Autokross: Vecpils pieteikumu līderi šobrīd – Mini un Open 2500

Viesturs Saukāns  19.05.2017 07:46 3

Dažas dienas pirms pieteikumu termiņa beigām Latvijas autokrosa čempionāta otrā posma pieteikumu sarakstā vadībā izvirzījušies Mini klase, kura jau sasniegusi kvorumu, kā arī Open 2500 kategorija, kurā pieci pieteikumi. Termiņš pieteikumiem – pirmdiena.

Mini bagiju klasē seši dalībnieki. Smiltenē (un pēc tās) pamatīgu troksni sarūpējusī bērnu klase gatava cīņu turpinājumam. Ja par klases iekšējo situāciju, tad pēc Smiltenes posma ir skaidrs, ka bez tehnisko noteikumu revolūcijas uz nākamo gadu neiztikt, jo komandas pārāk agresīvi metas izmantot noteikumu atstātās spraugas.

No Mini bagiju braucējiem sarakstos pirmā posma uzvarētājs Daugirds Dungveckis, kā arī vēl divi Lietuvas braucēji Mats Zavarskis un Skaiste Prašukaite. No mūsējiem sarakstos Baiba Sileniece, Henrijs Mūrnieks un Jānis Kozlovskis.

Open 2500 klasē pieci pieteikumi – abas Klasikas Harijs Līgotnis un Kristaps Ašmanis, līderi Jānis Kozlovskis un Jānis Dreimanis, kā arī Gvido Saulītis.

Citās klasēs pašlaik maz pieteikumu, kas radīs sastrēgumu pieteikumu pieņemšanā atlikušajās dienās. Būs interesanti!

 • Ģirts

  Par minibagijiem. Kamēr šī klase tiks uztverta kā tāda, kur “tētiem pagonkot ar naudasmakiem” un iespējām apiet tehniskos noteikumus, “lai manējais brauc pa priekšu”, tikmēr neka cits, kā negatīvas emocijas no visām iesaistītajām pusēm nav sagaidāms.

  • Bārda

   Sākums tiešam bija ka mazie brauc ar zāles pļāvējiem. Nu jau tur ir saskrūvējuši ne pa jokam. Pie visa vainīgi leiši kuri šmuļi tehniskajos noteikumos.

  • Aldis

   Taisnība jau tev ir, bet ja no 4 līdz 14 gadiem ir viena klase kur bērniem braukt un atīstīties, ar traki, jo gribot negribot 14 gadīgs būs vieni 40 kilogrami smagāks par 4 gadīgu un tad ar kaut ko tas jākompensē, 40 kilogrami zāles pļāvēja dzinējam ir gana daudz, ja neatīstīs vēl kādu bērnu klasi tad savādāk nebūs, vēl varbūt šo varētu risināt uzstādot orginālu piemēram GX270 dzinēju un svaru noteikt kādam jābūt kopā ar braucēju! Motorus pirms starta izlozē, tad atliks vienīgā iespēja manipulēt ar variātoru un zobratiem!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2018.

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Nolikums

Pieteikums

Dalībnieki (63)