Autokross/Folkreiss: SK Pilskalni uz pareizās kaujas takas!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.06.2016
15:48

Ar izciliem priekšdarbiem un konstruktīvu plānošanu nākamo Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta, kā arī LAF Folkreisa Vasaras posmu gaida Pilskalnu trase Jēkabpils pusē. Svarīga informācija sportistiem!

Trase kopš ziemas piedzīvojusi izcilas pārmaiņas, izveidots jauns trases posms un tramplīns, trase sakārtota, dalībnieku parks uzlabots – paveikts fantastisks un apsveicams darbs.

Šobrīd sportistiem ir izcili svarīgi nepalaist garām saistošo informāciju par 9.-10. jūlija pasākuma norisi. Pirmkārt, gan autokrosa, gan folkreisa braucējiem posms norisinās ABAS DIENAS, gan sestdien, gan svētdien.

Provizoriskā dienaskārtība šobrīd paredz nedēļas nogali sākt ar folkreisu – pēc sestdienas rīta reģistrācijām un brīvajiem treniņiem braucējiem paredzēts aizvadīt visas četras kvalifikācijas.

Kamēr folkreiss jau būs cīņā, čempionāta dalībnieki no 14:00 sāks savu reģistrāciju un pēc tam aizvadīs brīvos treniņus (lai iepazītu jauno trasi), kā arī laika kontroli.

Svētdien čempionāta braucēji ķersies pie kvalifikācijas braucienu aizvadīšanas. Pēc tiem sekos folkreisa un autokrosa finālu fāze. Dienaskārtību publicēsim, kad tā būs apstiprināta galīgajā versijā.

Rīkotāji izveidojuši arī mājas lapu www.skpilskalni.lv, kurā vēl bez ziņām atrodama arī iespēja reģistrēties dalībnieku parkā (Folkreisa braucējiem jāņem vērā, ka var reģistrēt vietas sākot ar Nr.61. Savukārt, ja komandās ir gan krosa, gan folkreisa braucēji, šis būs atsevišķi ar rīkotājiem runājams elements). Uzdevums ir nenokavēt reģistrāciju parkā, jo, ja braucēju būs vairāk nekā paredzēto vietu, pēdējie stāvēs tur, kur pārējie būs atvēlējuši. UZMANĪBU! Reģistrācija dalībnieku parkā nenozīmē pieteikšanos sacensībām – šis process veicams kā līdz šim, aizpildot LAF Krosa komisijas publicētās veidlapas!

Rīkotāji arī ziņo, ka, iepriekš saskaņojot, 2. jūlijā trasē iespējams aizvadīt treniņus.

Drīzumā laf.lv, autocross.lv un skpilskalni.lv būs atrodami arī saistošie dokumenti – nolikumi un pieteikuma veidlapas!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv