01. posms – Rauna, Raunas Bruģakmens trase

Viesturs Saukāns  01.01.2012 14:10 0

Vieta
st.nr.
Braucējs
Pārstāv
Auto
k1
k2
k3
kval.rez.
Fināls
Pt.
1.
14
Ritvars Kārkliņš
Cēsis
VW Golf II
15
12
0
27/11.
7 apļi
20
2.
1

Mareks Dainis

Jūdaži

VW Golf III

10
12
12
34/5.
7
17
3.
23
Mārtiņš Krieviņš
Rīga
Opel Astra
15
10
10
35/4.
7
15
4.
100
Viesturs Saukāns
Nākotne
VW Golf II
8
10
12
30/8.
7
13
5.
94

Jānis Nikels

Strenči

VW Golf I

10
12
8
30/7.
7
12
6.
43 J
Eliss Dukaļskis
Sigulda
Opel Kadett
15
15
5
35/3.
4/avārija
11
7.
212
Lauris Vidžis
Jelgava
VW Golf II
12
10
10
32/6.
3/izslīdēja
10
8.
7
Artūrs Vecgailis
Rauna
VW Golf II
12
15
15
42/2.
2/pusass
9
9.
123
Agris Upītis
Cēsis
Opel Astra
15
15
15
45/1.
ns/auto
8
10.
443 J
Dāvis Tobiass
Ķeipene
Opel Kadett
10
6
-3
13/23.
ns/auto
7
11.
97
Jānis Matulēns
Jelgava
VW Golf II
6
8
15
29/10.
3.v.B fin
6
12.
4 J
Renārs Ēķis
Jelgava
Opel Astra
8
0
15
20/16.
4.v.B fin
5
13.
171 J

Rihards Dainis

Jūdaži

VW Golf II

6
6
10
25/13.
5.v.B fin
4
14.
77
Mārtiņš Lapsa
Katlakalns
Opel Astra
6
0
10
16/18.
6.v.B fin
3
15.
78
Ermīns Vācietis
Garkalne
BMW 318
5
8
8
21/15.
7.v.B fin
2
16.
32
Raimonds Bergmanis
Ķekava
Mazda 323
8
10
12
30/9.
8.v.B fin
1
17.
3 J
Sandis Džeriņš
Vecpils
Opel Kadett
12
8
6
26/12.
9.v.B fin
0
18.
323
Lauris Sēlis
Ķekava
Mazda 323
10
0
15
25/13.
ns B fin
/auto
0
19.
12
Normunds Kārkliņš
Rīga
VAZ 2108
6
0
8
14/21.
3.v.C fin
0
20.
20
Jānis Batars
Rīga
Mazda 626
5
0
6
11/24.
4.v.C fin
0
21.
40
Normunds Tūtars
Sigulda
VW Golf II
0
12
8
20/17.
5.v.C fin
0
22.
10

Ritvars Bendziks

Bērze

VW Golf II

4
4
6
14/22.
6.v.C fin
0
23.
555
Ainārs Bogdanovičs
Jūdaži
VW Golf II
8
8
0
16/19.
ns C fin
/tehn.
0
24.
2

Artūrs Bāriņš

Jelgava

VW Golf II

0
15
0
15/20.
ns C fin
/tehn.
0
25.
609
Agris Bahmanis
Rīga
Mazda MX3
12
0
-3
9/25.
ns C fin
/tehn.
0
26.
140
Guntars Gabrāns
Sigulda
VW Golf II
0
5
0
5/26.
ns C fin
/auto
0
27.
46
Juris Zalmanis
Rīga
Opel Astra
5
0
0
5/27.
nekval.
/tehn.
0
28.
217
Kristaps Lapsa
Cēsis
Opel Vectra
0
-3
0
-3/28.
nekval.
/tehn.
0
29.
777
Armands Zariņš
Rauna
Opel Astra
0
-3
-3
-6/29.
nekval.
/tehn.
0
30.
9

Raivis Riekstiņš

Turkalne

Mazda MX3

0
-3
-3
-6/30.
nekval.
/piekare
0

JUNIORU KAUSS
1. Eliss Dukaļskis (Sigulda)
2. Dāvis Tobiass (Ķeipene)
3.
Renārs Ēķis (Jelgava)
4. Rihards Dainis (Jūdaži)
5.
Sandis Džeriņš (Vecpils)

KOMANDU KAUSS
1. Folkreisa Fabrika 29
(M. Dainis 17, Nikels 12)

2. Autocross.lv Folkreisa komanda 18
(Saukāns 13, Ēķis 5)

3. Raunas Bruģakmens 12
(Vecgailis 9, M. Lapsa 3)

4. Prāta Brāļi Racing 8
(Upītis 8, N. Kārkliņš 0)

5. Štīm Rally Team 3
(Vācietis 2, Bergmanis 1)

6. SK Vecpils 0
(Džeriņš 0, Bāriņš 0)

7. Kavita V 0
(Tūtars 0, Bogdanovičs 0)

Kvalifikācijas grupas
A grupa: Vidžis, Upītis, N. Kārkliņš, M. Dainis, Riekstiņš, Zalmanis, Bogdanovičs
B grupa: Sēlis, Saukāns, Džeriņš, Dukaļskis, R. Dainis, K. Lapsa, Tūtars
C grupa: Batars, Krieviņš, Matulēns, Zariņš, Bāriņš, Ēķis, Bahmanis, Nikels
D grupa: Vācietis, Gabrāns, Tobiass, Bendziks, M. Lapsa, Vecgailis, R. Kārkliņš, Bergmanis

Punkti kvalifikācijā
(lielā tabula, ja grupās vairāk par 7 dalībniekiem)
1. vieta = 10 (15)
2. vieta = 6 (12)
3. vieta = 4 (10)
4. vieta = 3 (8)
5. vieta = 2 (6)
6. vieta = 1 (5)
7. vieta = 0 (4)
(8. vieta 3)
(9. vieta 2)
(10. vieta 1)
Izstājies = 0
Nestartējis = -3
Pāragrs starts = -5
> vai < par 1 Džokera apli = -9
Izslēgts = -10

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***