Autokross: Pirmais pieteikumu birums, VAZ jau ieskaite, pirmais ārzemnieks!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.04.2013
15:56

Nedēļas nogale un pirmdiena sarūpējusi pirmo pieteikumu birumu Latvijas čempionāta, Baltijas un NEZ kausa pirmā posma sacīkstei Smiltenē, kas notiks 28. aprīlī. Joprojām lielisku aktivitāti izrāda VAZ Klasika klase, kura jau sasniegusi dalībnieku skaita kvorumu. Pieteicies arī pirmais ārzemnieks – lietuvietis Doms Verčinsks.

VAZ Klasika klasē, kurai šogad pirmo gadu būs Latvijas čempionāta statuss, jau pieteikušies pirmie seši dalībnieki, ar favorītu Imantu Kolomenski priekšgalā. Vēl bez ogrēnieša un iepriekšējo gadu līdera startam gatavojas Arnis Odiņš, Kristaps Maševskis, Andris Ozoliņš, Andris Krieviņš un Edijs Zimza.

Arī vairākās pārējās klasēs pa kādam pieteikumam. Ritvars Zobens ar pieteikumu apstiprinājis dalību 2000 Super klasē, kas šobrīd uzskatāms par lielāko pārsteigumu. Cīņai divu litru klasē jau pieteikušies čempionāta debitanti Normunds Krūze un Ilmārs Jurāns.

1600 klasē pieteicies pirmais ārvalstu sportists – Lietuvas braucējs Doms Verčinsks. Viņa uzdevums, visticamāk, ir starts Baltijas kausa ieskaitē, taču atgādinām, ka visi ārvalstnieki, kas startē Baltijas kausā Latvijas čempionāta posmos, tiek vērtēti arī Latvijas čempionāta ieskaitē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv