01. posms – Bauska, s/k Mūsa

Viesturs Saukāns  29.02.2012 16:37 0

  Folkreiss, Kurzemes K, Latgales K, Rezultāti 2011, Zemgales K

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1

k2

k3
k4

kval.rez.

Fināls

Pt.

1.
2
Artūrs Bāriņš
Jelgava
VW Golf II
-9
12
15
15
33/5.

7 apļi

20
2.
39

Ivars Kerns

Rīga

BMW 318

12
-10
10
12
14/11.
7
17
3.
4 J

Renārs Ēķis

Jelgava

Opel Astra

15
15
10
15
55/2.
7
15
4.
88 J
Rūdolfs Bogens
Cēsis
VW Golf II
12
15
15
15
57/1.
7
13
5.
16
Raivis Grigorovičs
Lielvārde
Opel Kadett
10
12
12
-3
31/7.
7
12
6.
36

Ints Kravis

Jelgava

VW Golf I

5
5
12
10
32/6.
7
11
7.
140

Guntars Gabrāns

Sigulda

Mazda MX3

-9
-3
12
12
12/16.
7
10
8.
10

Ritvars Bendziks

Bērze

VW Golf II

8
8
6
8
30/8.
7
9
9.
3 J

Sandis Džeriņš

Vecpils

Opel Kadett

10
10
8
8
36/4.
7
8
10.
1

Mareks Dainis

Jūdaži

VW Golf III

12
10
8
10
40/3.
4/ģeneratora siksna
7
11.
148 J

Ivo Gabrāns

Sigulda

VW Golf I

5
3
10
10
28/9.
3/tehnika
6
12.
212

Lauris Vidžis

Jelgava

VW Golf II

0
12
15
-3
24/10.
ns A fin/auto
5
13.
100

Viesturs Saukāns

Nākotne

VW Golf II

4
8
5
4
21/13.
3.v. B fin.
4
14.
52

Edgars Brēde

Rīga

VW Golf II

-10
5
8
5
8/19.
4.v. B fin.
3
15.
999

Raimonds Tauriņš

Jelgava

VW Golf II

8
-9
6
6
11/18.
5.v. B fin.
2
16.
57

Raimonds Āboliņš

Babīte

VW Golf I

8
8
-9
12
19/14.
6.v. B fin./riepa
1
17.
44

Jānis Brigmanis

Babīte

Mazda 626

4
4
5
8
21/12.
7.v. B fin./tehnika
0
18.
291

Edgars Vītols

Carnikava

VW Golf I

6
0
0
-9
-3/20.
8.v. B fin./tehnika
0
19.
76

Mārtiņš Starks

Rīga

VW Golf III

-9
10
6
6
13/15.
9.v. B fin./tehnika
0
20.
17

Henrijs Grūbe

Rīga

VW Golf II

6
6
3
-3
12/17.
ns B fin./tehnika
0
21.
29 J

Evija Vītola

Carnikava

VW Golf I

6
-3
-3
-3
-3/21.
ns B fin./izstājās
0
22.
46

Juris Zalmanis

Rīga

Opel Astra

0
-3
-3
-3
-9/22.
ns B fin./avārija
0

JUNIORU KAUSS
1.
Renārs Ēķis (Jelgava)
2. Rūdolfs Bogens (Cēsis)
3. Sandis Džeriņš (Vecpils)
4. Ivo Gabrāns (Sigulda)
5. Evija Vītola (Carnikava)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Džeriņš, Kerns, Saukāns, Bāriņš, Tauriņš, Kravis, Vītols
B grupa: Starks, Brēde, Āboliņš, Bogens, Grigorovičs, Brigmanis, Grūbe, I.Gabrāns
C grupa:Vītola, M.Dainis, Zalmanis, Bendziks, Ēķis, Vidžis, G.Gabrāns

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Neatbilstošs starta nr. = x-1
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10
ns/auto = nestartēja, nododot auto otram braucējam