Autokross: Publicēts LAF Krosa komisijas kausa nolikums

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.11.2014
17:19

LAF Krosa komisija publicējusi autokrosa 12 posmu seriāla LAF Krosa komisijas kauss 2015 nolikumu. Seriāls, kas sāksies ziemā, bet noslēgsies rudens sākumā, paredzēts 12 posmos. Ieskaites, kā ierasts – individuāli, Junioru kausā un Klasika vērtējumā.

Kausa izcīņas posmos visu Latvijas čempionāta klašu sportisti startē kopīgā ieskaitē. Šis seriāls ir arī lieliska iespēja debitēt LAF krosa sacensībās arī tiem, kuru automašīnas līdz šim vēl nav bijušas sagatavotas LAF sacensībām. Kausa izcīņa arī ir 12 posmu treniņš dažādās trasēs Latvijas un Baltijas čempionāta cīņām. Nākamgad LAF Krosa komisijas kauss notiks Brenguļos (ziemā un vasarā), Vecpilī (ziemā un vasarā, Aizkrauklē (ziemā un vasarā), Smiltenē (ziemā), Upesciemā (ziemā), 333 (vasarā).

2013. gada LAF Krosa komisijas kausu dramatiskā duelī ar Jāni Dreimani izcīnīja Andis Kļava, savukārt šogad, duelī ar Mārtiņu Starku, par garā seriāla uzvarētāju kļuva Edijs Ošs.

Junioru kausu veido dalībnieki, kuri dzimuši 1994. gadā vai vēlāk. Savukārt Klasika ieskaite paredzēta automašīnām ar aizmugures piedziņu (motors mašīnas priekšpusē), ar piebildi, ka posma ieskaite realizējas sākot ar sešiem dalībniekiem.

LAF Krosa komisijas kauss 2015 nolikums

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv