigādes.

Pērnās komandas daļēji mainījušas sastāvus. SK Salaca rindās nestartēs pērnie čempioni Reinis Lilienšteins un Raimonds Jerāns, tāpēc sastāvā palikušo Tomu Ziedānu papildinās Open klases braucējs Jānis Dreimanis un VAZ Klasika favorīts Imants Kolomenskis.

Tā kā Autocross.lv Autokrosa komandas pērnais čempions Jānis Baumanis vairāk koncentrēsies rallijkrosam, viņš nav pārliecināts, ka izdosies veikt visus Latvijas autokrosa čempionāta posmus. Līdz ar to pamatsastāvā saglabājas pērn komandu pārstāvējušie Andis Kļava, Gints Astrauskis un Ints Jeršovs.

SK Ogre vēl plāno savu sastāvu. Nav šaubu, ka viens no tās braucējiem būs Jānis Kozlovskis, taču pārējie sportisti vēl nav zināmi.

Komandu ieskaitē var tikt pieteikti trīs braucēji, vērtē divu labāko braucēju rezultātus, katrs no savas klases. Tiesa, šogad čempionāta ieskaitē ir piecas klases – pievienojusies arī VAZ Klasika. Ja komandu skaits nepalielināsies, minēto vienību iekšienē ir draudzīga vienošanās neizmantot nevienu B600 bagiju braucēju, jo klasei ir par vienu posmu vairāk nekā pārējām vienībām, bet nolikums neierobežo visu posmu izmantošanu komandu vērtējumā. Taču jebkura komanda var pievienot sastāvam arī B600 klases sportistus.

Komandas sastāvā jābūt ne vairāk par trim braucējiem, vērtē divu labāko braucēju rezultātus, katru no savas klases, bet sezonas laikā vienu braucēju vienu reizi iespējams nomainīt.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv