Autokross: Pirmie pārsteigumi Smiltenes finālam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
14.08.2017
13:43

Tuvojas Latvijas autokrosa čempionāta pēdējais posms Smiltenē, Tepera trasē, kurā jānoskaidro Latvijas čempioni, kā arī smago automašīnu Baltijas kausa posma rezultāti. Pirmie pieteikumi nes pārsteigumus!

B600 klasē debijai gatavojas pēdējo gadu Latvijas autokrosa čempions un Eiropas rallijkrosa čempionāta dalībnieks Arnis Odiņš. Viņš startēs ar Monta Beierbahas līdz šim izmantoto tehniku. “Ceru, ka tikšu šajā mašīnā tā pilnvērtīgi iekšā,” joko Arnis. “Apzinos, ka vidējais braucēju svars šajā klasē ir mazāks nekā manējais, tāpēc uz izcilu rezultātu neceru. Vairāk startēšu, jo gribas braukt, gribas emocijas un gribas izbaudīt pasākumu!”

Vēl viens pārsteigums ir Mareka Daiņa atgriešanās čempionātā, debitējot 2000 Super klasē. Līdz 1600 klasē cīņas aizvadījušais Mareks startēs ar pērn brāļa Riharda izmantoto VW Golf II automašīnu. Pēc folkreisa gadiem Dainis debitēja Latvijas čempionātā 2012. gadā, šogad dažādu apsvērumu dēļ pauzējot savas krosa aktivitātes. Iepriekšējā cīņa Latvijas čempionātā bija pērnā gada pēdējais posms Smiltenē, kurā viņš ar Raimonda Mūrnieka VW Golf III spēkojās par 1600 klases Latvijas čempionāta medaļu.

Pēdējais posms allaž sarūpē pārsteigumus dalībnieku sastāvos. Šis gads nebūs izņēmums.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv