Folkreiss: VIDEO: Kalvja Buģa un dramatiskā Kaspara Zuģicka avārija

Viesturs Saukāns  10.07.2017 13:59 10

Autocross.lv piedāvā apskatīt pāris incidentus no sestdienas folkreisa sacensībām Pilskalnos. Kalvja Buģa kūlenis un Kaspara Zuģicka dramatiskais karuselis!

 • Nr.66

  Njā… ja godīgi diezgan skarbi un nepatīkami īpaši Kaspara #86 avārija… jaunuzbūvētais tramplīns parādīja savus “zobus”…. Protams skatītājus saista avārijas utt… Protams ne tikai avārijas arī skaista cīņa savstarpēji starp sportistiem ir aizraujoša,,,!!! Bet mēs sportisti zinam ko tāda avārija nozīmē gan finansiālā ziņā ( labojot vai būvējot auto no jauna ) gan psiholoģiskā un galvenais jau veselības ziņā, Tā ka jāieklausās ko saka tehniskais komisārs par jostām un kā pats Kaspars teica ļoti labi ka bija kārtīgi novilcis drošības jostas…!!! Turies Kaspar..!! Un tāds jau ir tas autosports…. ir jārēķinās ar visu… :)

  Ps: Viestur… Rezultātu publicēšanas lietā ir kādas tehniskas vai citas problēmas..? :)
  Nu ko priekā un tiekamies Vecpilī..!!!

  • ...

   Tas tramplīns vismaz svētdien nelikās nekāds trakais. Zuģicka ripošanai vairāk pie vainas tie apstākļi, kādos viņš tur iebrauca iekšmalā un uzleca…
   Trase vispār likās laba, ļoti maz bedres, varēja vismaz forši pabraukt, nevis cīnīties ar trasi. Organizatoriem cepuri nost, trase ļoti attīstījusies un uzlabojusies pēdējo gadu laikā.
   Jebkuru trasi varētu uztaisīt bez tramplīniem, bez vaļņiem utt, lai maksimāli droši, bet tad jau vairs tas nebūs autokross.

  • [Ex]

   Jostas VIENMĒR ir maksimāli jāpievelk. Zinu, ka daudzi grēko….

 • Marčelo

  Trase tiešām laba… un trampalini bija labi,tikai mazliet japiedomā kā viņā ieiet lai nebūtu ka Kasparam…galvenais jau ar ka, folkreisistiem paveicās ar laiku?

 • no malas!

  jaa trase laba ,tikai sakot ar pusfinaliem sabojaja ar parlieku trases liesanu! var un drusku vaig uzliet,bet nevis bezjedzigi ir jalej!

  • Marčelo

   Nekas bezjēdzīgi nebija uzliets… tak nevarēja paredzēt ka lietus uzlīs…

 • HarryVanLee

  Par konkrēto tramplīnu-izveidot līkuma galā, kad auto vēl sānslīdē(īpaši tas attiecas uz RWD) nav labākais un veiksmīgākais risinājums trases pilnveidošanai, vismaz ne patreizējā izpildījumā-pārāk ass tas sanācis, vietā kur jāpaātrinās, nākas sēdināt vai vismaz jādabū auto daudzmaz taisnvirzienā, kas kontaktcīņās ne vienmēr sanāk. Mans viedoklis-tramplīnu vajag izveidot lēzenāku, vai pārvietot savus 5-10.metrus uz priekšu, tad būtu labi! Citādi-trase interesanta, tiesa gan cik sanāca pabraukt, īsti tā arī nesapratu kā labāk izbraucama un izbaudāma…

  • Kristaps Maševskis

   5-10m uz priekšu ir jau nākamais līkums, tā ka tas būtībā neko nemainītu. Mazliet pārveidot tramplīnu – varbūt piekritīšu, taču jāņem vērā, ka tas ir svaigi izbūvēts un vel nebija pārbaudīts ko tas dara sacīkšu režīmā. Taču tieši ar šo Pilskalnu trase ir interesanta – pirmajā acu uzmetienā šķiet, ka var gāzt pilnā tonī, taču (lielākā daļa) ātri saprot, ka vajag pakustināt arī smadzenes, ne tikai rokas. Un velreiz par jauno tramplīnu – manuprāt tā šobrīd ir ļoti laba vieta, kur apdzīt uz dažādu iespējamo trajektoriju rēķina. :)

   • antons

    tieši tā! Vecpilī jau stipri līdzīgs kaut kas pretējajā virzienā ir,mauc kā dulli un tad brīnās,ka autiņi plīst un netur

   • HarryVanLee

    Tā jau ir…..Tas tikai ir mans viedoklis, bet lai jau paliek kā ir…kā jau teicu, tramplīnam pamatā nav ne vainas, tikai par asu…Saprotams, jābūt uzmanīgākiem, bet tas jau nākamreiz….

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***